خوش آمدید, رابین هوش مصنوعی ربات

“سلام! آیا شما می خواهید به آواز خواندن یک آهنگ با من؟”

با آن بزرگ WALL-E چشم و براق, پلاستیک, بدن, رابین ربات دارای huggable کودک-نگاه دوستانه از انیمیشن های پیکسار شخصیت — که مشتاق به ارتباط برقرار کردن با کودکان بیمار به سهولت خود را از اضطراب و تنهایی در بیمارستان است.

عاطفی-یادگیری فن آوری قادر می سازد که رابین به شرکت در واقع با کودکان است و حتی ضروری تر در پی COVID-19 همه گیر که در طی آن جداسازی فیزیکی تبدیل شده است و از همه بیشتر مهم برای کودکان بیمار به خصوص کسانی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد.

اما در حالی که جداسازی فیزیکی لازم است, احساس بودن, جدا شده است, می گوید دکتر جاستین واگنر یک جراح اطفال در UCLA ماتل بیمارستان کودکان و شرکت سربer از این رابین پروژه.

“احساسات منفی هستند و حتی قوی تر در طول این زمان” واگنر اشاره کرد. “ما امیدواریم که به ادغام رابین به عنوان یک عضو از تیم افزایش توانایی ما برای فرزندان, تماس, توجه و همراهی است.”

این هوش مصنوعی سیستم توسعه یافته توسط Expper فن آوری های دره سیلیکون–پشتیبانی راه اندازی با ریشه در ایروان ارمنستان. رابین فن آوری را قادر می سازد ربات برای ایجاد آنچه که به نام حافظه انجمنی آن را به رسمیت می شناسد کودک احساسات با تفسیر خود و یا حالات چهره و ایجاد پاسخگو گفت و گو با تکرار الگوهای شکل گرفته از تجارب قبلی.

رابین است که انتظار می رود برای شروع زیپ در امتداد سالن بیمارستان توسط اواسط ماه جولای را از طریق یک yearlong آموزش دوره که در طی آن خواهد بود از راه دور توسط یک متخصص از بیمارستان تعقیب کودک برنامه زندگی. متخصص ارائه خواهد شد رابین صدا و کنترل ربات اقدامات و عبارات آن را به عنوان “یاد می گیرد” چگونه برای پاسخ به نیازهای کودکان و خانواده ها.

“این یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار ما برای ارائه به توسعه و مقابله پشتیبانی برای ما بیماران جوان,” گفت: Kelli کارولمدیر تعقیب کودک برنامه زندگی. “در حالی که ما سنتی مداخلات در مکث در طول همه گیر نیاز باقی مانده برای آماده سازی آموزش و ارائه رفتاری حواس پرتی برای کودکان. رابین کمک خواهد کرد که متخصصان ما انجام این کار است.”

در علاوه بر این به ارائه حمایت عاطفی برای کودکان مبتلا به, رابین خواهد بود که موضوع یک مطالعه توسط یک تیم چند رشته ای از پزشکی و رفتاری متخصصان آن را ارزیابی ربات و تاثیر آن بر کودکان و خانواده ها. هدف این است که برای تعیین چگونه به خوبی این تکنولوژی جدید کمک می کند تا کودکان و والدین برای کنار آمدن با استرس در بیمارستان بستری شده.

“توانایی ما ارائه به کودکان مبتلا به این نوع اجتماعی همراهی بسیار قانع کننده به خصوص در طول این بیماری همه گیر” می گوید: دکتر Shant Shekherdimian یک جراح اطفال و co-leader از این پروژه است. “ما همچنین می دانستند که با آوردن رابین به UCLA تیم ما از پزشکان و محققان خواهد کار خستگی ناپذیر برای بهبود این تکنولوژی و آن را حتی بیشتر ابزار قدرتمند است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>