“ما از آنها حمایت’: Pensacola مامان Facebook, گروه, متصل معلمان با لوازم مدرسه

Pensacola مادر زو طولانی تصمیم به پسرش یاد بگیرند که عملا به جای حضور در مدرسه در شخص این ترم اما او می داند که وجود دارد مقدار زیادی از معلمان که نمی توانید انتخاب کنید به ماندن در خانه.

به همین دلیل او شروع به یک Facebook به اتصال مربیان و لوازم مدرسه برای کمک به زمانی که مدرسه شروع می شود در ماه آینده در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای استان است. به “حمایت از معلمان برای بازگشت به مدرسه – Escambia & سانتا رزا شهرستانهای” صفحه تا به حال بیش از 1 ، 000 پیروان شنبه فقط 10 روز پس از راه اندازی آن.

“به عنوان پدر و مادر من با داشتن یک انتخاب که آیا به من اجازه می دهد کودک به حضور فرد در مدرسه و یا در خانه بمانند. اما به عنوان یک معلم آنها نمی گرفتن که انتخاب” بلند گفت: اخبار و مجله در روز دوشنبه. “در این سال با چالش های جدید است که در آنها پرتاب من فقط می خواهم به قادر خواهید بود به آنها نشان می دهد که چقدر آنها را دوست داریم و ما از آنها حمایت کنند.”

بازگشایی: آیا امن برای سانتا رزا شهرستان دانش آموزان به بازگشت به مدرسه ؟ معلمان هنوز مطمئن شوید

دستور دولت: فلوریدا, تخته, آموزش و پرورش می گوید: منظور بازگشایی مدارس منجر به سردرگمی و ترس

فلوریدا مدارس ملزم به بازگشایی این سقوط پس از بسته شدن زود هنگام آخرین سال تحصیلی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. خانواده در Escambia County School District می توانید انتخاب کنید یک سنتی در فرد گزینه; از راه دور گزینه ای است که با استفاده از راه دور برای آموزش و عمدتا خود هدایت مجازی برنامه. در سانتا رزا County, خانواده همچنین می توانید انتخاب کردن برای حضوری گزینه; سانتا رزا آنلاین, مدرسه مجازی برنامه ای است که شده است در اطراف برای چند سال; سنتی یا تحصیل در خانه است.

معلمان که نیاز به تامین آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت به مدرسه می توانید در پست های طولانی را Facebook گروه چه لوازم آنها هنوز هم گم شده است. بسیاری از آنها با استفاده از Amazon لیست آرزو ها اجازه می دهد که کمک کنندگان به خرید اقلام آنلاین و کشتی آنها را به طور مستقیم به معلمان.

طولانی است و همچنین دوخت ماسک و جمع آوری کمک های مالی برای خرید تجهیزات حفاظتی به صورت فله. اطلاعات در مورد نحوه کمک به این صندوق و همچنین معلمان لیست آرزو است همه در Facebook صفحه. بلند گفت: او همچنین قصد دارد به انتشار گسترده با هزینه و رسید به طوری اهدا می دانم که در آن همه کمک های مالی صرف شده است.

برنامه جدید: پنساکولا “آزادی مدرسه’ ایجاد نسل بعدی خوانندگان و رهبران

بلند گفت: او شروع به این صفحه فکر که یک زن و شوهر از مردم می پیوستن و چند معلمان را دریافت کنید لوازم مورد نیاز. او گفت: او در حال حاضر گرفتن پیام از معلمان که تا به حال خود را در تمام آمازون لیست آرزو برآورده شده توسط اعضای گروه.

“آن دمیده ذهن من چون من واقعا انتظار ندارد آن را به دریافت این” بلند گفت.

طولانی تلاش برای خرید تجهیزات برای معلمان است متفاوت از دیگر مدرسه محلی عرضه درایوهای مانند مسائل اتوبوس. این درایو که با حمایت چندین سازمان از جمله اخبار, مجله فراهم می کند منابع به طور مستقیم به دانش آموزان به جای اول به معلمان است. برای کمک به این برنامه می توانید متن “SCHOOL850” به 41444 و یا بازدید uwwf.org/school850.

Matea واشنگتن که قبلا تدریس مهد کودک خواهد شد و در حال حاضر آموزش کلاس دوم در Kingsfield مدرسه ابتدایی گفت که او اغلب مکمل های لوازم مدرسه را از جیب خود. در این سال او گفت: این نیاز ممکن است حتی بیشتر با برخی از خانواده های انتخاب در خانه بمانند و به احتمال زیاد در آوردن معمول خود را تامین کنند.

واشنگتن چندین برجسته درس تامین نیازهای ارسال شده در Facebook گروه از جمله پارچه میکرو یک دستی دماسنج برای کلاس درس خود را به مطمئن شوید که دانش آموزان سالم هستند و فردی جعبه مداد به نگه داشتن همه منابع جداگانه.

“من فقط فکر می کنم که اگر پدر و مادر می تواند کمک کند و یا مردم در جامعه با هم می آیند (که کمک خواهد کرد) چرا که ما همه در این با هم” واشنگتن گفت. “و همچنین من یک مادر تنها با دو بچه و من مجبور به انتخاب بین سلامت من و من چک. زیرا واقعیت این است که در واقعیت آن را سخت به فاصله اجتماعی و انجام تمام چیزهای که در مهد کودک و یا حتی از طریق ابتدایی-کودکان در سن.”

استفانی نورمن دوم-معلم کلاس در انسلی ابتدایی گفت: او لوازم مورد نیاز مانند مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و قابل استفاده مجدد بطری های آب که او در حال حاضر دریافت کرده است. او گفت: در حال حاضر با آب چشمه تعطیل برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس, این مهم است که بطری های آب برای بچه ها که ممکن است قادر به پرداخت هزینه آنها.

“ایده این است که فقط مطمئن شوید که ما همه چیز آماده بود به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای بچه ها که در حال آمدن به عقب” نورمن گفت. “این یک تجربه یادگیری برای همه در جامعه است.”

مدیسون آرنولد را می توان در رسید [email protected] و 850-435-8522.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>