آتلانتا — جورجیا دفتر تحقیقات متهم یک پدر و پسر با قتل پنج شنبه شب در مرگ یک سیاه هل دهنده که آنها مشکوک یک سارق در حال اجرا را از طریق محله خود را, در نهایت تیراندازی او را در خیابان و لمس کردن نژادی اعتراض در سراسر کشور است.

گرگوری McMichael, 64, یک افسر سابق پلیس و پسرش تراویس McMichael, 34, هر دو زندانی به اتهام قتل و تشدید حمله در فوریه. 23 تیر اندازی از Ahmaud Arbery. محلی دادستان بود در ابتدا حاضر به اتهام این جفت ارز است.

ویروسی تصویری گرفته شده توسط یک مرد دیگر در محله کرده که به موجب خشم به دلیل آن به نظر می رسد برای نشان دادن دو تخمگذار در منتظر Arbery به عنوان او را از رفتن پایین خیابان در روز روشن.

این McMichaels که هنوز هم حفظ کند که آنها معتقد بودند Arbery بود ممکن است سرقت مشکوک گرفته شد به بازداشت پنج شنبه و شد رزرو به Glynn زندان شهرستان است.

آخرین Arbery مورد: روز بعد از پدر دستگیر شده به اتهام قتل یک تعهد اجرا برنامه ریزی شده است برای Ahmaud Arbery تولد

اصلی تصمیم به دستگیری McMichaels یا بریان و بیش از دو ماه که گذشت قبل از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد سوخت اعتراض در سراسر کشور با وکلای مدافع برای Arbery خانواده گفت: او با نژاد برفلد. مقامات محلی و رهبران جامعه می گویند سابقه خویش و قوم پرستی و افتخار در منطقه وکیل دفاتر ویکراس و Brunswick اجازه داده است که قاتلان برای باقی می ماند رایگان.

دادستان منطقه که قبلا به رهبری تحقیقات پلیس گفت که او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری McMichaels یا مردی که ثبت آن از وسیله نقلیه خود را, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

ویکراس قضایی مدار دادستان منطقه George E. Barnhill گفت: در این یادداشت که گرگوری McMichael تراویس McMichael و همسایه خود را ویلیام برایان شد و در “تعقیب یک سرقت مشکوک” زمانی که آنها به ضرب گلوله Arbery, 25, به عنوان او سرش می دویم. از طریق Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. Barnhill ارسال یادداشتی به Glynn پلیس شهرستان سروان. تام پرش

“به نظر می رسد آن قصد خود را برای متوقف کردن و نگه داشتن این جنایتکار شک تا زمانی که اجرای قانون وارد” Barnhill نوشت. “در گرجستان که کاملا قانونی است.”

Barnhill همچنین شناسایی Bryan که سفید است, به عنوان مردی که به ضرب گلوله تصویری از کشتار Arbery. برایان یک آدرس ذکر شده در Satilla سواحل محله با توجه به گزارش پلیس.

Barnhill گفت: در نامه ای که او recusing خود را از این پرونده بیش از یک تضاد منافع. در این یادداشت او اظهار داشت که Arbery را می خواستم او را مورد چون پسرش مشغول به کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه.

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson قبلا recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael بود بازنشسته محقق از دفتر او. گرگوری McMichael نیز سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است.

“شما باید رابطهای ارتباطات است که اجرا را برای نسل” گفت: برگرد. جان پری II, رئیس جمهور, نیوبرانزویک, NAACP. “ما اعتقاد داریم امتیاز از روابط ناشی از تاخیر ما در حال تجربه.”

Perry به نام برای Glynn شهرستان رئیس پلیس جان پاول که در حال حاضر در مرخصی استحقاقی اداری برای نقض سوگند در یک نامربوط ماده است.

“بر خود سهل انگاری می گویند که بازداشت باید ساخته شود هیچ راهی وجود دارد که ما مالیات دهندگان دلار باید پرداخت او را” پری گفت.

مورد در حال حاضر رهبری اطلس قضایی مدار منطقه وکیل تام Durden که در روز سه شنبه این هفته به طور رسمی درخواست گرجستان دفتر تحقیقات به نگاه به کشتن. در آن زمان اداره دو روز به بررسی و دستگیری گرگوری و تراویس McMichael.

Durden قبلا وعده داده شده برای ارسال پرونده به هیات منصفه در نظر گرفتن اتهامات جنایی. اما که ممکن است اتفاق نمی افتاد تا ماه ژوئن به دلیل گرجستان دادگاه تا حد زیادی بسته به علت coronavirus.

تصویری از تراویس McMichael تیراندازی Arbery پخش شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

آلن تاکر یک وکیل مدافع جنایی در نیوبرانزویک در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او منتشر شد این ویدئو به دلیل “وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه نادرست روایات و دروغ آشکار اطراف این رویداد است.”

“من تنها هدف در انتشار این ویدئو مطلق شفافیت چون جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات” گفت: تاکر و اضافه کرد که او تا به حال حفظ شده است توسط هر کسی برای این مورد است.

تاکر نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا او تا به حال تصویری.

بنیامین Crump یک وکیل برای Arbery خانواده posted a photo on Twitter یکشنبه یک مرد او می گوید که برایان.

“اگر او تعقیب کردن Ahmaud و فیلم برداری اعدام او باید دستگیر شده و به اتهام کمک و معاونت در جرم آنها در ارتکاب این جنایت از قتل” Crump گفت.

گرگوری McMichael پلیس گفت که آنها به دنبال Arbery چرا که او به نظر می رسد این فرد دیده می شود بر روی یک نظارت تصویری شکستن را به خانه های پلیس گزارش گفت:.

ایالات متحده آمریکا امروز واصل باز عمومی ثبت درخواست با Glynn اداره پلیس شهرستان برای منازل به قصد سرقت و نمیتوانیم در Satilla سواحل محله بین Jan. 1 Feb. 23. بخش پرونده گفت که یک ایمیل در روز شنبه آن را به حال هیچ پرونده که مطابق درخواست.

در Barnhill را یادداشت او گفت: این ویدئو نشان می دهد Arbery حمله به تراویس McMichael که منجر به کشمکش بیش از McMichael را به ضرب گلوله تفنگ. او نشان می دهد که این معلوم نیست که ماشه کشیده که منجر به Arbery مرگ است.

“Arbery سلامت روانی سوابق و قبل از محکومیت کمک به توضیح خود را آشکار تهاجمی طبیعت و ممکن است الگوی فکری به حمله یک فرد مسلح” Barnhill نوشت.

Glynn شهرستان کمیسر آلن بوکر گفت: او نمی گسل Glynn اداره پلیس شهرستان برای ساخت اولیه دستگیری و معتقد است جانسون ساخته شده تماس بگیرید.

“واضح وجود دارد درمان خاص چرا که آنها در زندان” بوکر گفت: قبل از آنها را دستگیر کردند.

بوکر گفت: Arbery یک دوست خانوادگی و اغلب او را دیدم در محله انجام محوطه سازی کار با پدرش. او در توصیف Arbery به عنوان “مودب” و “همیشه خندان.”

“همه دیوانه دل شکسته, برخی از مردمی که به اینجا می گویند ما می دانیم که نژاد پرستی است که در اینجا در این جامعه مثل هر که در آن دیگری” بوکر گفت. “اما ما نمی فکر می کنم وجود دارد مردمی که بسیار نفرت که آنها را شکار کردن یک مرد جوان مثل یک سگ و کشتن او. و پس از آن نمی تواند در زندان برای آن است.”

کمک: فضل Hauck از ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de