UCLA در اخبار جولای 30, 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

UCLA دریافت $2.9 میلیون دلار برای کمک هزینه تحصیلی | Los Angeles Times

در زمانی که دانشگاه ها و سازمان های هنری در سراسر ایالات متحده در حال مبارزه با رو به کاهش کمک های مالی, UCLA دانشکده هنر و معماری دریافت کرده است $2.9 میلیون از اواخر هنرمند و نیکوکار ایلین Krown کلاین…. دانش آموزان در دانشگاه آلپرت مدرسه موسیقی بهره مند خواهد شد از بودجه به عنوان به خوبی. “ایلین شده است تا سخاوتمندانه برای سال های بسیاری است و تا به حال چنین تاثیر بر بسیاری از دانش آموزان در تمام زمینه خلاق” برت استیل دانشکده هنر و معماری مدرسه در مصاحبه ای گفت:.

جدید مریخ مجموعه ای برای راه اندازی | ایسنا

دانشمندان امیدوارند که RIMFAX کمک خواهد کرد که آنها را درک زمین شناسی از Jezero دهانه با توجه به دیوید پیج محقق اصلی برای آزمایش در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. در آینده RIMFAX و یا یک نسخه از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط فضانوردان برای پیدا کردن آب در زیر سطح. “یکی از مفید ترین چیزهایی که ما می توانید پیدا کردن یخ در زیر سطح” پیج گفت. “این احتمالا در آینده شامل landers و rovers یا وسایل نقلیه هوایی در جستجوی منابع است.”

UCLA پیانیست جاز میزبان کنسرت در زوم | مجله یهودی

به عنوان یک موسیقی استاد در UCLA [Tamir] Hendelman ادامه داد: آموزش آنلاین از خانه خود را پس از دانشگاه بسته با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. “زمانی که من آموزش آنلاین از خانه من یاماها پیانو متصل به کامپیوتر من پس دانش آموزان می توانند هر دو از دیدن و شنیدن آنچه که یادداشت های من بازی می کنم,” او توضیح داد. “با ما بهار کلاس های آنلاین در UCLA ما توسعه راه های خلاق برای دانش آموزان برای ضبط با یک دیگر خود را و کلیپ های یوتیوب و تعامل در زمان واقعی است. به جای مشاهده این وضعیت به عنوان یک مانع ما آن را به عنوان یک چالش: چگونه ما می تواند استفاده از فن آوری برای یادگیری و حفظ انگیزه.”

دوربین که ضبط رادنی کینگ ضرب و شتم است تا برای حراج | نیویورک تایمز

مارکوس آنتونی شکارچی, یک استاد جامعه شناسی و آفریقایی-آمریکایی مطالعات انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت که مزایده دوربین بود پرسید “چقدر من پرداخت برای یک کشتی؟” “قیمت آموزش ارزشمند است,” او گفت:. “بنابراین یک بخشی از آن را که احساس می کند کمی عجیب و غریب است که شما با قرار دادن یک قیمت بر روی آن چیزی است که شاید ارزشمند است.”

چگونه به بپرسید که آیا همه چیز خوب است هنگامی که آن را به وضوح نمی | نیویورک تایمز

“زمانی که شما چک در با دیگران, شما در حال باز کردن برخی از آسیب پذیری وجود دارد و آن طول می کشد برخی از بینش,” دکتر گفت: جنا لی کودک و بزرگسال روانپزشک و مربی بالینی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA. بنابراین مهم است که مطمئن شوید که شما در یک سالم جایی برای حضور و تعامل با کسی که در حال مبارزه.

چگونه تصمیم می گیرید چه امن در طول یک بیماری همه گیر | بازار

انتصاب دکتر ممکن است ارزش به خطر را به شما اما یک وعده غذایی کمتر ، “فقط به خاطر شما می توانید چیزی به این معنا نیست شما باید گفت:” آن Rimoin, اپیدمیولوژی در UCLA. “من فکر می کنم که اگر ما در مورد اقتصاد و گرفتن بچه ها به مدرسه هر کس باید انجام بخشی خود را ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و تنها زمانی که کاملا ضروری است.”

چگونه برای جلوگیری از جویدن ناخن | مجله نیویورک تایمز

“یادگیری به مقاومت در برابر اصرار می گوید:” تارا S. پریس استادیار روانپزشکی و biobehavioral علوم در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که در آن او همکاری مدیر فرزند O. C. D. اضطراب و اختلالات تیک برنامه. روانپزشکان در نظر گرفتن ناخن جویدن یک “بدن متمرکز تکراری رفتار” همراه با چیزهایی مانند مو و پوست برداشت.

ناخن سالن رویارویی با چالش ها به عنوان اقتصاد بازگشایی | بازار

ناخن سالن صنعت شده است به خصوص ضربه گیر گفت: صبا وحید مدیر تحقیق و پژوهش برای UCLA کار مرکز. صنعت پشتیبانی از بسیاری از آسیایی زن مهاجران. “آنها مادران و دختران و زنان مهاجر و آنها بستگی دارد این امرار معاش و اساسا این سالن را تعطیل و به سرعت به عنوان آنها بسیاری از این کارگران ندارد, مراجعه,” او گفت:.

دولت های محلی در نظر گرفتن توجه داشته باشید از تظاهرات برای عدالت نژادی | KCRW-FM

“اما خیلی بیشتر مورد نیاز است نه فقط بررسی اما به معکوس و تبدیل راه است که ما در حال نزدیک شدن به سیاست عمومی” گفت: دانشگاه UCLA لولا Smallwood Cuevas.

تیک معاملات یک جایگزین برای آپارتمانهای به طور فزاینده ای محبوب | لس آنجلس مجله کسب و کار

اریک Sussman یک استاد کمکی حسابداری و املاک و مستغلات در UCLA که مشغول به کار در یک اجاره مشترک در گذشته گفت: حق روند و پارکینگ مورد نیاز “واقعا می تواند” محل سکونت تبدیل شده است.

پلیس لس آنجلس به گسترش جامعه محور برنامه | KPCC-FMs را دو

“این برنامه آغاز شده به عنوان ایده درخشان از کانی برنج و سوزان لی و آنها کار کرده با رئیس چارلی بک. و ایده آنها این بود که به خصوص آموزش کادر از افسران پلیس لس آنجلس که نمی خواهد گلادیاتورها اما چه کسی می تواند نگهبان گفت: دانشگاه UCLA Jorja جهش (approx. 2:10 علامت).

تکرار آزمون تراکم استخوان ممکن است مورد نیاز | اخبار سلامت

آزمون تراکم استخوان اغلب تبلیغ به عنوان یک راه برای پیش بینی خطر شکستگی در زنان یائسه اما یک مطالعه جدید کست شک در ارزش تکرار این معمولا تست استفاده می شود. این پژوهش به رهبری دکتر کارولین Crandall از بخش داخلی عمومی پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی پژوهشی در دانشگاه UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>