این فیلم از یکشنبه روشن است: یک معترض زانو زده روی زمین دست او را در هوا به عنوان یک افسر پلیس shoves چهره او برای اولین بار به زمین.

پرونده های پلیس نشان می دهد افسر نیروی مورد استفاده قرار گیرد حداقل ده بار و brandished سلاح خود را حداقل 50 بار در طول چهار سال با فورت Lauderdale, Florida police department. او یک بار مجبور ابتدایی مدرسه دانشجو با سابقه بیماری روانی به طبقه به دستبند ، یکی دیگر از زمان او اشاره کرد و خدمات خود را تفنگ در سفارش او را به رها کردن جارو او برگزاری است. در یک حادثه جداگانه او تحویل یک “distractionary آرنج” به گمان معده در حالی که تلاش برای محور دست بسر برده مرد به پشت یک ماشین پلیس.

با وجود آن سابقه و چند فیلم نمایش خود را در واکنش خشونت آمیز به تجمع اعتراضی در روز یکشنبه, افسر, Steven Pohorence شده است اخراج از گروه. او متوقف شده است – با پرداخت – در حالی که دولت به بررسی اقدامات خود را طی کردند.

“ما در حال گرفتن همه نوع از تهدید به سوزاندن پایین شهر تا او را از کار اخراج” فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis گفت: ایالات متحده آمریکا امروز چهارشنبه.

در این تظاهرات که فوران در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید افسران پلیس گرفتار شده اند در تصویری تنه زدن ضربه و رمنج از وسایل نقلیه خود را به معترضان. پلیس اخراج رنگ قوطی در مردم ایستاده در ایوان جلو در مینیاپولیس زدم بیش از یک مرد مسن با یک عصا در سالت لیک سیتی زدم و بیش از دیگر سالمندان در بوفالو. یک مرد در لوییویل ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در میان اعتراض و Austin دانشجو دچار جمجمه شکسته و پس از اخذ زده در سر یک کیسه لوبیا تظاهرات زدند. روزنامه نگاران پوشش اعتراضات از کار اخراج شدند در با گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در محدوده نزدیک.

ماموران پلیس قرار گرفته اند به حملات به عنوان به خوبی. آنها تا به حال بطری و آجر پرتاب به سمت بدن خود آتش بازی و کوکتل مولوتف پرتاب در جهت خود را. آنها بوده ام ضربه چاقو و منفجر شده توسط ماشین.

اما در حالی که کسانی که افسران باید این قدرت را بلافاصله پاسخ دهد و دستگیری آنها حمله معترضان که فیلم برداری خود را از برخورد خشونت آمیز با پلیس در حال یادگیری است که برگزاری افسران پاسخگو زمانی که آنها عبور از خط یک دور داستان متفاوت است.

رهبران شهر در دفاع از افسران در فیلادلفیا که تخلیه گاز اشک آور در تظاهرات بودند و دوخته بودند تا در برابر یک بزرگراه خاکریزی. شده است وجود دارد هیچ مجازات برای اداره پلیس نیویورک افسران که منفجر SUV خود را به یک جمعیت معترضان به افسر که پاره ماسک کردن یک معترض به اسپری فلفل یا افسر دیگر که هل یک زن معترض به زمین.

نتیجه با توجه به معترضان و رهبران شهر است نگران لحظه ای که در آن افسران پلیس در حال اقدام با مصونیت از مجازات در خیابان های آمریکا است.

“این نوع از افسران که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به بلافاصله اخراج و حذف فرم بخش شجاعانه به سرعت و به طور موثر” گفت: لوری Cumbo اکثریت رهبر شورای شهر نیویورک. “در عوض آن دسته از افسران در حال رفتن به انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از عجیب و غریب و مبهم تحقیقات که قراره تا زمانی که مردم در حال رفتن به قادر به دنبال آن است.”

“ما انجام داده ایم ما را به نگه داشتن مردم امن’

در برخی موارد ماموران بلافاصله برای اقدامات خود را.

مجازات آمد سریع برای شش افسر پلیس در آتلانتا که دستگیر شده بودند روز شنبه به اتهام اعم از تشدید باتری صدمه جنایی پس از آنها کشیده یک جفت از دانشجویان از روز شنبه و به ضرب گلوله آنها را با تفنگ بی حس کردن در حالی که دو تن از آنان در اعتراض های مربوط به ترافیک بعد از یک شهر تحمیل حکومت نظامی.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و رئیس پلیس اریکا سپر اخراج دو تن از ماموران روز بعد. چهار نفر دیگر از افسران قرار داده شد در مرخصی اداری.

“واقعیت این است که این حادثه اتفاق افتاد (قبل از) در هفته گذشته ما احتمالا می توانست کمی بیشتر زمان برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده با این افسران و با این حادثه” کف ” به ظاهر در “آخر شب با ست مایرز.” “اما آنچه که ما دیده ایم در این هفته این است که ما اصلا وقت دیگر.”

اما در فیلادلفیا هیچ ماموران مواجه شده اند فوری پیامدهای پس از ظاهر آنلاین یک گروه از فیلادلفیا ماموران پلیس با شلیک گاز اشک آور به جمعیت معترضان که شد دوخته برابر بالا berm همراه تاک خیابان بزرگراه.

به جای فیلادلفیا شهردار جیم کنی روز چهارشنبه با تمرکز بر تعجب اولیه حذف اساسنامه شهردار سابق و کمیسر پلیس فرانک ریزو طولانی دیده می شود به عنوان نماد تعصب و ظلم و خشونت در این شهر است. کنی و رئیس پلیس دانیل یاغی به نام افسران کارگیری گاز اشک آور “آخرین چاره” و گفت: این بخش به بررسی هر یک از استفاده از زور.

“من می دانم که ما انجام نشده است و همه چیز کاملا در گذشته زن و شوهر از روز” کنی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز از پلیس محلی. “ما انجام داده ایم ما برای نگه داشتن مردم در امن و ما را نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.”

در شهر نیویورک چند افسر متهم شده اند سوء استفاده معترضان و شهردار, بیل د Blasio گفت: آن دسته از افسران مورد بررسی قرار می گیرد و اگر آنها عمل نادرست. اما شهردار برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه که در آن او نشسته side-by-side با کمیسر پلیس شهر و بارها و بارها با تمجید از کار گروه.

“حمله به یک افسر پلیس است که یک حمله همه ما ساده و ساده” د Blasio گفت. “اگر شما می گویند” خوب این یک چیزی اشتباه است ” و سپس ما را در مقابله با این یکی. اما چگونه در مورد دیگر 36,000 (افسران) که چیزی درست است؟”

W. D. لیبی استفاده از نیروی متخصص است که برای شهادت و در برابر افسران در دادگاه کیفری گفت: ویدئوها می توانید گاهی اوقات رنگ ناعادلانه عکس از درگیری میان پلیس و معترضان.

“با تصویری شما باید آن را با یک دانه نمک است. شما باید به خودتان بپرسید آیا شما می دانید آنچه اتفاق افتاده است قبل یا بعد از چند ثانیه می بینید؟” لیبی گفت. “در این راه ویدئوها مشکل می باشد زیرا آنچه ممکن است مانند نگاه ظالمانه استفاده از زور ممکن است نگاه متفاوت در زمینه.”

در لس آنجلس که در آن 63 نفر کشته و نزدیک به سه دهه پیش در شورش که به دنبال ضبط پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ شهردار اریک Garcetti ایستاده بود توسط رئیس پلیس میشل مور پس از انتحاری در برخی از معترضان های مسئولیت فلوید مرگ است.

“ما نمی تظاهرات شب گذشته. ما تا به حال اعمال جنایی” مور روز دوشنبه گفت:. “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج فلوید. ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران.”

مور بعد گفت که او “misspoke” و عذرخواهی کرد.

مقامات شهرستان تسلیم به پلیس سران تحقیقات داخلی

در سالت لیک سیتی, شهردار ارین Mendenhall گفت که او در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به تعادل تمایل خود را برای بهبود شرایط زندگی اقلیت ها در شهر است که 73 درصد سفید و احترام به این شهر نیروی پلیس.

دوخته تا نزدیکی میز کار خود را در تالار شهر این است که یک نقشه قدیمی از redlined منطقه یک در حال حاضر غیر قانونی مجموعه ای از مرزهای آن است که رهبران که قبل از او استفاده می شود به نگه داشتن مردم از رنگ از داشتن خانه در محله. او می گوید: او آن را نگه می دارد به عنوان یک یادآوری از دولت-تحریم ظلم و ستم باقی می ماند که مشهود در غلظت فقر چاقی و دیگر مسائل اجتماعی است که معطل در شهر 1.25 میلیون نفر.

اما وقتی که می آید به اقدام علیه این افسر پلیس که تحت فشار قرار دادند یک مرد مسن با یک عصا به زمین در روز شنبه تظاهرات Mendenhall بر خلاف کف گفت: در آن نیست و جای خود را به مداخله — حداقل نه در حال حاضر.

