دو لاک پشت دریایی لانه در Pensacola Beach نژاد های آخر هفته آب و هوا

دو نفر از سه لاک پشت دریایی لانه گذاشته و در Pensacola Beach تا کنون در طول سال 2020 تودرتو فصل محو شد توسط طوفان گرمسیری کریستبل بیش از آخر هفته.

در 10 روز گذشته دو سرخ لاک پشت های دریایی و یک کمپ را ریدلی لاک پشت دریایی heaved خود را از گشت و گذار صعود Pensacola Beach گذاشته و تخم مرغ های خود را بر روی شن و ماسه.

دو سر لانه ویران شد توسط فرسایش بیش از آخر هفته به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل نقل مکان کرد و از طریق خلیج فارس. اما تخم کمپ را ریدلی امن باقی ماند دوشنبه و لانه و دست نخورده به نظر می رسد.

“دو نفر از آنها فرسوده شده اند را گفت:” علامت گذاری نیکلاس محیط زیست, مدیر برنامه با Escambia County منابع دریایی را بدست آورد. “ما 99.9% مطمئن هستیم که همه چیز از دست رفته است.”

سرخ لاک پشت های دریایی در حال رایج ترین لاک پشت های دریایی برای بازدید Pensacola Beach.

یکی سرخ لانه داشت غرق در روز یکشنبه و دوم سرخ لانه کشف شد خراب شنبه صبح.

“هنگامی که صبح گشت بررسی در صبح محوطه رفته بودند و مقدار زیادی شن و ماسه از آن بخش از ساحل گم شده بود و همچنین” نیکلاس توضیح داد. “بنابراین ما بسیار با اعتماد به نفس است که تمام تخم مرغ های شسته شد از طریق شب.”

نادر کمپ را ریدلی لاک پشت دریایی تخم مرغ را در پنساکولا ساحل, نزدیک به رستوران خرچنگ

این کمپ را ریدلی یکی از نادرترین لاک پشت دریایی گونه های مکرر منطقه و تنها نوع برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را در طول روز روشن است.

زن کمپ را ریدلی لاک پشت دریایی پدید آمده است که از خلیج فارس حدود 9:15 a. m. 2 ژوئن آشکارا crawled دورتر از آب قبل از تخمگذار تخم مرغ خود را نسبت به او سرخ همسالان.

نیکلاس گفت: لانه بسیار بالاتر بود تا ساحل و اگر چه در آن زمان در برخی از آب آن را به نظر می رسد دست نخورده دوشنبه.

“آن زمان برخی از آب بعد از آن بود که سیل دوباره امروز صبح” نیکلاس روز دوشنبه گفت: در مورد کمپ را ریدلی لانه. “آنها می تواند مقابله با برخی از جاری شدن سیل. و امروز صبح که هنوز وجود دارد و باید آن باقی می ماند وجود دارد.”

رابرت Turpin دریایی مدیر منابع برای Escambia County گفت: دولت محدود تعامل انسان با لاک پشت دریایی لانه حتی زمانی که آن را به معنی به طور بالقوه صرفه جویی در تخم مرغ است.

“زن لاک پشت های دریایی که در آن لانه آنها را انتخاب کنید به لانه است و گاهی اوقات نه همیشه در بالاترین ارتفاع در ساحل” Turpin گفت. “… این ایالت فلوریدا به شدت محدود ما توانایی نقل مکان به لانه قادر به دریافت آنها بالاتر در ساحل در ارتفاعات جایی که آنها کمتر به احتمال زیاد به سیل است.”

برنت Everitt, روابط عمومی متخصص در جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا, گفت اخبار, مجله که فقیر شرایط جاده را مانع خود را در تیم از چک کردن لاک پشت دریایی لانه در جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا در روز دوشنبه. او امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت کسانی که لانه توسط سهشنبه, او گفت:.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>