تیت بیس بال برخوردار وداع به یاد ماندنی در آبی Wahoos ورزشگاه

در مارس 10, تیت Aggies’ بیس بال تیم به دنبال بازی خود را در برابر فلوریدا توسط تمیز کردن کابینت برای آنچه به نظر می رسید تعمیر و نگهداری روزمره.

“ما از رفتن به رخصتی بهار” تیت مربی کارل Jernigan گفت. “ما در نیمه تمیز کردن چیزهایی که در اتاق قفل شده چرا که ما تا به حال Aggie کلاسیک شروع کردن (هفته بعد). به ما گفت: بچه ها. ‘سلام به همه مسائل خود را در خانه به جایی که ما می توانیم همه چیز را تمیز کردن.’

“این طرح بود.”

به جای این آخرین بار بود این تیم بود با هم.

این آخرین بازی بیس بال تیت در سال 2020 است.

روز بعد تاثیر کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس احساس می شد و هنگامی که مدرسه تعطیل اعلام شد و به دنبال آن به زودی پس از آن با تحقق تمام دبیرستان های ورزشی در شمال غربی فلوریدا نمی خواهد از سر گرفت.

همه از این ساخته شده است روز دوشنبه در خصوص سازماندهی و تجربه در آبی Wahoos ورزشگاه — سازمان یافته توسط پدر و مادر و هماهنگ با آبی Wahoos کارکنان — همه بیشتر معنی دار است.

“آن بوده است مدت زمان طولانی” گفت: تعقیب Tolbert یکی از 10 تیت سالمندان پس از تجربه پنج شنبه که شامل شام در Hancock-ویتنی باشگاه, یک تیم عکس و سپس پنبه حلاجی تمرین در این زمینه است.

“این فوق العاده است برای دیدن همه دوباره. آن را سرگرم کننده بود. من تا به حال مقدار زیادی از خنده,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: آنچه که به سازمان دیده بان برای در پنساکولا ورزش در ماه ژوئن امسال

سالمندان به حال ارشد شب آنها هرگز فکر نمی کردم اتفاق می افتد. آنها تا به حال شام. آنها به رسمیت شناخته شده در این زمینه است. آنها ارائه گل به مادران خود هر یک از آنها به تن جان خود را از بازی نیوجرسی.

تصاویر از هر بازیکن نشان داده شده در این ویدئو مدیره در آبی Wahoos ورزشگاه.

سالمندان پیوست و با هم تیمی های جوان در یک تیم عکس. و سپس آنها را در زمان تمدید پنبه حلاجی تمرین با چند بازیکن راه اندازی توپ را به بیرون از ورزشگاه.

“این یک راه عجیب و غریب برای بیرون رفتن اما با شرایطی که ما شده ایم از طریق من نمی توانستم راهی بهتر از آنها را به بیرون رفتن از با چیزی شبیه به این” Jernigan گفت.

داستین هانا آبی Wahoos سر groundskeeper که کمک کرده است تا با Aggies خود زمینه تعمیر و نگهداری اضافه شده یکی دیگر از لمس ویژه نقاشی ارشد هر شماره در زمین زیر کشت. او سپس املای T-At-E در یک نیم دایره طراحی پشت پایه دوم.

“این Wahoos شده اند بسیار جذاب به ما اجازه می دهد به در آمده و انجام چیزی شبیه به این گفت:” Jernigan که تیم هشت بازی به پایان رسید و 4-4. “این مکان زیبا است. من به داستین تمام وقت چه کار بزرگی که او انجام داده.

“من را دیده اند و نه ما بچه ها در فرد پس از مارس. این عالی برای دیدن دوباره آنها و پدر و مادر خود را. و تشکر از آنها را برای همه چیز آنها باید برای انجام این برنامه است.”

برای یک زن و شوهر ساعت دوشنبه تیت بازیکنان و خانواده بودند وصل با بیس بال دوباره. Jernigan عینک بازوی خود را پرتاب صدها نفر از پنبه حلاجی تمرین رزین و حتی شبیه سازی یک بازی وضعیت مانند یک تمرین به طور منظم.

