UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

UCLA دارای فروم به بحث در مورد اجاره لغو | KTTV-تلویزیون

با توجه به UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی مورد 365,000 مستاجر خانوار در لس آنجلس خواهد بود در “خطر قریب الوقوع از اخراج و بی خانمانی” پس از اخراج مهلت قانونی برداشته شده است در سپتامبر 30…. “صرف نظر از آنچه که شماره شما با استفاده از آنها عظیم است. آنچه که ما در حال گفت که این سیستمیک. آن است که پیوسته با اشکال دیگر و عوامل دیگری وجود داشته است که قبل از بحران” گفت: پروفسور پل Ong از UCLA مرکز محله دانش است.

300,000-plus L. A. خانواده ها در معرض خطر اگر اخراج ban منقضی می شود | Los Angeles magazine

در حال حاضر این شورا اعلام کرده است که توقف می تواند برداشته شود در ماه آینده و مطالعه UCLA می گوید که این حرکت می تواند در یک پایان فاجعه بار موج جدید از تعداد بی خانمان ها در لس آنجلس… Ananya Roy از UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی می گوید: “ما پیش بینی است که 70,000 از این اتاق نمی خواهد بازگشت به کسب و کار به طور معمول چهار تا پنج سال است.” اما به عنوان مطالعه اشاره می کند “در حالی که هتل و متل, اتاق می تواند به ارائه مسکن موقت آنها به خوبی مناسب برای استفاده خانواده است.” (UCLA گری Blasi نیز به نقل از.)

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش برای دومین هفته | سان فرانسیسکو کرونیکل

کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه در UCLA در بر داشت که بودجه فدرال پرداخت تزریق $26 میلیارد به کالیفرنیا اقتصاد از اواخر ماه مارس است. “برای بیش از نیمی از کالیفرنیا دریافت مزایای بیکاری که اضافی $600 افزایش سود خود مقادیر بالاتر از آستانه برای ‘بسیار کم درآمد'” Till von Wachter یک همکاری نویسنده و تحلیل و UCLA استاد اقتصاد توضیح داد. “با توجه به کم مقدار سود برای کسانی که به خصوص ضربه با بحران کنونی کاهش این مقدار به 200 دلار می تواند قرار دادن تعداد زیادی از بیکاران در مشکلات جدی مالی.”

از کجا باید تاریخ هنر در آینده ؟ | ARTnews

استیون نلسون استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس تکرار احساس زمانی که من او را در مورد جایگزین Eurocentric کلاسیک کتاب های درسی مانند H. W. Janson تاریخ هنر. “من می خواهم دانش آموزان برای مواجهه با messiness و انواع صداهای چون هنر, کثیف خود را.” و در مرور که ظروف سرباز یا مسافر نلسون افزود: “چالش این است که به چندین نقطه دسترسی داشته باشید.”

کالیفرنیا استراحت روزانه coronavirus مرگ دوباره رکورد زد | Los Angeles Times

“همه متحد شد در پیام و آنها آن را انجام آنها در زمان مراقبت از آن است. و واقعا کنترل شیوع این بیماری در کشور گفت:” دکتر اتو یانگ استاد پزشکی و معاون رئیس بیماری های عفونی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA.

21 متحده در حال حاضر در فدرال ویروس “منطقه قرمز” | MSNBC

“جواب این است: به دنبال اطلاعات. من فکر می کنم در همه چیز ما در حال صحبت کردن در مورد امروز ما باید به دنبال اطلاعات. داده است به ما نشان میدهد که ما upticks در موارد در بسیاری از مکان ها در این کشور است و ما باید بر این اساس اقدام” گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin. (Rimoin نیز نقل در ایالات متحده آمریکا امروز و لس آنجلس تایمز.)

صدای شیپور شیپور خاموشی کداک برای آوردن ثبات به بازار مواد مخدر | لس آنجلس تایمز ستون

ویلیام Comanor استاد بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در UCLA به من گفت که به طور متوسط هزینه داروهای تجویزی در این کشور با حداقل برخی از مواد تولید شده در خارج از کشور است که در حال حاضر $26. “شاید که می رود تا به $35” تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح, او گفت:.

Coronavirus به روز رسانی | KPCC-FM “را دو”

“من فکر می کنم من می خواهم بهترین توصیف این که ما در حال شروع یک دوم فلات در این موج اول COVID-19” گفت: دانشگاه UCLA دکتر رابرت Kim-فارلی (approx. 1:10 علامت).

زندگی در نزدیکی فرودگاه را افزایش می دهد خطر ابتلا به preemie تولد | اخبار سلامت

محققان در نگاه قرار گرفتن در معرض ذرات کوچک آلودگی هوا در میان زنان ساکن در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX). “نزدیک به 2 میلیون نفر زندگی می کنند در عرض 10 مایل شعاع از سهل انگاری بسیاری از آنها در معرض سطوح بالای هواپیما-منبع ultrafine ذرات [UFPs]” در هوا آنها تنفس اشاره کرد مطالعه همکاری نویسنده سام بال از دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. این مطالعه جدید به رهبری دانشگاه UCLA دکتر Beate ریتز استاد در بخش اپیدمیولوژی و بهداشت محیط دانشگاه علوم.

رد کردن 5 مشترک وزن از دست دادن اسطوره ها | زنان هفتگی (سنگاپور)

کارین Michels, تغذیه اپیدمیولوژی و استاد و رئیس گروه اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی می دهد دیدگاه های خود را در آخرین رژیم غذایی crazes رایج ترین افسانه ها کاهش وزن و آنچه واقعیت است که در پشت همه آنها را.

چگونه می توان جایگزین گوشت از ابتدا | مل

دوباره وجود دارد تمام انواع از راه هایی برای از نو خلق جعلی گوشت در خانه. دانا Hunnes ارشد متخصص تغذیه در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA نشان می دهد با استفاده از seitan یا فوق العاده شرکت توفو. “این بسیار جویدنی است و تا حدودی گوشتی بافت,” او می گوید. “من می خواهم به ادویه آن را در راه های مختلف و می توان آن را در tacos به جای آن از مرغ و یا گوشت گاو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de