پس از ظاهر این حادثه نمک دریاچه رئیس پلیس مایک براون را محکوم کرد افسر اقدامات و گفت: سازمان خود را بررسی حادثه است. افسر که نبوده است به نام شده است reassigned به وظیفه. این مرد مسن به طور سطحی زخمی شد. دیگر افسران و در نهایت افسر که تحت فشار قرار دادند و او بعد از آن متوقف شد به او کمک کند تا.

Mendenhall به نام حادثه “تماما دلخراش و نامناسب” و گفت که او به نام قهوه ای به بررسی حق دور اما متوقف کوتاه از اصرار رئیس بلافاصله به آتش و یا به دنبال اتهامات علیه این افسر درگیر است.

او توضیح داد که “یک شب طولانی” در روز شنبه که در آن 46 نفر دستگیر شدند و نزدیک به دو دوجین از ماموران مجروح شدند در تظاهرات او می گوید: تبدیل مخرب پس از آنها “شرکت تصمیم گرفتند” خشونت گروه که نیست بخش اصلی صفوف معترضان مسالمت آمیز.

“ما هنوز در این است و ما در حال تلاش برای یادگیری در پرواز” Mendenhall گفت. “من ایمان در سیستم های ما که در سمت راست نتایج اتفاق خواهد افتاد.”

در فورت Lauderdale شهرستان رهبران رو به داخلی خود را در نبرد بر سر نحوه رسیدگی به آنها افسر.

Trantalis شهردار گفت که او از نظر قانونی مجاز به آتش افسران به دلیل یک شهر “ضعیف شهردار” سیستم است که کمک های مالی چنین قدرت منحصرا به شهرستان مدیر و یا رئیس پلیس. شهرستان, مدیر, کریس Lagerbloom گفت: دولت قانون منع او از شلیک هر افسر و تا زمانی که بررسی کامل شده است. در مورد افسر Pohorence, Lagerbloom گفت: وزارت فلوریدا اجرای قانون خواهد انجام تحقیقات به دنبال جداگانه داخلی بخش بررسی است.

اما فورت Lauderdale کمیسر شهر رابرت McKinzie گفت که کل فرایند منجر به بی تاخیر در یک مورد که روشنی. McKinzie, تنها, سیاه, عضو شورای شهر کمیسیون گفت: Pohorence نیاز به اخراج می شود.

“آنچه من دیدم این بود که ساده به عنوان روز” او گفت:. “و شما حق به دلیل روند. اما اگر من رئیس من ساخته ام تماس بر اساس آنچه که ما در حال تجربه در سراسر کشور است. این حادثه جدا نیست. این است که امریکا با گریه از برای عدالت است.”

‘شلیک اولین و فکر می کنم بعد رویکرد به پلیس

پلیس کارشناسان می گویند افسران معمولا برای جلوگیری از مجازات برای دلایل مختلف.

وجود دارد این واقعیت است که در بسیاری از حوزه های قضایی, افسران پلیس — گاهی اوقات از سازمان های دیگر — مسئول بررسی اقدامات دیگر افسران پلیس. که آرایش می تواند منجر به یک وضعیت که در آن افسران سعی کنید برای محافظت از یک دیگر با توجه به لوری رابینسون که با همکاری ریاست کاخ سفید نیروی کار در قرن 21 پلیس که تاسیس شد در پی تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014.

“وجود دارد یک حس” ما در حال از اینجا انجام یک کار سخت و ما با محافظت از خود ما'” رابینسون گفت.

تصمیم به اتهام افسران با جنایات پس از آن می افتد در محلی دادستان. کلارک adobe agent اجرا می شود که عدالت کیفری در برنامه آزادیخواه موسسه Cato گفت که تنظیم فوری ایجاد می کند تضاد منافع از دادستان تکیه بر افسران پلیس هر روز به ساخت موارد است. که “نزدیک به صفر پاسخگویی سیاست” adobe agent گفت: منجر به چند تعقیب کیفری.

“کسانی که فوق العاده نادر است و تنها اتفاق می افتد هنگامی که یک ویدئو ویروسی است که باعث می شود آن را از لحاظ سیاسی غیر ممکن است برای نه پاسخ” adobe agent گفت.

حتی دادگاه های مدنی هستند و به ندرت یک گزینه است.

در دهه های اخیر دیوان عالی کشور تاسیس خود را “واجد شرایط ایمنی” دکترین است که اجازه می دهد افسران پلیس قلاب مگر اینکه رفتار خود را نقض کرده “به وضوح تاسیس” قوانین یا حقوق اساسی. تحت دکترین طرح دعوی در دادگاه علیه یک افسر پلیس است که در یک دادگاه در حال حاضر حکومت در برابر اقدامات خاص افسر متهم است.

