در حالی که توانایی تشخیص سرطان و مشکلات قلبی توسط مراحل غول پیکر در سال های اخیر پیشرفت کرده است، روش های تشخیص افسردگی به طور سرسختبرای بیش از یک قرن یکسان باقی مانده اند: مشاهده بیماران، و از آنها بپرسید که چگونه آنها انجام می دهند.

UCLA یک مطالعه جدید بزرگ را راه اندازی کرده است، که با حمایت و همکاری اپل، طراحی شده برای کمک به انقلابی در تشخیص و درمان افسردگی.

مطالعه سه ساله که از این هفته آغاز می شود، توسط محققان دانشگاه UCLA و Apple برای به دست آوردن اقدامات عینی عواملی مانند خواب، فعالیت بدنی، ضربان قلب و روال روزانه برای روشن کردن ارتباط بین این عوامل و علائم افسردگی و اضطراب، با هم طراحی شده است.

پژوهش خواهد شد فن آوری اپل از جمله آی فون ، اپل دیده بان و دستگاه خواب Beddit نظارت بهره برداری. ایجاد ارتباط بین داده های قابل تاق دی با علائم اضطراب و افسردگی می تواند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر سازد تا علائم هشدار دهنده را یادداشت کرده و از شروع اپیزودهای افسردگی جلوگیری کنند، اثربخشی درمان را پیگیری کنند و علل افسردگی را شناسایی کنند.

به عنوان یک دانشمند مغز و اعصاب با آموزش با تخصص در خواب، من فوق العاده در مورد این همکاری هیجان زده و امیدوارم که آن را به گام های قابل توجهی در تحقیقات بهداشت روان منجر شود، گفت: UCLA صدراعظم بلوک ژن.

دکتر نلسون فریمر، استاد برجسته روانپزشکی و مدیر دانشگاه UCLA Depression Grand Challenge، محقق اصلی مطالعه است.

“این همکاری، که مهار تخصص تحقیقات عمیق UCLA و فن آوری های نوآورانه اپل، پتانسیل برای تبدیل تحقیقات سلامت رفتاری و مراقبت های بالینی، فریمر گفت: “. رویکردهای کنونی برای درمان افسردگی تقریباً به طور کامل بر روی تکه های ذهنی مبتلابه افسردگی تکیه دارد. این یک گام مهم برای به دست آوردن اندازه گیری های عینی و دقیق است که هم تشخیص و هم درمان را هدایت می کند.”

مطالعه آخرین مرحله برای چالش بزرگ افسردگی است، ابتکار بلندپروازانه UCLA شامل محققان از سراسر رشته ها برای شناسایی عوامل ژنتیکی و محیطی که به افسردگی کمک می کند، درک تغییرات بیولوژیکی که افسردگی باعث در مغز و بدن، سرعت بخشیدن به پیشرفت در تشخیص و درمان و پایان ننگ مرتبط با اختلال است. UCLA انتخاب کرد که این چالش را به خود جلب کند زیرا افسردگی بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا می شود که در نتیجه آن نزدیک به ۱ میلیون خودکشی در سال انجام می شود.

مرحله آزمایشی مطالعه، شامل 150 شرکت کننده که از میان بیماران مبتلا به بهداشت UCLA جذب شده اند، از این هفته آغاز می شود. مراحل اصلی، برای انجام از سال 2021 تا سال 2023، شامل برخی از 3،000 شرکت کنندگان، کشیده شده هر دو از بیماران بهداشت UCLA و بدن دانشجوی UCLA.

شرکت کنندگان نیاز به دانلود یک برنامه تحقیقاتی در آیفون شخصی خود را. آنها یک دیده بان اپل و Beddit مانیتور خواب دریافت خواهید کرد, که آنها برای مدت زمان مطالعه استفاده کنید. شرکت کنندگان اطلاعات مربوطه را از طریق مصاحبه های دوره ای بالینی و پرسشنامه ها و همچنین از داده های به دست آمده از تلفن، تماشا و مانیتور خواب به اشتراک خواهند داشت.

Freimer تاکید می کند که تضمین حریم خصوصی و امنیت داده های شرکت کنندگان در مطالعه است اولویت بالا برای هر دو UCLA و اپل. UCLA داده های مطالعه را در یک محیط امن پردازش و نگهداری خواهد کرد، با دسترسی محدود به اعضای تیم تحقیقاتی UCLA. UCLA و اپل داده ها را تنها پس از رمزی شدن و محروم شدن از نام و اطلاعات تماس دیگر تجزیه و تحلیل.

مطالعه می آید به عنوان COVID-19 همه گیر زندگی را مختل کرده است و باعث تمرکز بر اضطراب و افسردگی, و هنگامی که نیازهای دور فیزیکی تحقیقات علمی را به چالش کشیدن.

Freimer گفت: “UCLA و اپل این مطالعه را طوری طراحی کرده اند که همه جنبه های مشارکت از راه دور انجام شود.” “همه گیر اضطراب و افسردگی را در سطح جهانی افزایش داده است، و آگاهی از اهمیت سلامت رفتاری را به سلامت کلی افزایش داده است. در همین حال، شرایط دور شدن فیزیکی، ارزیابی و درمان سلامت روانی در فرد را محدود کرده است، که منجر به استفاده گسترده و پذیرش بهداشت از راه دور می شود. این تغییرات اهمیت ترکیب فناوری هایی مانند فناوری هایی را که در این مطالعه باید آزمایش شود را به تحقیقات بالینی و در نهایت به عمل برجسته می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de