مرد زن مرده از اواخر Scarborough کارمند می پرسد توییتر برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن, توییت, توییتر می گوید هیچ

واشنگتن – یک مرد زن مرده است درخواست توییتر به حذف پست ها توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال لینک از مرگ همسرش در سال 2001 به بحث میزبان نشان می دهد جو Scarborough برجسته تهمت منتقد.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و توییتر کاهش درخواست برای حذف توییتهایی.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد – حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن” گفت: در این نامه از تیموتی Klausutis به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

Twitter پاسخ با بیانیه ای گفت که “عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها نقاشی هستند, هستند, باعث, خانواده,” اما نشان داد آن را نمی خواهد حذف هر گونه تهمت توييتها.

“ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل در مدت کوتاهی” این شرکت اعلام کرد.

تهمت نیست عقب نشینی از ادعاهای بی اساس علیه Scarborough سهشنبه گفتن خبرنگاران آن را “بسیار مشکوک وضعیت” و او امیدوار است کسی “می شود به پایین آن است.” در روز قبل از آن رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که “باز کردن یک مورد سرد در برابر جو روانی Scarborough بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر اصلی این جریان بوده است برای سال.”

لری Klausutis, 28 درگذشت در سال 2001 پس از غش و ضربه سر او در حالی که مشغول به کار در فلوریدا دفتر منطقه ای برای Scarborough سپس یک کنگره که در حال حاضر میزبان MSNBC news برنامه “صبح جو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مکرر هدف از انتقاد از Scarborough, توییتی است در هفته های اخیر به دنبال احیای غلط تئوری های توطئه ارتباط Scarborough به لری Klausutis’ مرگ است.

“هنگامی که آنها باز کردن یک مورد سرد در جو روانی Scarborough ماده در فلوریدا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مارس 12.

هیچ مدرکی وجود دارد اتصال Scarborough به مرگ و مقامات به این نتیجه رسیدند که زن از مرگ یک تصادف بود.

تیموتی Klausutis درخواست به توییتر برای حذف تهمت توييتها جلب حمایت از اسکاربورو و برژینسکی.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه رکورد بیشترین توییت در یک روز و پس از او در زمان دفتری

بیشتر: به اندازه کافی با QAnon و ‘آزاد’ توییتهایی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. Coronavirus کشنده است به اندازه کافی.

Scarborough, ترجمه بخش هایی از Klausutis’ نامه: “شده است وجود دارد یک رگبار گلوله ثابت, دروغ, نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه از آنجا به بعد او درگذشت … از آنجا که این, من در تلاش برای حرکت به جلو با زندگی من است.”

در خود برنامه, Scarborough گفت: تهمت و پیروان او هستند که “آنقدر بی رحمانه” به Klausutis خانواده است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: “قلب ما با” Klausutis اما او در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. او گفت: Scarborough و شرکت میزبان همسر میکا برژینسکی را سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای مرگ و میر ناشی از گسترش coronavirus.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر برژینسکی یک درخواست به دورسی: “@jack لطفا حذف آن توییتهایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>