UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

حرفه ای هزینه COVID-19 به زن پژوهشگران | طبیعت

“در مجله بین المللی شهری و منطقه ای تحقیقات اعلام کرد یک مکث در سرمقاله فعالیت داده شده نگرانی ما در اطراف اضافه کردن به همکاران و داوران موجود بار. ما می دانستیم که اثرات مقابله با این بیماری همه گیر خواهد سقوط به زنان و این که در اوایل زندگی حرفه ای محققان را ملال انگیز بازار کار. داوران در حال یک منبع محدود در حال حاضر و ما می خواهیم به استفاده از سهم خود را در راه است که آدرس نابرابری ساختاری” گفت: دانشگاه UCLA Ananya روی.

مطالعه لینک های گاز عود به تولد زودرس | نیویورک تایمز

“آن را در تاریخ همتراز با افزایش خطر شما ببینید برای زنانی که سیگار می کشند گفت:” لارا کوشینگ استادیار علوم بهداشت محیط زیست در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و نویسنده سرب از مطالعه. بر خلاف سیگار کشیدن, با این حال “این واقعا چیزی است که شما می توانید مقدار مورد در سطح فردی” او گفت:.

تیراندازی مشکوک بود و مردان فعال حقوق | ایالات متحده آمریکا امروز

ژولیت ویلیامز استاد مطالعات جنسیتی دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت: مردان جنبش حقوق به عهده گرفت, مبارزه برای حقوق زنان در دهه های 1960 و 1970 فراگیر باروری انتخاب حقوق مدنی حرکات و عنوان یازدهم قانون, قانون فدرال است که منع تبعیض بر اساس جنسیت در برنامه های مدرسه. “مردان جنبش حقوق است که بهترین درک به عنوان یک جنبش ارتجاعی است که ظهور به واقعی دید در پی دستاوردهای فمینیستی قانونی اصلاح طلبان,” او گفت:, “چه کسی قادر به بعد نه فقط دهه اما در قرن مبارزه برای اطمینان حاصل شود که همه از حقوق که گفته به مردم توسعه یافته بدون توجه به جنسیت.”

ویروس آنتی بادی محو شدن سریع اما نه لزوما حفاظت | آسوشیتد پرس

دکتر اتو یانگ و دیگران در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس با اندازه گیری این دقیق تر آنتی بادی در 30 بيمار مبتلا به COVID-19 و چهار مشاوره ازدواج و مشاوره احتمالی به این بیماری است. متوسط سن 43 و بیشتر به حال علائم خفیف. محققان دریافتند که آنتی بادی به حال نیمه عمر 73 روز که بدان معنی است که نیمی از آنها خواهد بود رفته و پس از آن ، آن وجوش با گزارش قبلی از چین نیز نشان می دهد آنتی بادی به سرعت محو شدن. (همچنین: بلومبرگ ، KNBC-تلویزیون و تیتر اخبار.)

آخرین به همه گیر | KPCC-FM “AirTalk”

“تماس با ردیابی است که یک بخش بسیار مهم از اقدامات کنترلی برای COVID-19 اما این تنها چیزی است. به دلیل این واقعیت است که شماره یک بسیاری از موارد ممکن است در واقع توان بدون علامت و مردم ممکن است ارائه شده برای تست شده است. به طوری که یک چیز است که شما باید سکوت گسترش رفتن در اطراف” گفت: دانشگاه UCLA دکتر رابرت Kim-فارلی (approx. 1:25 علامت). کیم-Farley نیز به نقل از لس آنجلس تایمز.

UCLA به ارمغان می آورد وعده آموزش و پرورش برای دانش آموزان سیاه پوست | KABC-تلویزیون

UCLA شروع یک برنامه به نام VIP دانشمندان در سال 2005 به آدرس کاهش تعداد دانشجویان آمریکایی آفریقایی پذیرفته و یا حضور در UCLA…. “دانش آموزان در حال یادگیری در مورد تاثیر نژاد و طبقه و جنسیت و نابرابری در ایالات متحده, اما آن را فقط به یادگیری در مورد آن, اما چگونه این تاثیر مدرسه من چگونه این تاثیر جامعه من من همسالان. در حال حاضر چگونه می تواند من دنبال یک حرفه ای و یا یک مسیر است که اجازه می دهد تا من به چیزی در مورد آن می گوید:” مدیر برنامه دکتر Jonli Tunstall.

COVID-19 بالاترین نرخ مرگ و میر برای Latino کالیفرنیا | CapRadio

گزارش co-نویسنده و UCLA پروفسور دیوید هایس-باتیستا گفت: این روند به طور مستقیم مربوط به این واقعیت است که Latino کارگران تشکیل می دهند بسیار بالا-ریسک در بخش کشاورزی است. “Farmworkers کار در باندهای آنها اغلب اوقات خواب در سربازخانه آنها سوار کردن در اتوبوس,” او گفت:. “خانه بسته بندی کارگران … کار می کنند و شانه به شانه.”

است ناهار خوری خارج واقعا امن است ؟ | ABC “Good Morning America”

وقتی پرسیده شد که “آیا شما شام خوردن در یک منطقه که COVID-19 نقطه داغ?” همه هفت کارشناسان جواب داد: “نه.” “در کانون دولت همه نیاز به انجام آنچه آنها می توانند به کاهش گسترش ویروس … که معنی اجتماعی فاصله, ماسک, تمام چیزهایی است که واقعا سخت به انجام هنگامی که شما در حال غذا خوردن,” دکتر گفت: “آن Rimoin یک اپيدميولوژی استاد در UCLA. (Rimoin نیز به نقل از نیویورک دیلی نیوز.)

میمون بهم زدن یکدیگر بینی, کشیدن مو در فرد آداب و رسوم | National Geographic

در حالی که گروه capuchins در جای دیگر در کاستاریکا تا به حال دیده شده است و نمایش این رفتارها گهگاه [دانشگاه UCLA سوزان] پری متوجه آنها به نظر می رسید به خصوص محبوب در میان لمس Barbudal میمون. او و تیم تحقیقاتی مستند تقریبا 450 نمونه از این رفتارها در میان بیش از 50 لمس Barbudal میمون ها بیش از 15 سال است.

پیش دبستانی’ پدر و مادر در صورت انتخاب های دشوار | ایسنا

اجتماعی فاصله “را ندارد بسیار تکامل تحریک و یا بهبود محیط زیست” برای کودکان پیش دبستانی گفت: آلیس Kuo یک پروفسور طب داخلی و اطفال در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

شکایت علیه خشونت خانگی افزایش تجاوز به عنف حوادث سقوط | کوارتز در هند

در ضمن تجاوز به عنف و تجاوز جنسی شکایت سقوط کرد “به احتمال زیاد به دلیل کاهش تحرک در فضاهای عمومی حمل و نقل عمومی و محل کار” این مطالعه توسط محققان از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس اشاره کرد. “زنان به صورت یک نمونه از خطر و سیاست های چنین به عنوان مستندات می تواند در بهبود برخی از انواع خشونت نتایج در حالی که تشدید دیگران” گفت: Manisha, شاه, مطالعه همکاری نویسنده و استاد سیاست عمومی در دانشگاه UCLA.

کالیفرنیا از تعطیلی مدرسه به ارمغان بیاورد اقتصادی نگرانی | ایسنا

بسته شدن مدارس دولتی می تواند ویرانگر برای اقتصاد به عنوان کسانی که پدر و مادر تقلا برای پیدا کردن مراقبت از کودک گفت: David Shulman اقتصاددان ارشد در UCLA Anderson هوا. “این خواهد بود بسیار سخت برای خانواده ها با کودکان به ترتیبات برای بچه های خود را به طوری که آنها می توانید به بازگشت به کار.” “کالیفرنیا است که در حدود 15 درصد از اقتصاد ایالات متحده پس اگر آن را فقط کالیفرنیا من فکر می کنم همه چیز را درهم و برهم کردن از طریق. من فکر می کنم همه چیز خوب خواهد شد” او گفت:. “اما اگر آن را می شود بسیار بیشتر از کالیفرنیا و سپس ما یک مشکل است.”

نوشتن کامل توصیه نامه | طبیعت

“در طول سال از خواندن توصیه نامه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان مقطع فوق دکترا و تاریخ و اساتيد من توجه داشته باشید از تکنیک های که من قانع کننده در بر داشت. یکی از آنها این است که با استفاده از داستان به جای یک استاندارد ‘لیست فرمت برای تاکید بر یک نامزد صفات مثبت. اغلب نامزدهای تمام خواهد شد همان صدا در حروف و باید همان صفات مثبت ذکر شده — به طوری که می آید با یک داستان است که نشان می دهد متقاضی skillset را حلقه درست تر” گفت: دانشگاه UCLA دینو دی کارلو.

افزایش coronavirus موارد باعث می شود تماس با ردیابی تاخیر | شهرستان ونتورا ستاره

اپیدمیولوژی بیماری های عفونی Shira Shafir به نام تماس با ردیابی توانا تلاش یکی که نیاز به مقدار زیادی از زیرساخت های زیادی نیروی کار و مردم در جامعه مایل به تغییر رفتار خود. ردیابی است که نیمی از معادله کنترل گسترش از coronavirus در حالی که اجازه می دهد مردم به برخی از تعامل او گفت:. نیم دیگر تست شده است. “ما باید قادر به تست و کشف کردن که آلوده است” گفت: Shafir استادیار با UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. “هنگامی که ما می دانیم که شما که در آن تماس با ردیابی می آید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de