UCLA در اخبار جولای 20, 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط NEWSSALAM در 30 تیر 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

تصمیم برای منحرف کردن COVID-19 داده ها از CDC تساوی آتش | علوم

"خصوصی سازی اطلاعات عمومی یک نگرانی است اما پس از غیر انتفاعی و دانشگاه مبتنی بر اپیدیولوژی دسترسی محدود به آن داده و هیچ فرصتی برای انجام تحقیقات که ممکن است ارائه بینش در آنها که در آن و زمانی که این بیماری همه گیر است که اتفاق می افتد می گوید:" جفری Klausner, یک پزشک و اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

ایالات متحده coronavirus پاسخ این است که در حال حرکت به عقب | لس آنجلس تایمز ستون

"ما تعطیل کشور برای ماه و کاری نمی کند که در طول زمان برای ساخت زیرساخت ها و فرآیندهای مورد نیاز ما می گوید:" دیوید آیزنمن از دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

Coronavirus برگ فلوریدا یک حالت سردرگمی | Los Angeles Times

"بهداشت عمومی تبدیل شده سیاسی است که دستور غذا برای فاجعه است," دکتر گفت: "آن W. Rimoin استاد اپیدمیولوژی در UCLA. "واقعیت این است که ماسک را تبدیل به سیاسی است مزخرف است. این یک اثبات سلامت عمومی روش های کاهش انتقال بيماري." (Rimoin نیز به نقل از خودی و یاهو پول است.)

مستندات تهدید ویروس زده متحده | ایسنا

در سراسر کشور در لس آنجلس مستندات ممکن است مورد نیاز بلافاصله گفت: Robert Kim-Farley, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. او گفت: این شهرستان می تواند صبر کنید تا اوایل ماه اوت به تصمیم می گیرید.... "آن را مانند آهسته تبدیل کش," او گفت:. "شما به نوبه خود چیزهایی در و آن را چند هفته قبل از اینکه شما نتایج را ببینید. پس از آن شما سعی می کنید برای اصلاح این نتایج اما در آن طول می کشد یکی دیگر از دو تا سه هفته برای دیدن نتایج که اصلاح."

می توانید از هوای گرم فیلتر کشتن COVID-19? | KCRW-FM "را فشار دهید بازی"

"اولین ابزار برای مقابله با این ویروس واکسن. ما باید شروع به کار کردم که در ژانویه. دو عوامل ضد ویروسی است که می تواند شما را کمتر عفونی اگر شما عفونت است. و سپس سه: تمیز کردن و ضد عفونی گفت: دانشگاه UCLA ریچارد جکسون. (جکسون نیز در مصاحبه KCRW را "طراحی و معماری".)

رابین ربات معرفی شده در UCLA ماتل بیمارستان کودکان | سرویس خبری شهرستان

تقریبا 4-پا بلند ربات به نام رابین قرار است به زودی از زیپ در اطراف راهرو از UCLA ماتل بیمارستان کودکان به زودی به جذابیت و لذت بیماران جوان.... "توانایی ما ارائه به کودکان مبتلا به این نوع اجتماعی همراهی بسیار قانع کننده به خصوص در طول این بیماری همه گیر" دکتر گفت: Shant Shekherdimian یک جراح اطفال و co-رهبر رابین پروژه.

تغییر آب و هوا به ارمغان می آورد طوفان شدید | KPCC-FM "را دو"

یک گزارش جدید از UCLA ترکیبی از آب و هوا و آب و هوا پیش بینی به پروژه چقدر شدید آب و هوا انتظار داریم در سال های آینده اگر تلاش ها برای جلوگیری از انتشار جهانی ساخته شده است... "جوی رودخانه اساسا این رودخانه و یا این plumes از اتمسفر بخار آب بالای سر خود را. به طوری که آنها به معنای واقعی کلمه زیبا, آسمان, رودخانه" گفت: دانشگاه UCLA دانیل Swain (approx. 31:00 علامت).

گاز طبیعی و خیره کننده به شمار خطرات دوران بارداری | KPCC-FM

محققان در UCLA و USC می گویند که باید یک ارتباط بین گاز شعله ور و نارس تولد.... "در حالی که شاید از ویژگی های بزرگ از کالیفرنیا نفت و گاز شعله ور در حال افزایش است و بسیار رایج در دیگر نقاط کشور است. پس از آن است که یک عمل است که اثرات جمعیت فراتر از آنهایی که ما مورد مطالعه قرار گرفت" گفت: دانشگاه UCLA لارا کوشینگ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب