UCLA در اخبار جولای 7, 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

گفتار tech مثال دیگری از تعصب | Scientific American نظر

صفیه شریف دانشیار اطلاعات مطالعات انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس, اذعان می کند که زبان از روی حیله و تزویر به ترکیب به یک فن آوری است. “زبان متنی است می گوید:” شریف بود که نه درگیر در مطالعه است. “بعضی از کلمات معنی برخی از چیزهایی که خاص بدن آنها می گویند و این [بیان] به رسمیت شناختن سیستم واقعا نمی حساب برای بسیاری از آن است.”

احکام همجنس باز, مهاجران مزایای زیست محیطی موارد | سان فرانسیسکو کرونیکل

“Gorsuch فقط به طرفداران با استفاده از قانون هوای پاک به صورت گسترده مقررات گازهای گلخانه ای قوی جدید مسبوق به سابقه” UCLA استاد حقوق ان کارلسون گفت: در یک وبلاگ ارسال پس از حکم اخیر.

L. A. بزرگراه: زیرساخت های نژاد پرستی | KCRW-FM “بیشتر LA”

UCLA پروفسور اریک آبیلا می گوید: برخی از شهرستان برنامه ریزان حمل و نقل به ویژه در جنوب آمریکا بودند و با انگیزه با برتری. در دیگر برنامه ریزان شهرستان انتخاب شدند مسیر کمترین مقاومت و یا تلاش برای خلاص شدن از به اصطلاح “رنگ باخته محله.” بیل هایقتس برای مثال این بود redlined توسط بانک ها و ارائه دهندگان خدمات بیمه به دلیل آن ترکیبی از نژادها در نظر گرفته شد نا امن. “آن شرح داده شده توسط دولت فدرال به عنوان ناامید کننده ای ناهمگن. صاحب خانه وام شرکت و گزارش آن را به نام محل ایده آل برای یک زاغه ترخیص پروژه. که زاغه ترخیص پروژه ساخت بزرگراه می گوید:” آبیلا.

تئوری های توطئه در مورد آتش بازی در جوامع سیاه | Mother Jones

پاتریشیا ترنر استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس بخش مطالعات آفریقایی آمریکایی می گوید: آتش توطئه “مرا به یاد یک ضرب المثل:” فقط به خاطر شما پارانویا بدان معنا نیست که آنها نه به شما.'”

Latinos می خواهید تغییر دهید را برای خود بیش از حد. | نیویورک تایمز

“بسیاری از جوانان لاتین, آنها در حال ساخت اتصال آنها فشار دادن خانواده خود را به سختی گفت:” کریس Zepeda-Millán استاد Chicano مطالعات و سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

چه معنی آن را به آمریکا در سال 2020? | ایالات متحده آمریکا امروز

“سفید آمریکایی به تعریف ملت آن هنجارهای آنچه در آن به معنی یک آمریکایی برای چندین دهه است. که بدان معنی است که تعریف برخی از افراد … شده اند در outs” گفت: Efrén پرز, یک استاد علوم سیاسی و روانشناسی در UCLA. “در حال حاضر همه چیز تغییر کرده جمعیتی سیاسی که در آن برخی از افراد می گویند: ‘در یک دقیقه نگه دارید. اگر من از مطالعه خارج شدند که نسخه آمریکایی که به نظر من به عنوان بسیار باریک ما قصد داریم به توسعه خود ما حس از آنچه در آن به معنی یک آمریکایی.'” (پرز همچنین تفسیر نوشت: در واشنگتن پست.)

آیا یک جهش کمک coronavirus گسترش یابد ؟ | نیویورک تایمز

“این هیجان انگیز برای دیدن یک گروه در چالش با حل این اختلاف آنها گزارش جذاب به خصوص ثبات در سراسر جغرافیا,” دکتر گفت: Marc Suchard یک biostatistician در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس, دانشکده پزشکی. “اما این یک بازی فوق العاده به چالش کشیدن مشکل تکامل و جمعیت شناسی پیچیده هستند بنابراین کار بسیار بیشتری انجام شود.”

آخرین به همه گیر | MSNBC

“من فکر می کنم که این توصیه این است که واقعا ساده است. همه باید با پوشیدن ماسک. من نمی خواهد اولین کسی باشید که به این می گویند, اما من قصد دارم به آن می گویند در حال حاضر. اگر شما می خواهید برای نشان دادن میهن پرستی و عشق خود را از کشور خود در چهارم جولای آخر هفته یک ماسک. آن را وطن پرست چیزی که به انجام” گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin. (Rimoin بود و همچنین مصاحبه در سی ان ان و KTLA-تلویزیون و به نقل از آسوشیتد پرس و KTTV-TV.)

چگونه کالیفرنیا coronavirus برنامه رفت | گاردین (انگلیس)

به عنوان بیشتر کالیفرنیا آمده از خانه های خود تراکم رستوران ها و فضاهای عمومی “این واقعا ما قرار داده است ضروری کارگران در معرض بیشترین خطر” گفت: Ninez پنک مدیر UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت. اکثریت قریب به اتفاق — بیش از 90 درصد از farmworkers در کالیفرنیا Latinx کار در precariously محیط های شلوغ. بیش از 60 درصد از کارگران درگیر در آماده سازی مواد غذایی هستند Latinx به عنوان به خوبی. و آن کسانی که کارگران بسیاری از آنها عدم دسترسی به بهداشت و درمان و نمی توانیم به ماندن در خانه که اغلب به از دست دادن به عنوان ویروس خمرهای از طریق دولت پنک گفت.

