UWF فوتبال: Pete Shinnick خواستار ماسک صورت ‘بنابراین ما می توانیم بازی فوتبال در پاییز’

دانشگاه وست فلوریدا, سر مربی تیم فوتبال پیت Shinnick یکی از چهره های پیشرو در دانشگاه جدید COVID-19 صورت پوشش مبارزات انتخاباتی.

UWF به تازگی شروع الزامی ماسک یا پوشش در حالی که در داخل خانه و یا در منزل چهارم در پنساکولا پردیس. این دستور شامل یک تشویق کمپین با عنوان #ArgosCoverUp شامل UWF دانش آموزان و مربيان و چهره های دیگر در بیان اهمیت پوشیدن ماسک در مبارزه با این حال COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر: عدم اطمینان فراوانی به فوتبال کالج شروع می شود شاهد تغییرات عمده ای

بیشتر: UWF فوتبال می افزاید: یکی دیگر از بخش انتقال من با سابق, West Virginia linebacker

Shinnick یکی از افراد وابسته به UWF عکس با ماسک در حالی که تشویق دیگران برای انجام همان.

“#آرگو طرفداران من پوشیدن چهره, پوشش, بنابراین ما می توانیم بازی فوتبال در پاییز. شما همان” Shinnick گفت: در یک توییت رسمی از UWF حساب توییتر.

Shinnick ورود می آید کمتر از یک هفته پس از نگرانی بیش از یک بیماری همه گیر-تغییر فصل پاییز به واقعیت تبدیل شد در ارتفاعات فوتبال کالج است.

هفته گذشته ده بزرگ و Pac-12 ساخته شده امواج با اعلام قصد خود به دنبال یک کنفرانس-تنها فصل به طور منظم در این پاییز.

دیگر همایش شایعه نیز با توجه به توان این حرکت در حالی که برخی از سازمان ها در سطوح پایین تر از دانشگاهی دو و میدانی در حال حاضر اعلام کرد تعلیق یا لغو سقوط دو و میدانی.

UWF است به طور معمول آغاز سقوط تمرین در هفته اول ماه اوت است. این Argos در حال برنامه ریزی برای شروع خود را قهرمانی ملی دفاع در سپتامبر. 3 برابر تگزاس A&M-Commerce در غیر کنفرانس اقدام در آبی Wahoos ورزشگاه. این بازی خواهد بود یک مسابقه برگشت از 2017 ملی بازی های قهرمانی است.

Eric J. والاس را می توان در رسید ejwallace@pnj.com یا 850-525-5087.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر