UCLA کتابخانه آنلاین نشر موسیقی نمرات سابقه

آهنگسازان از 86 کشور ارائه کرده اند بیش از 7,800 آهنگ موسیقی به عنوان بخشی از یک پروژه مشترک توسط UCLA کتابخان

توسط NEWSSALAM در 3 مرداد 1399

آهنگسازان از 86 کشور ارائه کرده اند بیش از 7,800 آهنگ موسیقی به عنوان بخشی از یک پروژه مشترک توسط UCLA کتابخانه موسیقی و مستقر در لس آنجلس لوله شکل نما ارکستر مجلسی برای برجسته کردن کار از زندگی آهنگسازان و آن را به مخاطبان گسترده تر ساخت آن را در دسترس آنلاین.

این پروژه که سازمان دهندگان می گویند بزرگترین فراخوان نمرات در جهان نیز نشان دهنده بزرگترین کفش-دسترسی انتشارات تلاش برای موسیقی معاصر ترکیب با بیش از 6000 نفر از ارسالی — از جمله نمرات اخیر فینالیست برای جایزه پولیتزر برای موسیقی — منتشر شده در eScholarship باز دسترسی به مخزن که در آن UC دانشمندان به اشتراک گذاری کار خود را.

"از music library بی سابقه همکاری با Kaleidoscope پیشرفت library رهبری در زمینه دسترسی باز نشر توسط گیری در دسترس تعداد قابل توجهی از ترکیب بندی برای عملکرد آینده و آثار علمی گفت: دانشگاه کتابدار جینی جراحی. "در همان زمان آن را ارائه می دهد زندگی آهنگسازان این فرصت را برای موسیقی خود را به دیده می شود و مورد مطالعه توسط نوازندگان و musicologists واقع در سراسر جهان است."

لوله شکل نما, تاسیس توسط clarinetist و UCLA فارغ التحصیل بنجامین میچل راه اندازی فراخوان خود را برای نمرات برنامه در سال 2015 به رسمیت شناختن نوآورانه ترین و جذاب موسیقی امروز نوشته شده. هر سال conductorless ارکستر انتخاب تعدادی از نمرات از میان سالانه ارسالی به انجام علنا از جمله در UCLA.

در حالی که در سال های گذشته آهنگسازان پرداخت 30 دلار هزینه درخواست برای ارسال نمرات این سال UCLA کتابخانه موسیقی دریافت یک زمان از بودجه کتابخانه علمی خدمات ارتباطی برای از بین بردن هزینه و ارائه آهنگسازان این فرصت را به خود را منتشر شده با این نسخهها کار در eScholarship معاصر نمره موسیقی مجموعه. کسانی که انتخاب می شوند برای انتشار در باز کردن دسترسی به مجموعه حفظ کامل حق به خود کار می کند. در مجموع آثار خود را در حال حاضر نمایندگی از 1 به 10 از دانشگاه UCLA مجموع موارد در eScholarship و 1 در 50 سراسر UC سیستم.

"من فکر می کنم آنچه به درایو باور نکردنی تعداد نمرات را دریافت کردیم برای انتشار آنلاین مبتنی بود در کار اخیر معاصر نمره نسخه منتشر شده در eScholarship" گفت: Matthew جلیقه دانشگاه UCLA موسیقی تحقیق و پژوهش در کتابداری و اطلاع رسانی با اشاره به باز کردن دسترسی به مخزن از نمرات منتشر شده توسط کتابخانه موسیقی.

"به هوگو و کریستین Davise صندوق برای موسیقی معاصر ساخته شده است که انتشار آنلاین از edition اجازه می دهد آهنگسازان برای دیدن دسترسی باز–انتشار نمرات موسیقی کمک کرد که آنها را در سهولت با آنچه music library در تلاش بود برای به انجام رساندن" او گفت:.

یکی از مهم ترین مخاطبان به صورت آشکارا آثار منتشر شده توسط آهنگسازان' همسالان. "مادر آکورد" که بود برای اولین بار در طول لوله شکل نما را 2019 فصل بود رونویسی برای ارکستر زهی از اولین حرکت مایکل Gilbertson را کوارتت فینالیست برای 2018 جایزه پولیتزر برای music. رونویسی یک بلوری صدا در آغاز که Gilbertson گفته است که به منظور نشان می دهد موسیقی "سقف شیشه ای."

"آهنگسازان اغلب درخواست برای مطالعه نمره به 'مادر آکورد' برای دیدن چگونه مشخص هارمونیک رنگ است که زمانی در ابتدای قطعه," او گفت:. "امیدوارم این کار آن را قابل دسترس بیشتر را به آهنگسازان که می خواهند به مطالعه آن به عنوان یک منبع و نوازندگان که علاقه مند به اجرای موسیقی من است."

بحث دسترسی باز نشر اغلب متمرکز در مجله چاپ و نشر در علوم حتی اگر این محصولات از دانشگاهیان و محققان در هنر و علوم انسانی هستند و متنوع تر است. این پروژه واگرا به طور قابل توجهی از گذشته باز دسترسی به پروژه ها با تمرکز بر روی موسیقی ساخته و توسط انتشارات زمان تحت-کپی رایت کار می کنند.

"این همکاری پتانسیل انقلابی در راه ما فکر می کنم در مورد, انتشار, موسیقی, نقش کتابخانه ها و تاثیر و دسترسی به موسیقی با زندگی آهنگسازان" گفت: جلیقه.

نمرات منتشر شده در دسته بیش از تابستان است. به کشف ترکیب, بازدید از موسیقی معاصر نمره مجموعه در eScholarship.

این همکاری در یک پروژه از OpenUCLAاین UCLA کتابخانه Centennial ابتکار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب