UCLA در لیست های خبری منتخب ذکر UCLA در رسانه های خبری جهان. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. به UCLA بیشتر در اخبار نگاه کنید.

سیب و UCLA پا زدن خاموش سه سال مطالعه افسردگی | Cnbc

UCLA روز سه شنبه گفت که راه اندازی یک مطالعه سه ساله برای درک بهتر چگونه عواملی مانند خواب، فعالیت بدنی، ضربان قلب و روال روزانه علائم افسردگی و اضطراب تاثیر می کنند. UCLA در حال کار با اپل برای طراحی مطالعه، که داده های جمع آوری شده توسط آی فون، دیده بان اپل و Beddit خواب ردیاب، که اپل در کسب 2017 به دست آورد استفاده کنید. (همچنین: KABC -تلویزیون و فوربس.)

بحران ها واقعیت سخت تغییرات آب و هوایی را افشا می کنند | نیویورک تایمز

دانیل سواین، دانشمند آب و هوا در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس می گوید: «در یک نقطه خاص از تاریخ کالیفرنیا، ۲۰۰۰۰ جریب آتش سوزی بسیار بزرگی می شد» با این حال، اقلیم گرم و تغییر الگوهای بارش، فصل آتش سوزی ایالت را طولانی کرده و به افزایش آتش سوزی های بزرگ تر کمک کرده است.

منعکس کننده در شورش واتس 55 سال بعد | ”KPCC-FM’s “AirTalk”

مارکت فرای بود که ماشین مادرش رو میروند توسط CHPs کشیده شد. اون آزادي مشروط بود اونو نوشيده بود تلاشی برای دستگیری او انجام شد. جمعیت ی اطراف پلیس، مارکت و برادرش رشد کرد.” برندا استیونسون در یو.ال.ای(حدود ۲:۱۰ مارک) گفت.

معماری جدید برای شهرهای منتهي؟ | نظر KCET-TV

(تفسیر نوشته شده توسط UCLA ‘sدانا کاف) ممکن است معماری جدیدی برای شهرهای منتهي به دنیا بیایند؟ که پایداری و عدالت نژادی را به رسمیت می شناسد باید با هم گره بخورد تا دنیایی که می خواهیم در آن زندگی کنیم را بکنیم؟ معماری که شروع به راست کردن غلط های عمیق است که نیمه اول سال 2020 تا به حال آشکار است؟ پتانسیل این تولد دوباره، مبهم با درد زایمان، ساکن در دی ان ای خود میدان از جهان سازی است که باز امکانات جدید.

چگونه همه گیر می تواند کارفرمایان بد را به آنهایی که خوب تبدیل | نظر وال استریت ژورنال

(تفسیر نوشته شده توسط UCLA ساموئل کولبرت) شغل یک مدیر ساده و روشن است: محیطی را ایجاد کنید که در آن کارکنان می توانند بهترین کار خود را انجام دهد. متاسفانه، تعداد کمی از مدیران این کار را انجام می کنند. * آنطور که من در یک عمر تدریس و مشاوره دیده ام، مدیران اجرایی مستعد اشتباه در «مدیریت» برای «کنترل» هستند. اما این خبر خوب است: همه گیر است که آن را بسیار آسان تر به یک مدیر خوب است.

چرا دستمزد ساعتی می تواند شما را ناراحت | نظر وال استریت ژورنال

(تفسیر نوشته شده توسط دانشگاه UCLA ‘sSanford DeVoe) افرادی که تا ساعت پول می گیرن زمانشون رو متفاوت از افرادی می بینن که حقوق می گیرن و این برای هر دو روش پرداخت به کارکنان خود و چگونه مردم می تواند رفاه خود را با تغییر راه آنها نگاه درآمد خود را افزایش می دهد.

بازار دفتر L.A طول می کشد آمار | لس آنجلس مجله کسب و کار

«دلیل اینکه چرا آن را به عنوان سخت ضربه است اجاره طولانی است، “اقتصاددان UCLA اندرسون دیوید شولمن گفت. و شرکت ها هنوز هم پول در می آرن با اینکه مردم توی دفتر نباشن

ایالات متحده فاقد برنامه برای دریافت COVID-19 به مردم از رنگ | شین شین

بنابر مطالعه اخیر دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، ۸۳ درصد نیروی کار آمریکایی آسیایی با مدارک تحصیلی دبیرستان یا پایین تر، ادعاهای بیمه بیکاری در کالیفرنیا را ارائه کرده اند – ایالت آمریکا با بیشترین جمعیت آمریکایی های آسیایی – از زمان شروع گسترش ویروس کوروناویروس.

ابرغذاها چه هستند؟ حقیقت پشت پرده | ستون میکروفون

«سوپرفود یک اصطلاح بازاریابی است که به عنوان برچسبی برای غذاهایی که احتمالاً تراکم مواد مغذی استثنایی را ارائه می کنند، به کار می گیرد» شیدی وحدت، پزشک داخلی مبتنی بر LA و استادیار بالینی در دانشکده پزشکی دیوید گفن در UCLA می گوید. اما وحدت می افزاید: «ادعا می کند که یک غذای خاص یک ابرغذا است، همیشه از شواهد علمی حمایت نمی شود.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de