UCLA در اخبار اوت 4, 2020

UCLA در لیست های خبری منتخب ذکر UCLA در رسانه های خبری جهان. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. به UCLA بیشتر در اخبار نگاه کنید.

بازیگر برایان کرانستون اهدا پلاسما در UCLA | لس آنجلس تایمز

بازیگر برایان کرانستون آخرین چهره هالیوود ی است که با تشخیص COVID-19 به عموم مردم می روند و پلاسما را به علت اهدا می کند. در روز پنجشنبه، آلوم “شکستن بد” از طریق اینستاگرام فاش کرد که او از یک مورد “بسیار خفیف” از بیماری تنفسی بهبود یافته و آنتی بادی توسعه یافته است. همچنین او یک ویدیو را به اشتراک گذاشت که تجربه خود را ارائه پلاسما به UCLA مستند سازی می کرد. (همچنین: انواع و سیم سی ان ان.)

در استفاده ترامپ از نیروهای فدرال در شهرهای آمریکا | نیویورک تایمز

کلی لیتل هرناندز، مورخ دانشگاه UCLA گفت: «خط از طریق این خط حفاظت از اموال فدرال نیست. تلاش برای سرکوب شورش برای زندگی سیاه است. به نظر خيلي آشنا مياد که به نظر می رسد بسیار اواخر قرن 19.”

LAPD برای گسترش برنامه های اجتماعی پلیس | تلویزیون KABC

پس، اين يه کم دود و آينه ست منظورم ایناست که، به نظر خوب می رسه چون سرمایه گذاری در پلیس وجود داره. سرمایه گذاری در جوامعی که به شدت به آن نیاز دارد وجود دارد. اما در همان زمان، این مجموعه عمیق و قوی از کاهش به پلیس است. این است که ‘بازپرداخت پلیس’ مانترا که در طول زندگی سیاه ماده برجسته شد، گفت : UCLA ‘sتایرون هاوارد نیست.

قانون گذاران اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی | ثبت نام شهرستان اورنج

نژادپرستی آنقدر در سیستم که بیشتر آن را نمی دهد فکر دوم، گفت: گیلبرت گی، استاد دانشگاه UCLA فیلدينگ دانشکده بهداشت عمومی. او نمونه ای از یک پرونده مرگ نادرست را می دهد که در آن یک کودک در یک تصادف زده و کشته می شود. هنگامی که وکلای مدافع در چنین مواردی به دنبال جبران خسارت هستند، آن ارزش یا ارزش پرونده را محاسبه می کند، برای مثال، با نگاه کردن به اینکه آن کودک تا سن ۶۵ سالگی چقدر به دست آورده بود، کار می کرد.

هنوز هیچ سیاست ملی در COVID-19 | ام اس ان بی سی “ساعت ۱۱ با برایان ویلیامز”

وقتی میگی سیاست ملی، چه سیاست ملی؟ ما سياست ملي نداريم ما امروز صبح در مورد چگونگی حرکت به جلو با سیاست ملی، و هنوز هم هیچ چیز روشن ی وجود دارد در آن است، گفت: UCLA ‘sآن Rimoin (حدود 3:35 علامت). همچنین در شبکه های سی ان ان و فاکس نیوز مصاحبه شده است.

چگونه برای ایمن تر ماندن در حمل و نقل انبوه | نیویورک تایمز

برایان تیلور، استاد برنامه ریزی شهری و سیاست گذاری عمومی دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس گفت: «همه گیر خود پروفایل کسانی که از خدمات و آنچه از آنها استفاده می کنند را تغییر داده است. “این بیشتر سواربدون گزینه های دیگر که در حال بازگشت به حمل و نقل عمومی تا کنون” است – یعنی اگر آنها هرگز متوقف سوار.

600 دلار افزایش بیکاری به پایان رسیده است. -بعدش چي؟ Cnbc

با توجه به مقیاس این مشکل، با حدود 30 میلیون آمریکایی جمع آوری مزایای بیکاری، به احتمال زیاد قانونگذاران خواهد شد برخی از کمک های اضافی تصویب، به گفته کارشناسان. Till von Wachter استاد اقتصاد دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس و مدیر آزمایشگاه سیاست کالیفرنیا گفت: «این بیشتر سوال ی است که چقدر خواهد بود و چه مدت طول خواهد کشيد.

چشم انداز برای املاک و مستغلات تجاری | ”KPCC-FM’s “AirTalk”

آینده غم انگیز است به احتمال زیاد در افق برای املاک تجاری در کالیفرنیا. که با توجه به نتایج حاصل از اخیر آلن Matkins / UCLA اندرسون پیش بینی نظرسنجی ، که نشان می دهد “بدبینی یکنواخت” برای بازار املاک و مستغلات تجاری را از طریق 2023. (UCLA’s Jerry Nickelsburg was interviewed.)

پس از موفقیت زودهنگام، کالیفرنیا کنترل بر COVID-19 را از دست داد | ABC News

در حالی که موارد در کالیفرنیا به طور پیوسته افزایش یافت، کارشناسان بهداشتی گفتند ساکنان توسط مشاوران گیر کرده و توجه به به روز رسانی روزانه از رهبران محلی. دکتر رابرت جی کیم فارلی، اپیدمیولوژیست پزشکی و کارشناس بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه کالیفرنیا در زمینه بهداشت عمومی، مدنظر قرار داد که کالیفرنیا حدود یک چهارم از مرگ و میر نیویورک را در طول اوج خود در ماه آوریل خود دیده است. او به ای بی سی نیوز گفت: «من فکر می کنم ما متوجه شدیم که چه اتفاقی می خواهد بیووشد و تلاش می کرد تا مطمئن شویم که ما خودمان را غرق نمی کنیم.

شرکت شروع می شود آزمایش های انسانی برای COVID-19 واکسن | KTTV-TV

ما دنبال يکي هستيم، واکسني که ايمن هستن ميتونيم به تعداد زيادي از مردم بديمش؟ دومین چیزی که ما به آن نگاه می کنیم این است که اگر واکسن را به داوطلبان ببخشیم… پادتن درست مي کنه؟ پاسخ ایمنی بدن را تقویت خواهد کرد؟ از نظر سلول های T بخش بسیار مهمی از سیستم ایمنی بدن است. هر واکسنی که موفق باشد که آیا واکسن Moderna است یا واکسن آکسفورد باید واقعا سلول های T ما را نخست و سلول های T میزبان خودمان را برای مبارزه با ویروس کوروناویروس بگیره.”

مواد مخدر تجربی اعتبار برای بهبودCOVID-19 | اخبار طیف 1

دکتر [اوتو] یانگ می گوید طیف اخبار بخشی از نقش خود را در UCLA بود که با درمان های تجربی به ارائه COVID-19 بیماران مانند Mottet. او در آن زمان گفت، در ماه آوریل، او گزینه های زیادی نداشت. او از Leronlimab از طریق یک همکار آموخته و آن را از FDA تحت مراقبت دلسوزانه درخواست. ما مطمئن نيستيم که لرونليماب چيزي بود که اونو دور خودش کرد يا نه من معتقدم که احتمالا این کار انجام شده است، بهبودی که او پس از اینکه دارو را گرفت، چشمگیر بود.” دکتر یانگ گفت.

بیمارستان ها منابع شعبده بازی به عنوان COVID-19 موارد سوار | -کاپ راديو

دکتر کلیفورد کو، مدیر بهبود کیفیت کالج جراحان آمریکا و استاد جراحی در دانشگاه لس آنجلس گفت: «چیزی که ما اکنون در حال پیدا کردن آن ها بودیم این است که بیمارستان ها تاخیری نمی کنند زیرا می داند که هنوز می توانند مراقبت کنند» آنها متوجه شده اند که می توانند از بیماران COVID خود مراقبت کنند، و می توانند از بیمارانی که غیر COVID هستند مراقبت کنند، و این کار را با خیال راحت انجام می دهد.”

سیاه و سفید کارگر جنس ترانس می میرد پس از اینکه به بیمارستان برده نشده | BuzzFeed News

برای مونوکوکو، این حاشیه نشینی مرگبار بود. امی ریتربوسچ که در سال ۲۰۱۴ به همراه سالامانکا با مونوکوکو مصاحبه کرده بود، گفت: «این در حال حاضر از همین لحظه سال ها پیش که آلجاندرا علیه وحشیگری پلیس گریه می کرد، حکم اعدام بود» و اکنون استادیار دپارتمان رفاه اجتماعی در UCLA است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر