ویسکانسین مادر حرکت می کند به آلاباما پس از پسر از بین می رود در نزدیکی سواحل خلیج فارس

REEDSVILLE – یک فرد می تواند خرس تنها خیلی دل شکستگی است.

کری Holton و پسرش امت نقل مکان کرد به Reedsville در ماه اوت سال 2017 نزدیک به کری قدیمی ترین پسر امت نیمی برادر Jevon Lemke.

از بازنشسته نیروی هوایی, کری می خواست فرزندان خود را در همان شهر برای یک تغییر است.

که دقیقا چه اتفاقی افتاده است اما تنها هشت ماه.

در اواخر ماه مارس 2018, Lemke رفت از دست رفته در حالی که شکستن بهار سواحل فورت مورگان ساحل در نزدیکی سواحل خلیج فارس, Alabama. در حالی که در Lemke پدر و گام به مادر شروع به ماندن مشکل بالا آب. Lemke شروع به پریدن کرد به نجات آنها را از غرق شدن و انجام کار خود تنها به فرض غرق خود را.

انجام چند, ورزش, ورزشکار برای Reedsville دبیرستان Panthers, Lemke ناپدید شدن کمک سوخت Reedsville تیم فوتبال به آن بهترین فصل در تاریخ برنامه به عنوان کری و امت بزرگ نزدیک به هم تیمی های خود را همراه با دوست دختر خود راشل پترسون.

مرتبط با: Reedsville تظاهرات پشت گمشده ارشد: ‘بعد از هر بازی من گریه’

پترسون و Lemke مورخ به مدت 18 ماه تنها برای پترسون به کشته شدن در یک تصادف ماشین در اواخر ماه ژوئن 2019.

برای دومین بار در نه حتی دو سال آن را احساس مانند کری از دست داده بود یک کودک و امت باشيد.

کری به خاطر آمدن به خانه برای پیدا کردن پترسون و پسر خردسال او امت در خواب بر روی یک تشک بادی, پشت به یکدیگر خسته از غم و اندوه.

“من که قرار بود به آنها را از خواب بیدار زیرا آنها در نهایت گرفتن برخی از خواب” کری گفت. “خواهر و برادر ارتباط شکل گرفته بین امت و راشل بود که به عنوان قوی به عنوان هر گونه من می خواهم دیده می شود.”

مرتبط با: Reedsville نوجوان جان باخته در سقوط بر ما 151 در Manitowoc County شد دختر نوجوان در دریا از دست داده

پترسون کمک به هر دو مادر و پسر از طریق این فاجعه از دست دادن Lemke, پس از مرگ او بود که تقریبا بیش از حد.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن با پدر و مادر راشل و من به آنها گفتم این بود که ما از دست هر دو آنها را با هم” کری گفت. “معجزه اتفاق می افتد در همه زمان ها, اما زمانی که او در آن بود به این امید از دست داده بود. Jevon رفت و برای اولین بار برای دیدار با راشل بنابراین او نمی تواند به تنهایی در بهشت است.”

پترسون صحبت از اتصال به Lemke تنها چند ماه قبل از عبور خود در اطراف زمان از یک سال سالگرد Lemke ناپدید شدن است.

“من او را دوست داشتم و آرزو می کنم او هنوز هم در اینجا, اما من نمی دانم آنچه در آن می شده اند مانند اگر او بود” پترسون گفت هرالد بار خبرنگار. “من آرزو می کنم من می خواهم که قادر به پیدا کردن.”

مربوط به: ‘او باید در اینجا’: خانواده و دوستان و تأمل در Reedsville نوجوان ناپدید شدن یک سال پیش

یک عزادار مادر صلح می یابد دانستن او پسر و دوست دختر خود را دوباره با هم در بهشت است.

“من حدس می زنم آنها واقعا به معنای با هم. آن را نمی تواند در این جهان به طوری که آنها در آینده” کری گفت. “من تصور راشل نشستن بر روی نیمکت او را در کثیف مستی و استفاده از آن برای پنهان کردن چهره خود را به عنوان او giggles گفتن Jevon همه چیز را که اتفاق افتاده در 15 ماه او رفته بود.”

کری او جوانترین پسر معمولی نظامی کودک آماده به حرکت می کند در یک لحظه متوجه. و مدت کوتاهی پس از دو سال از سالگرد Lemke ناپدید شدن مادر و پسر خواهد بود در حال حرکت دوباره.

“زمانی که خاطرات بد بیشتر از خوب آن زمان به حرکت بر روی” کری گفت.

پسر او اذعان می کند که چه شد نگه داشتن او متصل به Reedsville وجود ندارد دیگر.

“وجود دارد هیچ چیز واقعا در اینجا برای ما” امت گفت. “تنها دلیلی که ما نقل مکان کرد و در اینجا بود که برای Jevon. وجود دارد بیش از حد که اتفاق افتاده است. در همه جا شما بروید شما یادآوری از همه چیز است.”

در کمتر از یک هفته مادر و پسر حرکت خواهد کرد به Daulphin جزیره آلاباما است که در ساحل غربی خلیج که در آن Lemke رفت و گم شده است.

کری گفت که او احساس می کند آن است که او را به معنای بود و چگونه جامعه را در آغوش او و امت.

“این جامعه است که به معنای واقعی کلمه باز خانه خود را به من وقتی که من جستجو برای Jevon,” کری گفت. “من حتی نمی دانند که بسیاری از نام خود و آنها می تواند در قایق خود را به دنبال Jevon.”

یک دوست گفت: کری در سفر اخیر خود از آن زمان به حرکت می کند و به تازگی فارغ التحصیل شده از لوازم آرایشی مدرسه زمان و مکان درست بود, او گفت:.

“آنها به ارمغان آورد به من نزدیک تر به من ایمان وقتی که من از دست داده بود” کری گفت: جامعه از Daulphin جزیره است.

همانطور که برای امت وجود دارد هیچ نیروی کیهانی نقشه کشی او را به جایی که برادر خود رفت و گم شده است. او احساس نمی کند و نزدیک به Lemke, اما می داند که مادر او این نیاز دارد.

“من بسیار معنوی مثل مادر” امت گفت. “این حرکت است و پس از حرکت مدارس شش یا هفت بار آن را یک معامله بزرگ نیست. این رفتن به یک مقدار زیادی شادتر وجود دارد.”

کری اذعان می کند در سن 42 او را به گرفتن هر جوان و از آن زمان به حل و فصل کردن برای خوب است.

او به یاد چگونه دوستان خود را زمانی که جستجو برای Lemke آمد خالی به او گفت که در بالکن خانه اش که اگر پسر او هرگز پیدا شد او می خواهم همیشه در Daulphin جزیره است.

“من احساس آرامش زمانی که من وجود دارد” کری گفت. “من احساس می کنم Jevon زمانی که من وجود دارد. روح من بهتر است زمانی که من وجود دارد. آن را به یک مکان زیبا درست مثل او.”

تماس با تام Dombeck در 920-686-2965 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @Tom_Dombeck.

سایر اخبار:

  • Roncalli ارشد نیک Welnetz اجازه نداده حملات دو سرطان COVID-19 همه گیر او را متوقف کند
  • Manitowoc لینکلن 2020 فارغ التحصیلی خواهد شد ‘آمده جهنم یا آب بالا ، حتی در میان COVID-19
  • Manitowoc لوتری را Trey Zastrow ترک میراث ماندگار به عنوان تمام وقت گلزن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>