در تاریک ترین روزهای COVID-19 همه گیر وجود دارد هنوز یک روز زمین در آوریل 22. در صورتی که شما از دست رفته آن Pensacola ظروف سرباز یا مسافر سالن در زمان اطلاع. “همه دست در علم” موزه جدیدترین نمایشگاه “سیاره ما: گذشته ، حال و آینده” دعوت کنندگان به شرکت اکتشاف و هوی و هوس و شگفتی از آنچه تماس با ما صفحه اصلی.

“این 50 سالگرد روز زمین” اعلام کرد: مدیر اجرایی مگان پرات. “این یک فرصت برای فکر کردن در مورد چگونه ما می دانیم آنچه که ما می دانیم در مورد زمین است.”

در این نمایشگاه است که در این تابستان سالانه چرخش نشان می دهد. آن موضوعی غرفه همزمان با ظروف سرباز یا مسافر سالن مورد نیاز از تعامل که در آن خط است که همیشه مبهم بین بازدید کننده و شرکت کننده.

“سیاره ما” باز می شود با یک دوربین مادون قرمز است که پروژه های کاربران خود را در یک صفحه نمایش. بدن حرارتی خروجی رنگی و سطوح مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری و منعکس کننده یک جسمانی تابش.

“به عنوان یک تیم ما اشفتگی فکری موقتی” توضیح پرات در مورد نمایشگاه. “برخی از آن است که بر اساس چیزهایی که ما دیده ایم در موزه های دیگر.”

مانند علم به طور کلی مدل کلید هستند. یک جعبه مانند مجمع تقلید نتایج حاصل از افزایش سطح آب دریا به عنوان ورودی جزر و مد غرق تمدن. یکی دیگر از نمایش معاملات با فیزیک بهمن به عنوان رسوبات پور مانند یک ساعت شنی به فاش کردن سلسله مراتب لایه های مختلف زمانی که آنها پشته. وجود دارد نیز موثر نور خورشید مدل به عنوان یک نور درخشان در “زمین” را می توان کالیبره شده با توجه به زمان از سال است و طول و عرض. یک کمی مفید از مجوز هنری را به بازی می آید با یک 3-D مدل از یک چرخش جزیره که یکی دعوت به نقشه بر روی یک ورق بر روی کاغذ هر دو علمی و وابسته به چالش بکشد.

‘آزادی مدرسه’: پنساکولا “آزادی مدرسه’ ایجاد نسل بعدی خوانندگان و رهبران

آن است بی خطر است؟: آن را امن برای سانتا رزا شهرستان دانش آموزان به بازگشت به مدرسه ؟ معلمان هنوز مطمئن شوید

“تقریبا همه ما یک علم درجه بنابراین همه ما درگیر در ایجاد فعالیت ها و طراحی نمایشگاه گفت:” پرات در مورد ظروف سرباز یا مسافر سالن پرسنل. “چند کلید کارکنان مسئول کشیدن هم طرح نهایی.”

خوشبختانه این همان دانشمندان بودند دست به توسعه یک طرح عملیاتی در طول COVID-19 تهدید. تسهیلات بسته در اواسط ماه مارس مانند هر چیز دیگری و بازگشایی شد ژوئن 1 با اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک نیاز بازدید کنندگان برای رزرو و فاصله اجتماعی رژیم. آن را بسته و دوباره در اوایل ماه جولای اما پس از بازگشایی شد. (سردبیران توجه داشته باشید: لطفا با سالن ظروف سرباز یا مسافر قبل از ورود به اطمینان حاصل شود آنها باز است.)

اما به عنوان یک کاملا لمسی تسهیلات بیشتر به چالش رفت و به تمیز کردن سطوح و تغییر این نمایشگاه با فن آوری ترفند. و زمانی که مدارس به طور ناگهانی بسته ظروف سرباز یا مسافر هال گذاشتم.

“ما ایجاد سفرهای مجازی گفت:” پرات. “بسیاری از معلمان شدند تقلا.”

پرات تهیه کمک مالی به صندوق سفر و برای “غذای آماده و کیت” یک قهوه ای برو کیسه پر از علم-y فعالیت است. تابستان اردوگاه باید برای پدر و مادر تا آنجا که برای کودکان و نوجوانان هنوز هم در رفتن اما نه محدود به دانش آموزان برای هر جلسه هفته. یک درمان خاص است “بنیادی دختر پیشاهنگی” مجازی برنامه با مشارکت محلی دختر پیشآهنگی شورای. 10 هفتگی اردوگاه ها به شدت مشتاق پیشاهنگی دختران, سنین 9-11 مشارکت که یک لینک برای پیوستن به نیروهای نظامی در ماه اوت است.

این Pensacola ظروف سرباز یا مسافر سالن شد و انقلابي به عنوان یک محاکمه اجرا در تابستان سال 2012 است. پرات آمد تا با آن نام مورد یک stenciled مخفف که ایستاده برای آن ستون: ریاضی مهندسی علوم و مسائل است. پاسخ مثبت از جامعه باعث آن وقت باز سال بعد.

“این ایده از چگونه شما نیاز به یک ظرف غذا به اطراف با علم” پرات توضیح داد. “علم به تنهایی نمی; آن را متصل به همه چیز است.”

پرات رشد در پنساکولا با یک حس قوی از روی کنجکاوی.

“من همیشه علاقه مند شده است و در بسیاری از چیزها اما باید سرآمد در علم” او گفت:.

پس از فارغ التحصیلی از بوکر تی واشنگتن دبیرستان او رفت و به M. I. T. برای کارشناسی در رشته شیمی و در دانشگاه هاروارد برای کارشناسی ارشد شیمی و دکتری در نوروبیولوژی. به خانه او آغاز شده علم شنبه در فلوریدا موسسه برای انسان و ماشین شناخت رایگان ماهانه دست در جلسه برای کودکان در کلاس 3-5.

طبقه بندی گسترده به عنوان یک موزه Pensacola ظروف سرباز یا مسافر سالن ارائه نمی منفعل تجربه. علاوه بر انواع stand-alone فعالیت های بازدید کنندگان اغلب نشسته و غوطه ور در یک ظرف غذا ست. به جای یک گلدان و ظروف این ظروف کوچک وعده یک چشم باز فردی برخورد با علم است.

پرات تاکید کرد که این مرکز نه تنها برای کودکان است. نمایشگاه باید یک درخواست تجدید نظر جهانی و برنامه های ویژه ای مانند “علم Uncorked” برگزار میشود در ماه نوامبر گذشته جلب بزرگسالان به شراب مبتنی بر جمع آوری کمک.

در طول پیدایش آن به پنساکولا ظروف سرباز یا مسافر سالن رو کردن زمین از یک “ارتش” از داوطلبان دوستان و همکاران. آن را همچنان به رشد با تشکر از کمک های مالی و کمک هزینه ها و سخاوت محلی اهدا کنندگان. با پنهان آن استراتژی یادگیری در حالی که داشتن سرگرم کننده آن را به طور خاص طراحی شده برای تحریک کنجکاوی در تمام سنین است.

“من همیشه احساس می Pensacola می توانند از مزایای داشتن یک دست در موزه علوم گفت:” پرات. “ما پرشور در مورد به اشتراک گذاری علم با همه.”

این Pensacola سالن ظروف سرباز یا مسافر

116 N. Tarragona سنت

877-937-6377

ساعت: 1000-1700, سه شنبه,

بسته, روزهای یکشنبه و دوشنبه

پذیرش: 10 دلار عبور در دسترس

pensacolamesshall.org

توجه: پیش تماس بگیرید برای اطمینان ساعت طول COVID-19 همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de