صبح روز سه شنبه خرده فروش فایل های فصل 11 ورشکستگی طرح 230 فروشگاه بسته شدن

خاموش-قیمت خرده صبح روز سه شنبه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت شنبه با طرح به بیش از یک سوم از فروشگاه خود را. (به روز رسانی: مشاهده لیست اولیه محل مجموعه به نزدیک است.)

صبح روز سه شنبه تا به حال تلاش شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و رفت و به یک سقوط آزاد که در آن مجبور شد به طور موقت نزدیک آن مکان با توجه به بحران است.

این شرکت می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان است که سقوط کرده به فصل 11 ورشکستگی در طول بیماری همه گیر از جمله J. C. Penney, Neiman Marcus و J. Crew. در هر صورت این شرکت در حال حاضر در شکل قبل از همه گیری آغاز شد و با توجه به بدهی های بیش از حد و کاهش ترافیک پا.

صبح روز سه شنبه – که به فروش می رساند طیف گسترده ای از محصولات از جمله خانه دکور حمام و بدن محصولات صنایع غذایی و اسباب بازی – امید به ماندن در کسب و کار در حالی که با استفاده از روند ورشکستگی به بازسازی عملیات خود را.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

این شرکت قصد دارد به طور دائم نزدیک حدود 230 از آن 687 فروشگاه ها در این تابستان. از کسانی که آن را در حال حاضر مشخص 132 خواهد شد که توقیف.

“این فروشگاه مشخص شد که عملکرد ضعیفی یا واقع شده در مناطق که در آن بیش از حد بسیاری از مکان ها در نزدیکی” شرکت در بیانیه ای گفت.

آن را شناسایی بعدی صد و یا به نزدیک پس از تکمیل تلاش برای مذاکره مجدد اجاره.

صبح روز سه شنبه از تعطیلی: خرده فروش به شاتر 132 فروشگاه در اولین موج ورشکستگی و بسته شدن. است که فروشگاه شما در لیست هستید ؟

بازگشت رایگان نمونه?: Costco برنامه ای برای بازگرداندن نمونه پس از تعلیق رایگان تنقلات با توجه به COVID-19

اگر چه در حدود 80% از فروشگاه های خود را دوباره باز شده اند صبح روز سه شنبه گفت: “بسیار زیاد تاثیر COVID-19” ایجاد “مانع مالی مانع” آن را به عنوان تلاش برای دوباره اختراع خود را بدون دادگاه حفاظت از طلبکاران خود را.

“قبل از همه گیر, ما به دست آوردن شتاب در سازمان های تجاری ما در حال رشد ما فروشنده پایه و بهبود مارک های طبقه بندی و ارزش برای مشتریان ما در حالی که سرمایه گذاری در فن آوری و شرکت های بزرگ رهبری تیم” مدیر عامل شرکت استیو بکر در بیانیه ای گفت. “با این حال توقف کامل از فروشگاه عملیات به مدت دو ماه قرار داده است این شرکت در یک موقعیت مالی است که می تواند به طور موثر خطاب تنها از طریق سازماندهی مجدد در فصل 11.”

یکی تشویق به ثبت نام برای شرکت است که فروش در بازگشایی فروشگاه های افزایش حدود 10 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آنها از سر گرفته و عملیات.

Nordstrom فروشگاه بسته شدن 2020: Nordstrom به طور دائم بسته شدن 16 فروشگاه ها و سه بوتیک. است موقعیت خود را در لیست ؟

بیشتر فروشگاه closings: راز ویکتوریا به حدود 250 فروشگاه در آمریکا و کانادا

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>