“اگر جورج فلوید خانواده شکایت افسر پلیس که به کشته شدن او آنچه را که آنها باید انجام دهید این است پیدا کردن یک مورد در 8 مدار دادگاه که در آن یک افسر پلیس ماجرا زانو خود را در برابر ستون فقرات گردنی از بی کسی نه دقیقه تا زمانی که فرد درگذشت” adobe agent گفت. “اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یک مورد با کسانی که دقیق ویژگی های صورت خود را در حال رفتن به پایین پرتاب شده است.”

دادگاه عالی در حال حاضر با توجه به موارد متعددی که چالش دکترین. دانشیار عدالت کلارنس توماس دادگاه محافظه کار ترین عضو گله و شکایت در سال 2017 است که دکترین هیچ مبنای تاریخی. و دانشیار عدالت Sonia Sotomayor مسلما دادگاه لیبرال ترین عضو استدلال در چند مورد که دکترین ترویج یک “‘شلیک اولین و فکر می کنم بعد رویکرد به پلیس.”

اتحادیه های کارگری کمک به محافظت از افسران پلیس از نظم و انضباط

مانع دیگری برای پاسخگویی است به طور فزاینده تبدیل شدن به پلیس کارگری که وارد چانه زنی جمعی و توافق با دولت های محلی است که دیکته کردن فرایند استفاده می شود به افسران نظم و انضباط.

اتحادیه مقامات می گویند از جمله حمایت های مورد نیاز برای اطمینان از افسران پلیس نیست برای اخراج صرفا به دلایل سیاسی برای محافظت از افسران از تبدیل شدن به سپر بلا هر زمان که خشونت مدتها یک شهر است.

اما الندرا Cano, یک عضو شورای که نشان دهنده بخش 9 از مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت و در جایی که اولین تظاهرات فوران گفت: اتحادیه ها تبدیل شده اند به مراتب بیش از حد قدرتمند است. کانو گفت: ماموران پلیس فدراسیون مینیاپولیس سپر اعضای آن از مشروع نظارت. او متهم به اتحادیه, رییس جمهور از ساخت بدتر زمانی که او توصیف معترضان به عنوان “تروریست” ،

کانو گفت: کشتار فلوید و تاکتیک های تهاجمی استفاده های محلی و ایالتی و فدرال مأموران اجرای قانون به چکش پایین معترضان نشان داده است که از آن زمان به لغو فعلی نیروی پلیس و بیش از شروع با یک رویکرد جدید است که اجازه می دهد تا به صورت مستقل نظارت پلیس است.

“بسیاری از مردم سعی به مذاکره با اتحادیه…برای تغییرات خاص اما به نظر نمی رسد برای تولید این تغییرات چگونه پلیس اتفاق می افتد,” او گفت:. “اگر ما به جلو و پلاگین در بخش ما و ایجاد یک متفاوت, پس از آن ما را وادار به تن و معماری آن است.”

Cumbo می بیند بیشتر مشکل اساسی: ساده نژادپرستی. شهر نیویورک councilwoman که بروکلین منطقه شده است قلب بسیاری از تظاهرات این هفته گفت: ادارات پلیس هنوز هم حفظ یک صد ساله ذهنیت که مردم باید کنترل شود نه محافظت می شود.

او با اشاره به شهر تاریک تاریخ از خشونت پلیس آن تجربه شکست خورده با “توقف-و-frisk” که ساخته شده آن را آسان تر برای پلیس برای بازداشت افراد مظنون به جنایات و عمدتا استفاده می شود برای هدف قرار دادن سیاه پوستان و لاتین تبارها و تصمیم به تعقیب افسران برگزار شد که اریک گارنر سیاه استاتن آیلند مردی که مظنون به فروش سیگار و قرار داده شده در سبد توسط پلیس تا زمانی که او درگذشت. او با ذکر این نمونه ها به عنوان اثبات این که NYPD هنوز یک نژادپرست رگه است که مانع از پاسخگویی حتی در یک شهرستان اجرا شده توسط دموکرات و مترقی انتخاب رهبران.

“سفید supremacist ساختار قدرت هنوز دموکرات قدرت متقاعد شده است که نیازهای جامعه پلیس, سنگین, محور, و یا دیگری شما همسر یا دختر خود را در حال رفتن به در معرض خطر” Cumbo گفت. “ما هنوز در حال پوست کندن که پیاز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de