چگونه با پوشیدن ماسک تبدیل به فوتبال سیاسی ایران? | اورنج کانتی ثبت نام

“ما در حال حاضر می دانیم که هر گونه مانع در مقابل صورت خود را بهتر از هیچ است” [دانشگاه UCLA دکتر دیوید] Eisenman گفت. “ما می دانیم که شما خواهد شد نه فقط از بازدم ویروس اما همچنین استنشاق آن است.”

COVID-19 در زندان ها و زندان ها را تهدید می کند در نزدیکی جوامع | Stateline

“ما در یک بیماری همه گیر از جرم حبس از مردم در همان زمان به عنوان یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی اقلیت” دکتر گفت: لیز Barnert استادیار طب اطفال در UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی است که به مطالعه تادیبی سلامت.

برخورد با اضطراب در طول همه گیر | KABC-تلویزیون

“اما وقتی این اضطراب می شود و بسیار طاقت فرسا و آن overpowers ما که از آن شروع به تحت تاثیر قرار هر چیز دیگری در زندگی ما است که آن را تبدیل به یک مشکل که در آن ما می توانید دنبال کمک” گفت: دانشگاه UCLA دکتر جنا لی.

کالیفرنیا محدود جولای چهارمین جشن | وال استریت ژورنال

“آن را می شود واقعا برای ما مهم است در این زمان به یک سنبله در بالا از ما سنبله” گفت: دانشگاه UCLA دکتر رابرت Kim-فارلی (approx. 0:50 خوانده شده را علامت. کیم-Farley نیز به نقل از لس آنجلس تایمز.)

چه سخت باید در مدارس مورد ماسک? | LAist

“بازگشایی [مدارس] در یک محتاط و مراقب باشید راه را حس گفت:” دکتر ریچارد جکسون, یک متخصص اطفال و رئیس سابق California Department of Public Health. “بخشی از آن است برای کودکان به استفاده از ماسک در ابتدا…. به ایجاد یک بیانیه که ماسک کار نمی کند به عنوان یک بیانیه دینی اعتقاد مضحک است.”

سه مدل برای پیش بینی COVID-19 پخش | ایسنا

محققان آمریکایی ارائه شده و دقیق سه منطقه ای در مقیاس مدل برای پیش بینی و ارزیابی این دوره از COVID-19 همه گیر در یک مطالعه جدید منتشر شده در پنج شنبه. سه مدل دارد یک مدل رشد نمایی خود هیجان انگیز انشعاب مدل فرایند و حساس-آلوده-مقاوم در برابر (آقا) محفظه مدل با توجه به مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. مدل سازی و پیش بینی گسترش COVID-19 حیاتی است برای موثر بهداشت عمومی سیاست در عین حال آن را به چالش باقی مانده است برای انجام این کار با توجه به تیم تحقیقاتی به رهبری آندریا Bertozzi استاد ریاضیات و مکانیک و مهندسی هوا فضا در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

جدید آب و هوا دعاوی را بزرگ نفت توتون و تنباکو درمان | سالن

ویلیام بوید یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس می گوید: دو پرونده های حقوقی ممکن است کشش بیشتر از گذشته تلاش است. “این در حال گسترده قوانین حفاظت از مصرف کننده و حقایق است که ادعا شده در شکایت بسیار محکم برای شرکت های نفتی به این معنا است که آنها نشان می دهد سیستماتیک تلاش برای سرکوب و منحرف کردن آب و هوا علم و برای گمراه کردن مردم در مورد اثرات تغییر آب و هوا” گفت: بوید. شرکت های نفتی را “اساسا چه شرکت های دخانیات را در بودجه و حمایت از کل مبارزات انتخاباتی از طریق کل شبکه سازمان اساسا گمراه عمومی” بوید گفت.

معمولا تجویز مواد مخدر یافت می شود بی اثر در کاهش بیماری های کلیوی | Healthline

دکتر Anjay Rastogi مدیر هسته اصلی کلیه برنامه در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس می گوید: یافته های این آزمایش تا حدودی تعجب آور است. “این یک بیت از تعجب و به عنوان اطلاعات به صورت پیشنهاد در غیر این صورت. من لزوما تماس آن خبر بد اما قطعا ناامید کننده است,” او گفت: Healthline.

آیا شما نیاز به صبر برای رفتن در استخر پس از غذا خوردن ؟ | مل

دانا Hunnes ارشد متخصص تغذیه در رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی ثانیه این مفهوم: “نور فعالیت بدنی بعد از غذا از جمله راه رفتن و احتمالا شنا, خوب است برای هضم غذا و کمک به حرکت غذا از طریق دستگاه گوارش.” که در این صورت شاید زیر که هات داگ با شنا سریع است برای بهترین.

UCLA دانش آموزان باز کردن معماری از طریق بازی های ویدئویی | Archinect

این هفته Archinect در ارتباط با Chunsu Ouyang, Tianyi آهنگ Xianrui وانگ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه نهایی — درونی. سه نفر اخیر دانش آموزان فارغ التحصیل از دانشگاه UCLA معماری و طراحی شهری کارشناسی ارشد معماری دوم بحث در مورد پروژه خود را با استفاده از بازی های ویدئویی, روایات, در, معماری, کار از راه دور و چشم انداز خود را در پیدا کردن یک شغل پس از فارغ التحصیلی. توصیه شده توسط Natasha Sandmeier و ناتان سو از دانشگاه UCLA ایده های سرگرمی استودیو برنامه دانش آموزان کار می کنند نسبت به “تصور یک بازی است که می تواند استعاره ای از مردم در حال رشد/توسعه در حالی که همکاری با دیگران به منظور بررسی امکان بازی به عنوان یک رسانه اجتماعی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>