“آن سخت شده است اما وجود دارد نه هر چیزی که ما واقعا می تواند در مورد آن انجام دهد” گفت: ارشد سام غل. “فقط در زندگی من حدس می زنم.”

پدرش تیت اصلی ریک غل شنبه با همسر خود را در یک جدول در پشت صفحه اصلی اجتماع. این طرح برای مدرسه برای بازگشایی برای ترم پاییز کلاس در اوت. 2. این دانش آموزان خواهد بود. تدریس در کلاس درس, سر گرفته خواهد شد.

امیدوارم یک دبیرستانی عادی زندگی باز خواهد گشت.

بیشتر: Tate بیس بال: Large ارشد گروه منازعه نقطه خاص در مربی کارل Jernigan قلب

اما غل به حال طبیعی همدلی برای تمام دانشجویان ارشد در تیت که فارغ التحصیلی است که در حال حاضر با تاخیر و عادی ارشد تجربه نمی تواند اتفاق می افتد.

“برای این بچه ها (بازیکنان بیس بال) من فکر می کنم آنها آموخته شده است وجود دارد بسیار بیشتر از بیس بال” ریک غل گفت. “من فکر می کنم آن را آموزش داده و آنها را به توقف و تأمل و درک آنچه واقعا در زندگی مهم است.

“همین دلیل است که شما قرار دادن همه چیز در چشم انداز بر آنچه واقعا مهم است در زندگی و آنچه که واقعا به معنی بیشتر است. آنها متوجه شدند از این. و آنها در برخورد با سختی اما این زندگی به طور کلی.

“اما آن است که نه فقط ورزشکاران ما البته آن را به همه دانش آموزان ما. این سختی برای همه است.”

او پس از آن متوقف شد و با لبخند گفت: “من فکر می کنم پدر و مادر در حال حاضر جدید احترام به معلمان پس از بچه های خود شده اند خانه برای مدتی.”

در طول نزدیک به سه ماه غیبت Jernigan ماند در تماس با بازیکنان در کنفرانس های ویدئویی است. او mowed Aggies میدان بیس بال دو بار در هفته.

اما هر بار که او رفت و به خالی قفسه اتاق نگاه کرد بازیکن خود را با نام در هر یک از تمیز کردن قفل عاطفی اثر در زمان بیش از.

“این یک احساس عجیب و غریب. شما به کار در یک میدان دو روز در هفته برای هیچ کس به بازی در آن سه ماه گذشته گفت:” Jernigan که رفت از میلتون بالا برای ستاره شدن به عنوان outfielder در ایالت فلوریدا. او به رهبری Seminoles در سال 1999 به کالج سری جهانی قهرمانی بازی در اوماها Neb. با نمایشی پیاده کردن خانه اجرا در برابر استنفورد در فینال بازی حذف.

“من افتخار می کنم از این بچه ها” Jernigan گفت. “آنها آن را به کار گرفته ، ما صحبت در مورد اینکه قادر به تحمل برخی سختی در بیس بال و زندگی است.

“انتخاب این به عنوان یک فرصت. اگر آنها می تواند غلبه بر چیزی شبیه به این, آن را به آنها بشود برای رسیدگی به موقعیت های شبیه به این در زندگی است.”

تجربه پنج شنبه راه اندازی شد و از طریق آبی Wahoos وقایع مدیر شانون ریوز که اتحاد پیوست و با دیگر مقابل دفتر کارکنان برای رسیدن به مدارس برای فارغ التحصیلی و دیگر حوادث به کمک استفاده از bayfront ورزشگاه.

“این (دوشنبه شب) شده است تا عالی” Jernigan گفت. “ما زندگی را از طریق چیزی است که هیچ یک از ما تا به حال قبل از. این وضعیت هیچ کس تا به حال انتظار می رود.”

یکی final تجربه بیس بال دوشنبه در آبی Wahoos ورزشگاه کمک تیت تیم بیس بال یک قطعیت برای سال 2020 فصل است.

لایحه Vilona بازنشسته است Pensacola اخبار, مجله ورزشی نویس و زمان نویسنده ارشد Pensacola آبی Wahoos/Studer55. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>