با تشکر از شما پرستاران برای رهبری COVID-19 پاسخ | Guestview

نظر

همانطور که ما جشن پرستاران هفته ما باید با تشکر از پرستاران شاغل شجاعانه شجاعانه و خستگی ناپذیر در کنسرت با بسیاری دیگر از سرپرستان و کارکنان پشتیبانی برای کمک به التیام جوامع ما.

سازمان بهداشت جهانی و آمریکا انجمن پرستاران تعیین شده 2020 سال ، ما سپاسگزار و فروتن و با تزلزل ناپذیر تعهد به مراقبت از بیمار نمایش داده شده روزانه توسط پرستاران در سراسر کشور به عنوان آنها را ترک خانه و خانواده خود به صورت بزرگترین جهانی بهداشت و درمان چالش های زمان ما است.

در زمانی که بسیاری از بیماران جدا شده از عزیزان پرستاران رفته بالا و فراتر از آن با اعمال شفقت به روشن روز طولانی از تنهایی. ما دیده ایم پرستاران بخوان به بيماران بازی با بیماران در انزوا از طرف دیگر خود را در اتاق شیشه ای درب و کمک به بیماران و خانواده جدید پیدا کنید و راه امن برای اتصال از طریق ویندوز مجازی بازديد و نماز.

در واقع ما باید همه لطف برای ما پرستاران است. بهداشت و درمان سازمان ها و رهبران آنها عمیق تر مسئولیت برای حذف موانع و ایجاد فرصت برای پرستاران ما به تجربه شادی و شکوفا در حالی که مراقبت از جوامع ما. چه راهی بهتر به می گویند با تشکر از به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین محیط کار ممکن است ؟

اولین و مهمترین, ما کار کرده اند سخت به آدرس مراقبان فیزیکی و عاطفی و معنوی و نیازهای مالی در طول این همه گیر با شیوه ها و مزایای مانند پرداخت حفاظت در طول بحران تمدید وابسته به مراقبت و کمک های بودجه برای کمک به پرداخت برای ملزومات مانند اجاره و مواد غذایی اگر آنها روبرو هستند به خصوص در زمان دشوار است.

موضوع مهم دیگر ما باید همچنان برای رسیدگی به فرسودگی شغلی است. به خصوص در یک زمان مثل این با پرستاران به طور بالقوه در مواجهه با حجم کار سنگین تر و پیچیده تر محیط های کار ما باید کار راه حل های فرسودگی شغلی از قبیل:

نوسازی مراقبت از تحویل مدل را به چه کار پرستاران در حال حاضر به طور خاص با توانمند سازی پرستاران منجر به تحول و به طور مستقیم خود را شکل محیط کار

تجهیز پرستاران به عمل به خود را کامل بالینی بالقوه با ارائه آنها را با حمایت بیشتر

مراقبت از ما مراقبان در نظر گرفتن ذهن, بدن و روح و روان. ما می توانیم این را به عنوان مثال با ارائه فضاهای فیزیکی برای انعکاس و جوان سازی و حصول اطمینان مراقب دسترسی به روحانی خدمات.

سازمان ما نیز ایجاد پرستاری مرکز تعالی به ادامه ساخت یک جامعه-با ابزار و منابع — که در آن پرستاران رشد می تواند به عنوان رهبران.

بهداشت و درمان است که به سرعت در حال تکامل صنعت, اما یک چیزی که هرگز تغییر سطح بالا است از محبت و فداکاری و مراقبت است که پرستاران ارائه به بیماران در هر روز است. به پرستاران در همه جا: با تشکر از شما.

Terrie Fontenot ارشد پرستاری افسر معراج قلب مقدس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>