جهان از آبجو مخلوط سالن و دیگران در 200 S. Palafox نزدیک به عنوان COVID-19 مورد افزایش

یکی از مرکز شهر Pensacola محبوب ترین پاتوق مراکز تصمیم گرفت به طور موقت تعطیل جمعه یکی دیگر از بی محصول افزایش coronavirus موارد در شهرستان و دولت است.

جهان از آبجو مخلوط متفرقه, نقاشی های دیواری, پیتزا تاکو آگاو متوقف شد و تمام عملیات روز شنبه با توجه به Facebook وضعیت ارسال شده در روز یکشنبه بعد از ظهر. چهار خواهر کسب و کار هر یک متعلق به کارآفرینان محلی اسکات Zepp و مت LaFon هستند جمعی شناخته شده به عنوان 200 جنوبی. نام خود را بر اساس آدرس مشترک در 200 S. Palafox سنت

200 جنوبی نیست ویژگی خودخواسته بسته به مثبت COVID-19 موارد یا در میان کارکنان خود و یا مشتریان. این پیشگیرانه تصمیم گیری ساخته شده بود به نگه داشتن بسیاری از مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است با توجه به پست.

“… آخرین چیزی که ما تا کنون می خواهید به انجام است بی ارزش در معرض کارکنان ما و مهمانان به پتانسیل خطرات” یکشنبه پست های رسانه های اجتماعی به عنوان خوانده شده. “ما هرگز فکر نمی کردم ما باید به این تصمیم اما از آن است که به وضوح حق انتخاب را از نظر اخلاقی و اخلاقی. برای ادامه عملیات حتی در صورت محدود غیر مسئولانه است و یک خطر غیر ضروری برای همه درگیر. ما تنها می تواند کمک به بیشتر مشکل است.”

COVID-19 نفر از صعود

تقاضا برای Pensacola COVID-19 تست skyrockets به عنوان فلوریدا موارد همچنان به صعود

با 94 جدید COVID-19 موارد Escambia County می رسد 2,046 کل; SR می افزاید: 24 به صورت مجموع 617

این تصمیم فقط تعداد انگشت شماری از روز پس از 200 جنوبی اعلام کرد تغییرات شدید برای هر کسب و کار, پوسته پوسته شدن پشت ناهارخوری و داخلی فعالیت در حمایت بیشتر از منظقه وانت و به فروش.

روز جمعه میله های زندان بودند دستور به توقف در قضیه مصرف الکل توسط وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات..

Pensacola رستوران ها و کارخانه های لبنی باید به آرامی متعهد به طور موقت تعطیل در هفته گذشته همزمان با افزایش COVID-19 اعداد.

Escambia County روز چهارشنبه گزارش 94 جدید موارد COVID-19 — حدود 5% افزایش بیش از روز قبل — برای رسیدن به یک کل از 2,046 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

سانتا رزا شهرستان اضافه شده 24 بیشتر موارد به آن تعداد که رسیده 617 روز چهارشنبه.

پیروی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ اصلی shutdown سفارش رستوران ها ابتدا داده ترخیص کالا از گمرک به باز دوباره تا نزدیک به دو ماه پیش در مارس 4.

اتمام نورد لیست Pensacola رستوران ها و کارخانه های لبنی که یا تعطیل شده یا تغییر راه آنها انجام کسب و کار در pnj.com.

“در پایان روز, ما می دانیم این است که برای همیشه لطفا برای. به عنوان سخت به عنوان آن را به نگاه به آینده ما می دانیم که ما را به بازگشت قوی تر به عنوان یک کسب و به عنوان اعضای Pensacola جامعه ما خیلی دوست دارم” 200 جنوبی پست بخوانید. “با تشکر از شما همه برای خود را ادامه داد و در آینده پشتیبانی می کند. ما نمی خواهد بود قادر به انجام این کار بدون هر یک از شما. ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما و جامعه ما دوباره به زودی.”

جیک Newby را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>