دانشجویان و استادان منعکس ویلیام Dement, پدر خواب, پزشکی, پس از عبور از در 91

William C. Dement مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری به عنوان "پدر خواب پزشکی" مسالمت آمیز در گذشت در سن 91 در ژو

توسط NEWSSALAM در 14 تیر 1399

William C. Dement مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری به عنوان "پدر خواب پزشکی" مسالمت آمیز در گذشت در سن 91 در ژوئن 17. او در خواب خود را در دانشگاه استنفورد خانه از بیماری های قلبی عروقی.

Dement, بنیانگذار خواب مرکز تحقیقات در دانشگاه استنفورد و استاد روانپزشکی بود به خوبی به عنوان یک مقام برجسته در تشخيص و درمان اختلالات خواب. Dement بود و یک مدافع قوی برای خواب آموزش و پرورش است. به اعتقاد او حدود 50000 مرگ و میر رخ می دهد در هر سال با توجه به اختلالات خواب و یا محرومیت.

در دانشگاه استنفورد تدریس کلاس اول از PSYC 135: خواب و رویاهای در سال 1971 البته در حال حاضر اغلب ثبت نام به حداکثر ظرفیت خود در هر سال. بیش از 20 ، 000 دانش آموزان در نظر گرفته شده اند کلاس پس از.

"من یک دانشجو از دکتر Dement را در دانشگاه استنفورد در سال 2001 و هنوز هم در نظر بگیرید "خواب و رویاهای' به یکی از به یاد ماندنی ترین و آموزنده کلاس من در دانشگاه گفت:" الیزابت ون Alstine B. A. '04 M. S. '05 در یک مقاله توسط آکادمی آمریکایی پزشکی خواب.

با توجه به Alstine, Dement کلاس و آموزه های غیر مستقیم نجات پدر و مادرش زندگی می کند.

"پس از من یاد گرفتم در مورد رابطه بین بیماری قلبی و آپنه خواب و چاقی ... هر دو [پدر و مادرم بودند] مبتلا به آپنه خواب و شروع به استفاده از دستگاه CPAP در شب," او نوشت.

Landon Ellingson '21, Dement سابق سر TA برای خواب و رویاهای همچنین در مورد تاثیر این کلاس تا به حال در زندگی خود را.

"این اولین کلاس در دانشگاه استنفورد است که من احساس به طور مستقیم تحت تاثیر زندگی من به عنوان من تا به حال مشکلات با کيفيت خواب قبل از ورود به کلاس" نوشت Ellingson در یک ایمیل روزانه. "بهبود خواب است که من با تجربه به عنوان یک نتیجه از کلاس برترین بود به من برای پیدا کردن موفقیت در دانشگاه استنفورد."

Ellingson توضیح داد که چگونه دانش آموزان بازدید Dement — به عنوان "یک خدا-مانند شکل در محوطه دانشگاه و افرادی که گرفته نشده کلاس می دانم که او به دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته و شهرت."

دکتر امانوئل Mignot استاد از خواب پزشکی در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی و یک دوست از Dement, صحبت با روزانه مورد شخصی تاثیر Dement تا به حال در سمت چپ او و در جهان است.

"او رقابتی و مانند هر دانشمند اما او واقعا نگاه تصویر بزرگ و تلاش برای همیشه نوع فشار همه چیز رو به جلو در راه است که به نفع انسان" Mignot گفت. "او است که نوع آزادی است که من واقعا در مورد او چگونه خواهد خود را بیان کنید و سعی کنید به تعامل با مردم و فراتر از قوانین در صورت نیاز."

در اوایل دهه 1970 Dement اولین عضو هیات علمی برای تبدیل شدن به مسکونی همکار از دانشگاه استنفورد سیاه و سفید تم خوابگاه Ujamaa. Dement به مذاکرات در مورد خواب در خوابگاه در نهایت جذب بیشتر دانش آموزان به سخنرانی ها و مذاکرات.

به گفته دکتر رافائل پلایو بالینی استاد برای روانپزشکی و علوم رفتاری و دوست طولانی مدت از Dement, Dement کمک به تغییر مطالعه پزشکی است.

"او خود را ایجاد تخصص پزشکی در," پلایو گفت: روزانه است. "Dement یکی از بزرگترین مردم است که من تا کنون ملاقات کرد. بسیار مهربان, بخشنده, فروتن, جذاب, خنده دار, دوست داشت برای یک زمان خوب و درخشان."

"او تراوش شور و شوق در همه چیز او است و یکی از پویا ترین و غیر عادی افراد است که من می دانم" Ellingson گفت.

با توجه به Ellingson, Dement کلاس و تحقیقات کمک زیادی از مردم آنها را "آگاه تر از برخی از پزشکان در مورد خواب علم است."

"اولین موج از مردم [که] واقعا تاسیس خواب درست است در حال حاضر از بین رفته اند پس از آن قطعا پایان یک دوران برای خواب" Mignot گفت.

با توجه به پلایو, Dement به طور مداوم به او الهام گرفته و هرگز متوقف تدریس او در مورد زمینه طب خواب.

"ما از دست داده titan; او واقعا می خواستم به نگه داشتن رفتن او نمی خواهند به مرگ او هرگز واقعا کار متوقف شد ... او هرگز واقعا بازنشسته" پلایو گفت.

تماس با مریم Guirgis در mariamhany3 'در' gmail.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de