علم + تکنولوژی

دستگاه ارزان و انعطاف پذیر و بسیار با دوام UCLA bioengineers می گویند

UCLA bioengineers را طراحی کرده اند دستکش-مانند دستگاه است که می تواند ترجمه زبان اشاره آمریکایی به زبان انگلیسی سخنرانی در زمان واقعی اگر یک برنامه تلفن هوشمند. بهir تحقیقات منتشر شده در مجله طبیعت الکترونیک.

“امید ما این است که این باز می شود تا یک راه آسان برای افرادی که استفاده از زبان اشاره برای برقراری ارتباط مستقیم با غیر امضاء کنندگان بدون نیاز به شخص دیگری به ترجمه آنها” گفت: Jun چن استادیار مهندسی زیستی در دانشگاه UCLA Samueli دانشکده فنی و مهندسی و محقق اصلی در این پژوهش است. “علاوه بر این, ما امیدواریم که آن را می تواند کمک به مردم بیشتر بدانید ثبت نام زبان خود را دارند.”

این سیستم شامل یک جفت دستکش با نازک ساخته سنسور که در طول هر یک از پنج انگشت. این سنسور ساخته شده از الکتریکی انجام نخ انتخاب کنید تا حرکات دست و انگشت سرمایه گذاری است که برای تک تک حروف و اعداد وکلمات و عبارات.

این دستگاه پس از آن نوبت به حرکات انگشت را به سیگنال های الکتریکی که در حال ارسال به یک دلار-سکه–اندازه مدار هیئت مدیره بر روی مچ دست. هیئت مدیره انتقال آن سیگنال های بی سیم به گوشی های هوشمند است که ترجمه آنها را به کلمات گفتاری در نرخ مورد یک کلمه در هر ثانیه است.

محققان همچنین افزود چسب سنسور به تست چهره در میان ابروی خود راs and در یک طرف دهان خود را — را به تصرف حالات صورت که بخشی از زبان اشاره آمریکایی.

قبلی پوشیدنی سیستم ارائه شده است که ترجمه از زبان اشاره آمریکایی بودند محدود حجیم و سنگین دستگاه طرح یا ناراحت کننده به پوشیدن چن گفت.

دستگاه طراحی و توسعه توسط UCLA تیم ساخته شده است بسیار سبک وزن و ارزان قیمت اما طولانی مدت, کشش پلیمر. این سنسورهای الکترونیکی هستند نیز بسیار انعطاف پذیر و ارزان.

در تست این دستگاه محققان کار خود را با چهار افرادی که ناشنوا هستند و با استفاده از زبان اشاره آمریکایی. به wearers تکرار هر دست ژست 15 بار. سفارشی ماشینیادگیری, الگوریتم تبدیلse حرکات به این حروف و اعداد و کلمات آنها نشان داده شده است. سیستم شناخته شده 660 نشانه هایی از جمله هر حرف از حروف الفبا و اعداد 0 تا 9 باشد.

در علاوه بر این به چن مطالعه UCLA نویسندگان شرکت سرب نویسنده Zhihao ژائو کایل چن Songlin Zhang Yihao ژو و Weili دنگ. همه اعضای چن پوشیدنی Bioelectronics گروه تحقیقاتی در دانشگاه UCLA. این دیگر مربوط به نویسنده است جین یانگ از چین چونگکینگ دانشگاه.

UCLA واصل شده برای ثبت اختراع در فن آوری است. یک مدل تجاری بر روی این تکنولوژی می خواهد نیاز به واژگان اضافه شده و یک حتی سریع تر زمان ترجمه چن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de