بشقاب مینی گلف در پنساکولا ساحل است اشاره ای به خلیج فارس نسیم تاریخ رؤیت

Pensacola Beach جدید مینی گلف طراحی شده بود به خارج از این جهان تجربه به عنوان اشاره به خلیج فارس نسیم تاریخ با یک رشته از اتهام UFO sightings.

بشقاب پرنده ها را در کنار کازینو است که در آن برای اولین بار در تابستان از عملیات. Innisfail هتل تحت عوض از آن رو به وخامت ماورا-مضمون مینی گلف در طول زمستان, ساختمان, جدید, دوره, یک مغازه بستنی و بازی کامل با مقدار زیادی از بیگانگان نارسایی امکانات.

“در ’80s, ما برخی از ما تا به حال بشقاب پرنده در خلیج فارس نسیم” گفت: Jason Nicholson, معاون رئیس جمهور از Innisfail هتل ها. “ما فکر کردیم که می تواند سرگرم کننده یادآوری خلیج فارس نسیم و Pensacola Beach تاریخ به گوش دادن به به زمان هنگامی که ما تا به حال کامپیوتر. این یک غریب چرخش سرگرم کننده در همه چیز.”

در سال 1987 یک خلیج نسیم مقیم عکس گرفت از آنچه گفته بود که این بشقاب پرنده ها از حیاط خود را اگر چه امروز بسیاری بر این باور بود که یک جعل است.

پس از رؤیت نیکلسون گفت: او مشغول به کار در یک هتل است که به میزبانی بشقاب پرنده ها و فعالیت های ماوراء الطبیعه کنوانسیون در Pensacola Beach در اوایل 1990s. بالا جاذبه برای کنوانسیون را برانگیخت بود به گرفتن عکس با نزدیک سفینه فضایی به شکل خانه.

نیکلسون گفت به اعتقاد او mini-خلیج فارس است که علاوه بر خوب برای Pensacola Beach, که بازی در شن و ماسه و یا آب است.

“آنچه مینی گلف می کند آن را به ارمغان می آورد مردم با هم در یک محیط سرگرم کننده. آنچه ما دریافتیم این است که آنها که سرگرم کننده با هم به عنوان یک گروه آن را ایجاد یک قله تجربه است که آنها به یاد داشته باشید و می خواهید به بازگشت به” نیکلسون گفت. “شما می توانید فقط نشستن در ساحل برای مدت طولانی قبل از شما باید برای رفتن دیگری انجام دهد.”

خلیج فارس نسیم پدیده UFO: 30 سال بعد از رؤیت هنوز تقسیم عمومی

بیشتر بر روی کامپیوتر: 30 سال پس از خلیج نسیم UFO sightings است و در حقیقت هنوز هم در خارج وجود دارد ؟

در طول coronavirus همه گیر نیکلسون گفت: UFO تعدادی از ایمنی مراحل از جمله غالبا مطابق با اصول بهداشتی در تمام سطوح در بازی. او گفت: کارکنان پوشیدن ماسک و سعی کنید به فاصله اجتماعی نیز هست.

“هر روز ما باید به طور کلی بهداشت تمرین در پایان روز. پس از ما تعطیل کسب و کار ما بروید و یک بار دیگر پاکسازی تمام سطوح و اجازه ساختمان استراحت شبانه برای مردمی دوباره به روز بعد” نیکلسون گفت.

البته باز از ساعت 10 صبح تا 10 شب بالغ بلیط ها $13 با کودکان و نظامی قیمت 10 دلار و کودکان زیر 4 رایگان.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید [email protected] و 850-435-8522.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>