یک 'کودتا' led سفید supremacists منجر به قرار دادن Pensacola را Confederate monument

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 29, 202050-پا بلند ویرجینیا گرانیت بنای

توسط NEWSSALAM در 9 تیر 1399

50-پا بلند ویرجینیا گرانیت بنای تاریخی صدر توسط یک مجسمه از یک مؤتلفه سرباز نادیده گرفته مرکز شهر Pensacola از یکی از بالاترین نقاط برای 129 سال اما آن زمان ممکن است در آینده به پایان ماه آینده.

هنگامی که این اثر تاریخی رونمایی شد قبل از تشویق جمعیت از حدود 10 ، 000 نفر در یک روز ابری در ژوئن سال 1891 جنوب و شهر Pensacola تا به حال فقط تحت یکی از مهمترین و سیاسی پر سر و صدا بار پس از جنگ داخلی به عنوان رهبران سابق کنفدراسیون ثابت تسلط خود را بر مناطق جنوبی نظام سیاسی زیر پرچم سفید برتری.

در حال حاضر در سال 2020 مردم جمع شدند در خیابان ها یک بار دیگر و این بار به تماس با رهبران Pensacola به خراب کردن بنای یادبود و به تعمیر نسل از آنچه آنها باور دارند که نژادپرستی نظاممند.

مورخان نیست تقسیم بر آنچه متفق بناهای تاریخی به معنای در زمان آنها ساخته شده است به خصوص کسانی که ساخته شده پس از بازسازی دوره به پایان رسید که در سال 1877.

Jamin چاه یک دانشگاه وست فلوریدا دستیار استاد تاریخ بود و تنها حرفه ای مورخ شورای شهر شنیده ام از در ژوئن 11 زمانی که این رای به شروع دوره 30 روزه مورد نیاز برای تغییر این بنای تاریخی است. ولز گفت: اخبار مجله تاریخ پشت این معنی از بناهای تاریخی این است که کاملا مستند است.

"این یک در خصوص اعتراض نقطه در میان مورخان حرفه ای است که این بخش از جیم کلاغ" ولز گفت. "وجود دارد یک تعداد مؤتلفه آثار تاریخی قرار داده تا به جانبازان که بلافاصله پس از جنگ داخلی و کسانی خواهد بود نمونه هایی از جانبازان بناهای تاریخی. اما این انجام می شود 30 سال بعد وجود دارد, مختلف دستور کار در اینجا."

بورس تحصیلی در تاریخ از آثار تاریخی مانند Pensacola را نشان می دهد آنها ساخته شده است به انتشار "علت از دست رفته" روایت جنگ داخلی به جنوب درگیر در سیاست های برتری به نوار سیاه, آمریکایی از حقوق مدنی خود را.

"به چه علت از دست رفته می کند این است که تلاش برای گرفتن یک شکست نظامی و تفسیر آن را به عنوان یک پیروزی فرهنگی. که جوهر از دست داده شود" گفت: Micheal Bulter یک استاد تاریخ در Flagler کالج سنت آگوستین. "از دست رفته باعث اعلام کرد که جنوب از جنگ از دست داده اما برنده صلح است. سفید جنوبی ها رو برای بازسازی منطقه در شرایط خود."

Pensacola بنای و رژیم صهیونیستی است. ادوارد Aylsworth پری

ویلیام درده, مدیر اجرایی, فلوریدا, عمومی, باستان شناسی, شبکه و co-نویسنده فردریک Gaske این مستند تاریخچه از هر مؤتلفه بنای تاریخی در فلوریدا در سال 2014 کتاب به نام "یادآوری اعمال Immortal: فلوریدا, بناهای تاریخی به جنگ داخلی."

درده و Gaske اشاره کرد که Pensacola بنای شد یک مثال از یک "علت از دست رفته" بنای تاریخی و آثار تاریخی و نه فقط سربازان از جنگ اما رهبران مؤتلفه در زمانی که "علت از دست رفته" روایت شد گالوانیزه عمومی حافظه از جنگ است.

این بنای تاریخی دارای سه مؤتلفه رهبران, Jefferson Davis, رئيس جمهور از کنفدراسیون که فوت در سال 1890; Stephen مالوری دبیر مؤتلفه نیروی دریایی زندگی می کردند که در پنساکولا پس از جنگ و ادوارد Aynesworth پری نسبتا ناشناخته مؤتلفه کل و فرماندار فلوریدا در 1880s.

پری به نیروی محرکه این بنای تاریخی را ایجاد.

'نه بحث برانگیز': Pensacola شهردار می سازد مورد تغییر نام لی مربع به پارک مدیره: 'آن را بحث برانگیز'

حرکت تاریخی: سنت جان گورستان ارائه می دهد به Confederate monument از مرکز شهر Pensacola

پری شد یک وکیل در پنساکولا پس از جنگ و به عنوان برنده انتخاب فرماندار فلوریدا در سال 1885. پری نظارت نوشتن از دولت جدید قانون اساسی که خلاص شدم یکی نوشته شده در بازسازی و قانون اساسی جدید را فعال کنید یک نظرسنجی مالیات و دیگر سیاست های طراحی شده برای disenfranchise سیاه شهروندان است.

پس از جنگ داخلی Pensacola سابق Confederates تا به حال به مسابقه کنترل دولت در شهرستان با چند نژادی ائتلاف سفید اسپانیایی و مردم سازمان یافته از طریق شوالیه های کار پیشرو مدرن و اتحادیه های کارگری. مردان سیاه و سفید مانند جان پنج شنبه, Zubelon الیاس و سالوادور پونز خدمت در شورای شهر. یکشنبه برنده انتخابات به فلوریدا مقننه در 1870s و پونز است که هنوز هم تنها مرد سیاه و سفید به عنوان شهردار Pensacola.

دیگر شهرهای فلوریدا مانند جکسون و کلید غرب تا به حال موقعیت های مشابه. هنگامی که پری بود که فرماندار او همراه با سفید تحت سلطه قانونگذاری فلوریدا نقل مکان کرد به سرکوب سیاه مشارکت در چند محلی که در آن هنوز هم وجود داشته و با توجه به دانشگاه فلوریدا مورخ پل Ortiz. اورتیز نویسنده یک کتاب در این دوره از فلوریدا تاریخ به نام "رهایی خیانت: تاریخچه پنهان سازماندهی سیاه و سفید خشونت در فلوریدا از بازسازی به خونین انتخابات سال 1920."

"سیاست 1880s شد فقط به عنوان پر سر و صدا به عنوان سیاست امروز" اورتیز گفت. "و اگر شما را در درک که, پس از آن شما شروع به درک آنچه اتفاق می افتد در اطراف بالا بردن که بنای تاریخی حقوق مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار از کودتا علیه دولت منتخب در پنساکولا جکسون و کلید غرب است."

پری لغو Pensacola شهر منشور در سال 1885 همراه با دیگر شهرهای فلوریدا و ایجاد دولت منصوب دولت شهر ساخته شده تا کاملا سفید و دموکرات ها.

اورتیز گفت: این اقدام یک کودتا برای پایان دادن به سیاه مشارکت در دولت های محلی و پر کردن شهر دولت با supremacists.

"دولت به راه اندازی یک حمله به سرکوب سیاه, رای گیری برای سرقت یک تابعیت به دور از سیاه شهروندان" اورتیز گفت. "اما در پنساکولا آن را نیز تلاش برای از بین بردن و تضعیف نژادهای مختلف سازماندهی شده است."

اورتیز گفت: در قرن 19 حزب دموکرات که تحت سلطه جنوبی در زمان حال خود را تثبیت ایدئولوژی سیاسی پشت یک بنر سفید برتری.

شوالیه های کار موفق بوده است در پنساکولا در گرفتن مردم سیاه و سفید مردم را به گرد هم می آیند به تمرکز بر حقوق کارگران مسائل و این یک تهدید مستقیم برای کنترل سیاسی از سفید برتری.

اورتیز گفت: ارتقاء Confederate monument بود یک کلید در شکستن هر چند نژادی همکاری سیاسی.

"آنها واقعا به آثار تاریخی به عنوان مقدار به جنگ آنها به عنوان اسطوره ساخت آثار تاریخی به اسطوره سفید همبستگی" اورتیز گفت. "ایده این است که همه مردم سفید با هم در جنگ داخلی است که یک اسطوره فلوریدا تا به حال یک نرخ بسیار بالا از فرار. بسیاری از سفید فلوریدا نمی خواهید به هر چیزی آنچه را با جنگ داخلی. ... که بنای تاریخی است نه فقط پوشش زمین. این پوشش یک سنت غنی سیاه و سیاسی سازماندهی و سیاست است."

دولت منصوب کمیسیون که زد این دولت شهر از پنساکولا وارد و شروع به تغییر نام یکی از برجسته ترین نقاط در شهر فلوریدا به میدان Robert E. Lee مربع پس از مؤتلفه به طور کلی در سال 1887 — نام آن را هنوز هم خرس های امروز است.

پری در ابتدا می خواستم برای ایجاد یک بنای تاریخی را به کنفدراسیون در تالاهاسی و شروع به تلاش برای جمع آوری اعانه برای ساخت این بنای تاریخی است. هنگامی که پری درگذشت در دفتر از سکته همسرش, Wathen ویرجینیا تیلور پری نگه داشته تا تلاش برای جمع آوری اعانه ایجاد بانوان مؤتلفه یادبود انجمن.

بودجه مطرح شده برای این بنای تاریخی بیشتر آمد از Escambia و سانتا رزا شهرستانهای پس از این تصمیم بود برای قرار دادن این اثر تاریخی در شهرستان بللویو. این غیرمنتخب مردانی که تحت کنترل دولت در شهرستان موافقت برای قرار دادن این بنای تاریخی در تغییر نام لی مربع به طور مستقیم در سراسر مدرسه شماره 1 که بعدها تبدیل به محل اصلی از پنساکولا ،

یک سال 1904 کتاب در مؤتلفه آثار منتشر شده توسط Confederated جنوب یادبود انجمن حفظ بخشی از یک 1890 جمع آوری کمک های مردمی و نامه ویلیام Chipley یک Pensacola و سیاستمدار سابق مؤتلفه افسر که memorialized با خود بنای تاریخی در پلازا فردیناند. در این نامه به نقل از پری و همسر با اشاره به محل لی مربع در مقابل مدرسه که در آن بنای تاریخی باید قرار می گیرد با هدف آموزش نسل های آینده در مورد "از دست رفته شود."

"نسل های آینده خواهد آموخت روزانه خود درس به افتخار ما معشوق مرده" در این نامه گفت.

این 'پیراهن خونین' به برتری سفید

در سال های پس از بنای تاریخی را قرار دادن به عنوان شهرستان سیاستمداران برقرار سفید-تنها اصلی برای سیاستمداران دموکرات و سفید برتری به نقل از دوباره و دوباره به عنوان هدف های سیاسی و جشن و یادبود برای جانبازان مؤتلفه برگزار شد در این بنای تاریخی است.

Bulter که همچنین نویسنده در سال 2017 کتاب "فراتر از ادغام: سیاه و آزادی مبارزه در Escambia County, Florida, 1960-1980 گفت:" آثار شوق آغاز شد که جاروب جنوب و شامل Pensacola بازتابی از سیاست اتفاق می افتد به صورت محلی و ایالتی.

"به عنوان بخشی از این بازنویسی قانون اساسی دولت به طور خاص به disenfranchise سیاه رای دهندگان در سطوح محلی شما تا به حال آثار تاریخی که نصب شد که منعکس مثبت در حافظه از جنگ داخلی" باتلر گفت. "اگر شما این را به عنوان یک انعکاس مثبت در مؤتلفه علت و شما نگاه کنید که چه جریان های سیاسی آن را به سمت های مختلف از همان سکه و سکه سکه سفید برتری."

در 20 سال پس از بنای تاریخی نصب شد, مدارس تفکیک شده. Pensacola گذشت یک فرمان پیوند آن با سیستم حمل و نقل عمومی در سال 1905. در سال 1908 یک جمعیت 1000 نفر کشیده لیندر شاو یک مرد متهم به تجاوز جنسی از زندان شهرستان و آویزان او را از یک لامپ پست در پلازا فردیناند. یکی دیگر از مجازات رخ داده است یک سال بعد در همان نقطه از یک مرد سیاه پوست به نام دیوید الکساندر متهم به قتل یک افسر پلیس است.

در حالی که همه بزرگداشت جانبازان مؤتلفه برگزار شد در این بنای تاریخی است. یک جمع به خود جلب کرد به خصوص جمعیت زیادی از جانبازان مؤتلفه و تماشاچیان در طول یک تقدیر در آوریل سال 1912. این رویداد با حضور شهرستان رهبران و اعضای برجسته روحانیت.

این Pensacola مجله در توصیف این رویداد در تاریخ 27 آوریل سال 1912 مقاله که در آن به توصیف یک "پر زرق و برق" سخنرانی سخنران اصلی برای این رویداد کیرک مونرو. در این مقاله نیست ذکر مونرو بود که یک نامزد برای شهرستان قاضی خواهد بود و پیروزی در انتخابات برای این کار است.

مونرو متولد شد و در سال 1884 و مطرح شد در ارتفاع "از دست داد علت" روایت. در سخنرانی خود گفت: زمانی که جنگ داخلی به پایان رسید یک مبارزه جدید آغاز شد.

"این است که مبارزه برای برتری" مقاله آمده است قبل از رفتن به قول مونرو. "قبل از آمدن به اینجا این بعد از ظهر به آدرس این مجمع گفت: آقای مونرو. "من به نام گذشته توسط یکی از دوستانم که از من خواست به موج خونین پیراهن.' وقتی که من او را خواسته آنچه او به معنای او را نمی دانم اما اگر او به معنای آن بیان که من نباید بیان اعتقاد راسخ است که هر انسان در این نمایشگاه southland باید به اختصاص زمان و انرژی خود را برای ترویج علت سفید برتری من می گویند که نه تنها باید 'پیراهن خونین' بود دست تکان داد اما ما باید پین آن را به بالاترین پرچم قطب در میان ما طوری است که باید آن را موج هوا و الهام بخش ما به قوی تر تلاش است."

این مقاله توضیح می دهد مونرو به عنوان با عجله توسط جانبازان همه مایل به تکان دادن دست خود را در پایان سخنرانی خود.

که نوع بیان بود و نه غیر معمول در آن زمان Ortiz گفت.

روزنامه 1890s به 1920s پر شده با تبلیغات سیاسی ترغیب رای دهندگان به نظرسنجی های انتخابات به صورت دموکراتیک بلیط و "سفید برتری."

"در آن زمان مردم به آن افتخار می کنم و آنها را حق آمد و گفت من طرفدار سفید برتری دیروز امروز و فردا" اورتیز گفت.

تاب از تاریخ را با چیزهایی مانند Confederate monument در حالی که حقوق مدنی سیاه پوستان بودند سرکوب و ایجاد یک تفکیک جامعه برای نزدیک به 80 سال مجاز برای ایجاد نژادپرستی نظاممند است که تمرکز مدرن شد.

"این اتفاق برای نسل و به این دلیل است که نژادپرستی نظاممند می تواند وجود داشته باشد این است که این پوشش از این حقایق تاریخی," اورتیز گفت.

میراث ماندگار

این بنای تاریخی که تصور می شد به مانند بخشی از پنساکولا که زمانی که بحث در گرفت در دهه 1960 در مورد داشتن Palafox خیابان برش از طریق وسط میدان یک عضو شورای شهر پیشنهاد ساخت یک تونل در زیر بنای به جای برهم زدن آن است.

در طول جنبش حقوق مدنی آغاز شد که پس از جنگ جهانی دوم مخالفان اصلاحات در آغوش نمادهای کنفدراسیون برای نشان دادن مخالفت خود را و که در Escambia County نیز باتلر گفت.

Escambia County دبیرستان تاسیس شد و سه سال پس از دادگاه های فدرال اداره مدارس دیگر نمی تواند تفکیک می شود و طلسم از مدرسه جدید شدند شورشیان با مؤتلفه نبرد پرچم یک نماد افتخار از مدرسه.

باتلر گفت: Escambia County آن است که تنها صورت او را در بر داشت که در آن یک دادگاه فدرال اعلام کرد مؤتلفه نمادهای نقض یک مدرسه ادغام سفارش به این دلیل که آنها استفاده می شود به صمیمی دانش آموزان سیاه پوست.

با وجود این حکم انفعال از مسئولان مدرسه در آن زمان منجر به تنش جوش بیش از بين دانش آموزان و شیوع خشونت در مدرسه, ساقی گفت.

این مسئله جلب توجه ملی در 1970s و Ku Klux Klan سعی کردم به استفاده از این وضعیت با راه اندازی یک کمپین استخدام در پنساکولا. طی یک صلیب سوزش در پنج پرچم سریع السیر که گفته درو جمعیت 4000 نفر است. کلان نیز برگزار شد اسفند Palafox خیابان در سال 1975 و خاموش این مراسم با سخنرانی در Confederate monument در لی مربع است.

"هنگامی که شما Klan, استقبال از یک بنای تاریخی یا نه شما بر این باورند که این بنای تاریخی نشان دهنده میراث و یا نفرت, کسانی که متحدان خود را," ساقی گفت. "کلان و سفید supremacists ادعا کرد کسانی که به عنوان نمادهای متعلق به آنها است."

به این روز Pensacola باقی مانده تقسیم در آن مجسمه را از جای خود در جامعه است که تنها رشد بیشتر گرم می شود در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا. برای چند هفته گذشته ساکنان محلی دارای صحنه های متعدد صلح آمیز راهپیمایی در سراسر شهر اخیرا با تمرکز بر تلاش برای خراب کردن مجسمه.

Pensacola شورای شهر برای تصمیم گیری

شورای شهر تنظیم شده است به رای دادن در 14 ژوئیه طی یک نشست ویژه که آیا برای حذف این بنای تاریخی و تغییر نام لی مربع به نام اصلی خود را از فلوریدا مربع است.

"اولین چیزی که باید تغییر باید که مجسمه" کایل کول یکی از رهبری سازمان از پنساکولا اعتراض گفت: اخبار و مجله در ژوئن 9. "...که باید اول چون فقط اخلاقی و از نظر اخلاقی اگر شما می دانید آنچه که مجسمه برای غرفه شما باید می خواهید آن را خودتان. که باید یک اولویت است, اگر مردم می خواهیم برای آن است."

حامیان نگه داشتن این بنای تاریخی مانند دولت تشکر. مایک هیل که حمایت قبل از پنساکولا شورای شهر برای نگه داشتن نشانگر آن است که احساس می کنید که از بین بردن آن تلاش برای پاک کردن تاریخچه.

"نباید آن را نقل مکان کرد" تپه گفت: این شورا در ژوئن 11. "این است که ما بخشی از میراث تاریخی است و باید آن را در سمت چپ وجود دارد به عنوان راهی برای آموزش تمام کسانی که قبل از ما آمده اند و پس از ما چه که بنای مورد تمام شده است."

Pensacola شهردار Grover رابینسون را به جلو ایده برای تغییر نام لی مربع به نام اصلی آن است, اما مردد نگاهی به موقعیت شرکت از سرنوشت این بنای تاریخی است.

وقتی پرسید که آیا او فکر بنای تاریخی نشان سفید برتری در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه رابینسون نمی دهد پاسخ مستقیم و به جای آن گفت: نظرات مردم در طول زمان تغییر.

"همه به نظر می رسد در آن متفاوت من گفت: اما در پایان روز, ما در حال رفتن به رفتن را از طریق هر فرآیند در حال رفتن به" رابینسون گفت. "و من فکر می کنم ما باید به درک که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نوشته شده یک راه وجود دارد دیگر. در نهایت آن را به تصمیم در مورد آنچه اتفاق می افتد با شورای."

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن