دو ماه پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis افتخار در مورد اثبات کارشناسان اشتباه توسط مسطح منحنی و گرفتن COVID-19 تحت کنترل فلوریدا تبدیل شده است و این دولت است که کشورهای دیگر نمی خواهید برای تبدیل شدن به.

حتی با اورژانس را معکوس بازگشایی کافه ها و کاباره ها, فلوریدا, شاهد بی سابقه شکستن رکورد رشد روزانه تعداد موارد و مرگ و میر گزارش شده در دو هفته گذشته.

با موارد جدید به طور متوسط بیش از 11,000 یک روز و یک رای مثبت معلق در هوا در حدود 16 درصد فلوریدا تبدیل شده است جدید کانون برای این بیماری همه گیر کوروناویروس نه فقط در آمریکا بلکه در سطح جهان با توجه به مقاله واشنگتن پست.

“ما نمی خواهیم برای تبدیل شدن به فلوریدا” پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت به او اعلام جدید نوار و رستوران تعطیلی آهسته افزایش COVID-19.

برای یک ماه از آوریل تا مه فلوریدا دیدم نسبتا پایدار اطلاعات برای عفونت و مرگ و مير. بیمارستان ظرفیت خوب بود و هواکش نگه داشته شدند در ذخیره سازی.

منحنی پهن شده بود.

ماسک های مورد نیاز: Walmart, Target, در میان خرده فروشان اضافه کردن ماسک صورت مورد نیاز با توجه به COVID-19

تعداد پایدار باقی مانده از طریق ممکن است به عنوان دولت در رستوران بازگشایی در طول فاز 1.

اما موارد شروع فزاینده رو به بالا به عنوان کسب و کار بیشتر اجازه داده شد به بازگشایی ژوئن 5. ژوئن 26, شماره رشد کرده بود به طوری نمایی که DBPR وزیر Halsey r mata صادر اضطراری جهت بستن میله به پایین.

اما تعداد رو به رشد نگه داشته, شکستن چندین رکورد برای موارد جدید و مرگ و میر بیش از 300,000 معیار و ارسال روزانه بالاتر مورد اعداد از هر دولت دیگر.

با توجه به درز کرده از کاخ سفید سند به دست آمده توسط مرکز عمومی یکپارچگی فلوریدا یکی از چندین ایالت در یک COVID-19 “منطقه قرمز” با توصیه هایی برای قوی تر اجتماعی فاصله گرفته است.

سیستم بهداشت و درمان تحت فشار

بیمارستان که یک بار تا به حال مقدار زیادی از تخت در حال نزدیک شدن به ظرفیت و در حال اجرا از تخت ICU. فلوریدا دوم پشت تگزاس در تعداد فعلی COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

پس چه مشکلی پیش آمد ؟ چگونه فلوریدا از یک مدل مهار ستایش کاخ سفید برای داشتن یک رای مثبت به طور منظم بالاتر از نیویورک تا کنون ارسال شده است ؟

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا رسیده به چندین بهداشت عمومی و کارشناسان گردشگری برای شناسایی دلایل اصلی فلوریدا رو خاموش ریل – و چگونه آن را برطرف.

در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

زمان

فلوریدا افتتاح بیش از حد به زودی بیش از حد سریع است.

“در حالت ایده آل شما می خواهید به آن را زمان برای دیدن اگر اعداد تغییر گفت:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و استاد دانشگاه جانز هاپکینز (johns hopkins Bloomberg School of Public Health در مریلند است.

“شروع با کمترین ریسک فعالیت های. به زمان کافی برای اجازه داده تنظیم کنید تا مطمئن شوید که شما در حال رفتن در جهت اشتباه” Nuzzo گفت.

و اگر وجود دارد تجدید حیات شما می خواهید را به عمل به سرعت همه چیز پایین Nuzzo گفت. از ماه مه تا ژوئن فلوریدا تا به حال چند مرحله ای با دهانه های مختلف کسب و کار در بخش های مختلف دولت است.

“دهانه شد خوشه در عرض دو هفته از یکدیگر است. که زمان کافی نیست,” او گفت:.

مدل Prins بالینی استاد اپیدمیولوژی و استاد بهداشت عمومی, مدیر برنامه در دانشگاه فلوریدا به توافق رسیدند.

“من حدس می زنم ما فکر کردیم که فلوریدا در حال انجام یک کار خوب از در خانه ماندن و حفظ اجتماعی فاصله اولیه و کنترل این ویروس که در راه است که ما فقط نمی دانستم برخی از مردم نمی خواهد حفظ کند که پس از بازگشایی مجدد” Prins گفت.

بیش از حد بسیاری از کسب و کار باز بیش از حد به زودی که در آن مردم می خواهم به جمع و تعامل گفت: Julie سوان گروه سر و A. داگ آلیسون استاد برجسته از Fitts گروه صنعتی و سیستم های مهندسی در شمال کارولینای دولت.

“فلوریدا است که اجازه می دهد به ورزشگاه باز در ظرفیت کامل اجازه می دهد تا تجمعات تا 50 نفر به کافه باز است و هیچ دولت دستور به صورت پوشش” سوآن گفت.

با این حال او اشاره کرد که آنچه در فلوریدا را برای پهن کردن منحنی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر بسیار مهم بود که به اجازه می دهد زمان برای حرفه ای پزشکی برای آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش و حفظ نسبتا کم روزانه مرگ و میر تا همین اواخر.

“با این حال هوشیاری باید همچنان به عنوان به احتمال زیاد 90% از جمعیت فلوریدا است که هنوز هم مستعد ابتلا به COVID-19” او گفت:.

اشکال سفر

پس از روی مجازی مستند چهار ماه فلوریدا بودند خارش به خارج از خانه گفت: پیتر Ricci, مدیر مهمان نوازی و مدیریت گردشگری برنامه در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک در بوکا راتون.

“من در برابر فلوریدا به یک کشتی کروز” Ricci گفت. “این بسیار اجتماعی و این گروه بسیار دوستانه که آیا شما هجوم آوردند به ساحل با 10 دوستان و یا شما همه در اطراف جدول صرف ناهار.”

دولت و اقبال بستگی گردشگری Ricci گفت: اما دولت دیرین شهرت به عنوان یک محیط امن و دوستدار خانواده مقصد تعطیلات می تواند به طور دائم آسیب دیده اگر ویروس نیست تحت کنترل است.

“ما نیاز به تعطیل بازگشت به جایی که ما بودیم و مقابله با عواقب مالی بنابراین ما لازم نیست که پیامدهای بلند مدت برای دولت,” او گفت:. “ما در حال انجام یک قوی زیانی به صنعت گردشگری اگر ما را از این دشمن است.”

مردم ممکن است سریع به سرزنش گردشگری گفت: اسکات اسمیت یک مهمان نوازی استاد و مدیر تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کارولینای جنوبی در کلمبیا.

“اما اعداد آن را پشتیبانی نمی کند چرا که آن اتفاق افتاد در سراسر Sunbelt,” او گفت:.

فلوریدا و مادری که آمد هر چند صنعت مهمان نوازی خود اسمیت نسبت داده و آن را بیشتر به مقید کردن نیازهای مردم به معاشرت. مردمی بودند بی تاب بازگشت به حلق آویز کردن در رستوران ها و کافه ها با دوستان خود را با داشتن چند نوشیدنی و خود را از دست دادن خویشتنداری و بهتر قضاوت کرد.

“من فکر می کنم وجود یک طرز فکر است که پس از مارس, آوریل, مه, ژوئن, هنگامی که ما به لحاظ اجتماعی فاصله خودمان و آنچه را که لازم بود در حال حاضر ما می خواهیم پاداش” اسمیت گفت. “متاسفانه که بخش بزرگی از آن است.”

ماسک و اجتماعی فاصله

بسیاری از کارشناسان گفت: فلوریدا نیاز به یک ایالت ماسک سیاست به جای یک درهم آمیخته از شهر و شهرستان احکام در سراسر کشور.

“دوست داشتم برای دیدن ماسک سفارشات زودتر. متاسفانه شده اند وجود دارد بسیاری از پیام های مخلوط از بسیاری از مکان ها در مورد انتقال و, آیا ماسک مفید هستند” Prins گفت. “ما آموخته اند که در حال حاضر بیشتر از ما می دانستیم که در شروع این بیماری همه گیر اما ما نیست که یک عادت قوی استفاده از ماسک در زمان بازگشایی.”

در طول یک بحران سوآن گفت: این نیز مهم است به طور مداوم ارتباط برقرار خطر و آنچه می تواند انجام شود به کاهش آن.

“رفتارهای رانندگی شیوع و مرگ و میر را می توان کاهش می یابد اگر همه سازگار اقدامات خود را بر اساس خطرات شناخته شده و راه حل های شناخته شده,” او گفت:.

تست و ردیابی تماس

با میلیون ها نفر از مردم در حال حرکت در اطراف وجود دارد باید بزرگتر تاکید بر, تست, تماس, ردیابی و quarantining گفت: دکتر لئو Nissola بالینی دانشمند متخصص ایمونولوژی و محقق در ملی COVID-19 نقاهت پلاسما پروژه.

ماسک کافی نیست, او گفت:.

“ما نیاز به ردیابی هر مورد و قادر به شناسایی که در آن شیوع دارد و چگونه آنها در حال ظهور” Nissola گفت.

مثبت رای در فلوریدا شروع به افزایش در سراسر ژوئن 9, که ممکن است منعکس کننده افزایش فعالیت از روز یادبود به جلو و در حال حاضر که نرخ بیش از 15 درصد سوآن گفت.

“این رای در فلوریدا نشان می دهد وجود دارد مقدار قابل توجهی از این ویروس گسترش در جوامع” او گفت:.

مثبت رای است که سیستم هشدار دهنده وجود دارد که سرعت انتقال بالا در جامعه و بسیاری از آلوده که در حال شناسایی Nuzzo گفت.

“آن را بالاتر از آن تا کنون شده است. به این معنی که ما در حال از دست رفته افراد آلوده و توقف آنها را از آلوده کردن دیگران,” او گفت:.

اعدام یک عقب مانده شاخص او گفت: “آخرین آمار را تغییر دهید.”

سرعت بازگشایی مشکل ساز است اگر بهداشت عمومی ظرفیت وجود ندارد.

“شما می توانید آزمون به اندازه کافی شما می توانید انجام دهید به اندازه کافی تماس با ردیابی?” Nuzzo پرسید. “اگر شما از این ظرفیت به پاسخ است که می تواند تغییر مسیر خود را.”

بزرگسالان جوان

روند رو به پایین از متوسط سن افرادی که آزمایش مثبت اشاره به فعل و انفعالات جامعه به عنوان یک منبع به احتمال زیاد از انتقال به جای خوشه در مکان های مانند خانه های پرستاری سوان اضافه شده است.

“افراد جوان باید یک تصور اشتباه است که سیستم ایمنی بدن آنها برتر است به طوری که آنها نمی مریض و آنها نمی خواهند به گسترش این ویروس گفت:” دکتر جان Lednicky یک virologist در دانشگاه فلوریدا که مورد مطالعه متفاوت coronaviruses برای چند دهه.

مردم هنوز هم نمی دانم چگونه این ویروس از فردی به فرد او گفت:. بسیاری از مردم رد این تصور که این ویروس می تواند از گسترش هوابرد انتقال به دلیل تاکید از مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی شده است در تماس نزدیک و قطرات گسترش سرفه و عطسه.

در فضاهای محدود مانند یک رستوران یا نوار و یا ورزشگاه این plumes می تواند شناور ماندن و آلوده عابران, او گفت:. و بسیاری از میله های ورزشگاه و رستوران ها لزوما به دنبال اجتماعی-دورى و ماسک-پوشیدن دستورالعمل گفت: به ویژه در میان افراد زیر 40 “که به اعتقاد این پیام است که COVID-19 فقط یک مزاحم.”

این افراد جوان هستند و آلوده تر و آسیب پذیر تر جمعیت Nuzzo گفت.

“آن است که سخت تر برای مردم آسیب پذیر برای محافظت از خود در برابر آلوده,” او گفت:. “آنها وجود ندارد در یک حباب.”

پیام

این یک چیز برای رهبران دولت برای بازگشایی و مردم هشدار می دهند که COVID-19 واقعی است و در حال حاضر خطر و مردمی باید سخت کوش در مورد پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله در اطراف شلوغ فضاهای داخلی, او گفت:.

این کاملا یک چیز دیگر می گویند: “ما در حال بازگشت به کسب و کار به طور معمول” و نمی خواهید برای چاپ مجدد خاموش شدن ناگهانی او گفت:. “که می گوید:” هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. بدون مسائل. یک مشکل نیست.'”

آن را نیز ارسال یک پیام مخلوط زمانی که شما می گویند همه چیز تحت کنترل است اما بسته میله به پایین, او گفت:.

“هیچ کس می خواهد برای دیدن متحده تعطیل دوباره اما بدون تست وجود ندارد بسیار امید” Nuzzo گفت. “گفت:” نه ” یا “خانه ماندن” است نه یک استراتژی پایدار.”

پالم بیچ پست خبرنگار الکساندرا Clough کمک به این گزارش.

تماس با جف Schweers در jschweers@gannett.com و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de