صخره تخصص زیر فروشگاه و رستوران پیتزا باز می شود در Pensacola Beach

آیا شما می خواهید برای متوقف کردن در برای نیش پس از خرید و یا شما می خواهم به گیر یک ناهار جلوتر از خود را Pensacola, ساحل, سفر, صخره, رستوران طریق De Luna درایو امید آن را تا به شما پوشانده شده است.

این صخره متعلق به کوین فلین باز در تاریخ 24 ژوئیه در Pensacola Beach. جمع در داخل همان پلازا به عنوان Maverick هیئت سوارکاری شرکت و geronimo’s پاسگاه با نام تجاری جدید پیتزا بال و تخصص زیر فروشگاه سهام یک دیوار با شکستن نوار ساحلی.

ریف آن نیز اجرا شده توسط فلین شریک کریستینا Lobo است که فقط چند مغازه پایین از جزایر بسته و سالن یکی از Pensacola, ساحل, طولانی ترین-شاغل میله های زندان.

“خنک آن منحصر به فرد محل برای مفهوم بودن که ما اتصال به استراحت پس از غذا, نوار, نیش, اگر شما خواهد شد به خوبی کار می کنند که کل صحنه گفت:” فلین که او نیز اجرا می شود نشان می دهد در ریف آشپزخانه. “کرایه که ما در حال قرار دادن این نسخهها کار به خوبی با carryout و برو برای آن نوع از موسسات مانند جزایر می باشد.

“و همچنین رهگذران انجام خرید مثل خرید سوغات و این نوع از مسائل,” او اضافه شده است.

چه چیز دیگری جدید است در ساحل ؟

کومرو نوار باز در پنساکولا ساحل مارینا به عنوان بخشی از چند مرحله ای رستوران و بار, پروژه

آب خوک کباب رستوران باز در Pensacola Beach هدف را فلوریدا بهترین کباب

بشقاب مینی گلف در پنساکولا ساحل است اشاره ای به خلیج فارس نسیم تاریخ رؤیت

صخره را در 63 طریق De Luna درایو سابق محل Cosse در ساحل, صبحانه و صبحانه تجاری است که هنوز هم دارای دو رستوران در حال اجرا در میلتون.

Cosse بسته دو هفته به این بیماری همه گیر در ماه مارس پس از اصل باز در مارس سال 2018 است.

فیلم و flatbread پیتزا co-ستاره از صخره نشان می دهد. کلاسیک مانند “استیک و پنیر” و “کوفته با سس مارینارا” که بخش زیادی از فروش از طریق یک هفته از کسب و کار صاحبان میگوید.

در اینجا یک لیست کامل از رستوران جدید را flatbread و زیر گزینه های:

چهار نان (به قیمت 13 دلار هر کدام)

  • Meatzilla: پپرونی, بیکن, شامی کباب, کالباس, سوسیس و پنیر.
  • سوسیس و مرغ: “شهرستان Pleasin'” آناناس, سوسیس, مرغ, پیاز قرمز, کباب, سس و پنیر.
  • گیاهی: قارچ, پیاز قرمز, قلب کنگر فرنگی, موز, فلفل سیاه, روغن زیتون بو داده رم گوجه فرنگی و پنیر.

Subs

  • استیک و پنیر (نیمه $9. کل 18 دلار. با فلفل و پیاز اضافه نیم دلار است 9.50 و یک کل است که 19 دلار. کل تغذیه دو.): گواهی گوشت گاو آنگوس ribeye و پنیر.
  • سوسیس و فلفل & پیاز (نیمه $8.50. کل $17): “کشور Pleasin'” کاخون, سوسیس, فلفل بو داده و پیاز و پنیر.
  • کوفته با سس مارینارا (نیمه $8. کل $15)
  • ایتالیایی (نیمه $8. کل $15): پپرونی ژامبون, کالباس, کاهو, گوجه فرنگی و پنیر.
  • مرغ فاهیتا (نیمه $8.50. کل $17): نوار مرغ کبابی فلفل و پیاز و پنیر.
  • پاییز بری سالاد مرغ: $9.

تمام فیلم در حال خدمت خود را با انتخاب از سیب زمینی سرخ کرده یا deviled تخم مرغ, سالاد سیب زمینی.

به عنوان رستوران جدید — که کرسی بین 30 و 35 نفر در داخل آن سازگار جدید و آیتم های منو در حال انتظار برای فیلتر در.

“ما قصد داریم تا در نهایت شروع به فروش 16 اینچ تمام پیتزا پای برای اینجا و یا برای رفتن گفت:” فلین منطقه آشپز با نزدیک به 30 سال تجربه است. “شاید یکی دیگر از سالاد یا دو بیش از حد. سپس برخی از افزایش سرعت از برخی چیزهای دیگر از وجود دارد.”

صخره نیز حامل حدود نیم دوجین گزینه های اشتها آور — از جمله سرخ شده ادم تنومند و بدقواره بال مرغ سرخ شده در روغن ماکارونی و پنیر گزش و تند پنیر دلمه — همراه با antipasto, آشپز و سالاد باغ.

وجود دارد یک “kiddos” منو و کارخانه کیک پنیر کیک پنیر نام تجاری گزینه های برای دسر.

به عنوان شده است در مورد هر Pensacola کسب و کار است که braved همه گیر شد و در دو ماه گذشته در شارژ از ریف گفت: آنها تا به حال بیش از چند شب بی خوابی به عنوان آنها آماده برای راه اندازی.

آنها گفتند: خود را در هفته اول بوده است جامد, اما, فلین و Lobo امیدوارم که آنها می توانند در ساخت برخی از حرکت به عنوان نیمه دوم از تابستان است.

“ما تا به حال بسیاری از دوستان به ما کمک کنید این محل باز کردن و دریافت کردن به یک شروع خوب” Lobo گفت. “بسیاری از مردم محلی فرستاده اند دوستان خود را در اینجا. ما سپاسگزار برای آن کسب و کار است.”

“من به صورت محلی به طوری بسیاری از حامیان و دوستان شما تلاش کرده اند ما را,” فلین اضافه شده است. “و همچنین به عنوان شبکه ای که من از کار در ساحل برای سال های بسیاری از. این فوق العاده است برای ما و ما بسیار خوش شانس که همه ما می توانید از طریق درب.”

صخره باز می شود روزانه در ساعت 11 صبح به کسب و کار و نقش آن در زمان بسته شدن گوش, اما استاندارد قطع شده است به طور معمول 9 بعد از ظهر

مانند دیگر رستوران های محلی و کارخانه های لبنی ریف, پشتیبانی از هنرمندان محلی با تزئین دیوارهای داخلی با هنر بدون پرداخت هزینه به این هنرمند با این امید که قرار گرفتن در معرض منجر به فروش.

هر یک از هنرمندان با قطعات بر روی صخره دیوار جمع آوری 100 درصد از سود اگر هنر خود را دریافت کند به فروش می رسد.

جیک Newby را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>