رای گیری گروه های حقوق و ایالت فلوریدا حل و فصل رای-با-ایمیل دعوی

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است.منتشر شده 3:38 PM EDT Jul 20, 2020خار

توسط NEWSSALAM در 31 تیر 1399

خارج از دادگاه حل و فصل آمدن آستانه شروع دادگاه در رای-توسط-mail طرح دعوی در دادگاه در حال شرکت کنندگان در هر دو طرف اعلام پیروزی دوشنبه.

یک گروه از رای گیری سازمان های حقوق — جدید از جمله فلوریدا اکثریت اولویت های ایالات متحده آمریکا, رویای مدافعان و دیگران — تا به حال ثبت با توجه به تغییرات به منظور به مهلت برای پست الکترونیکی-در آراء و روش های دیگر, همراه با روز بیشتر از فرد در رای گیری اولیه به دلیل COVID-19.

ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Hinkle برنامه ریزی شده بود دو هفته به صورت آزمایشی بود که مجموعه ای برای شروع روز دوشنبه در تالاهاسی.

اما صحبت با خبرنگاران قبل از یک جلسه به توضیح و حل و فصل به Hinkle این رای گیری گروه های حقوق بشر گفت: آنها پذیرفته شده و دولت متعهد به کار با شهرستان ناظران انتخابات برای آموزش به رای دهندگان در مورد رای-با-ایمیل و استفاده از حداکثر تعداد اولیه رای گیری روز در دسترس است.

جودیت براون-Dev از پیشرفت پروژه یک گروه متمرکز بر مبارزه با "نژادپرستی ساختاری" در رای گیری به نام حل و فصل یک پیروزی روشن برای همه رای دهندگان به خصوص لاتین و سیاه و سفید از مردم است.

"فلوریدا رفت و از انجام هیچ کاری برای ارتکاب به آموزش و تشویق همه 67 ناظران انتخابات برای گسترش دسترسی به دموکراسی در این تاریخی 2020 انتخابات ریاست جمهوری" براون-Dev گفت.

"این فصل تحمیل الزامات سختگیرانه تر بر روی رای دهندگان آموزش و پرورش رای از طریق پست در اوایل شخص رای گیری و رای دهندگان ثبت نام."

به عنوان به زودی به عنوان حل و فصل برای اولین بار اعلام شد پنج شنبه, ایران با دولت آمریکا به مردم ایران ، جو Gruters از ساراسوتا همچنین صندلی حزب جمهوری خواه از فلوریدا نیز اعلام پیروزی. فلوریدا اوباما در حال مداخله در مورد در کنار دولت است.

"فلوریدا انتخاب برای رای دادن توسط ایمیل باید اعتماد به نفس است که رای خود را امن و امن" Gruters گفت: در یک ایمیل. "ما خوشحالیم که دموکرات تعهد سازمان در نهایت دیدم نور و کاهش یافته است طرح دعوی در دادگاه."

این گروه به دنبال فلوریدا وزیر امور خارجه لورل لی تمدید مهلت برای پست الکترونیکی-در برگه های رای برای انتخابات روز مهر باطله تمبر پست اجازه می دهد پستی رایگان برای رای گیری و لغو یک ماده است که ممنوع کارگران پرداخت می شود از جمع آوری ایمیل-در برگه های رای.

آنها استدلال تغییرات مورد نیاز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما آنها از پذیرش یک توافق خواستار لی برای تشویق مقامات محلی برای استفاده از رها کردن جعبه برای جمع آوری آراء ارائه زبان اسپانیایی رای-با-ایمیل فرم های درخواست و آغاز یک کمپین اطلاعات در مورد راه های مختلف به بازیگران در یک رای گیری و ثبت نام رای دهندگان.

"این فصل یک گام مهم رو به جلو اما از آن است که به وضوح همه چیز را که ما معتقدیم باید انجام شود برای حفاظت از دموکراسی در کشور ما ... ما ادامه خواهد داد به جلو هل دادن برای بحرانی اوت انتخابات و پس از آن دوباره در ماه نوامبر گفت:" Andrea Mercado جدید فلوریدا اکثریت.

یک مسئله ای است که حل نشده باقی مانده است اما, شامل کور و محدود به نزد رای دهندگان.

فلوریدا شورا برای نابینایان یکی از شاکیان می خواهد لی نیاز به استفاده از سیستم است که قادر به بصری-اختلال رای دهندگان به طور مستقل با پر کردن برگه های رای در خانه.

اد. یادداشت قبلی نسخه آنلاین این داستان misstated نام یکی از شاکیان. که گروه جدید فلوریدا اکثریت.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن