یک متخصص هواپیما و هشتاد ساله, Pensacola انسان ایجاد سوم خود هواپیما

وجود دارد مقدار زیادی از پیر مردان در پنساکولا که علاقه به هواپیما. شما ممکن است می دانیم.

اما وجود ندارد بسیاری از پیر یا جوان که برای ماده — مردان در شهر که هوانوردی دانش می توانیم دانش 88 ساله و دیوید تاچر. سطح خود را از تجربه و تخصص که آن را به حرکت در غرفه قطعات و مکانیسم است که اجازه می دهد هواپیما به پرواز سخت است به بالا.

هفته گذشته هشتاد ساله تکمیل فرایند ساخت برای سومین هواپیما او طراحی و ساخته شده خود را پس از بازنشستگی خود را از چند دهه زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک هواپیما مکانیک.

“این شکل از هواپیما که همیشه شیفته من” تاچر گفت. “وجود دارد فقط چیزی در مورد آنها است که من فکر می کنم که زیبا — برای بسیاری از آنها را — من نمی تواند دقیقا آن را توضیح دهید.

“من اولین هواپیما یک جعبه مقوایی با هیئت مدیره در سراسر آن” او گفت:, chuckling. “من حدود 3 یا 4 سال. اما این فقط چیزی است. من نمی توانم آن را توضیح دهید. من فقط همیشه علاقه مند به هواپیما.”

تاچر بازنشسته از پنساکولا حمل و نقل هوایی مرکز حدود 10 سال پیش.

“زمانی که من بازنشسته من پرسید و من به او گفت:” چیزی که من همیشه می خواستم برای انجام ساخت خود هواپیما.’ او گفت: “برو برای آن'” تاچر به یاد می آورد. “بنابراین من نشسته بود تا در Chick-Fil-A یک روز و فقط به خود جلب کرد و آن را بر روی دستمال کاغذی و که در واقع چگونه من شروع کردم در اولین هواپیما CX-4.”

سه هواپیما که تاچر طراحی و ساخته شده است به نام CX-4 و CX-5 و با او تماس یکی از جدیدترین CX-7.

هر سه هواپیما در حال طبقه بندی شده به عنوان نور, ورزش, هواپیما. آنها از آلومینیوم ساخته شده و قادر به گشت زنی در اطراف 100 مایل در ساعت و وزن کمتر از 13,020 پوند است.

تاچر تبدیل به سرگرمی خود را به یک, پس از بازنشستگی, کسب و کار, تاچر, هواپیما, Inc., زمانی که او شروع به فروش نقشه از هواپیماهای خود را.

این شرکت به فروش می رساند برنامه های طراحی برای تاچر هواپیما همراه با دفترچه راهنمای ساخت و ساز به افراد که به طور مستقل پس از سفارش, خود, مواد لازم برای حدود $35,000 می ساخت یکی از تاچر هواپیما خود را.

تاچر و کسب و کار شریک زندگی گلن برادلی گفت که نور ورزش است که “همگانی” رده از هواپیما.

“اگر شما یک مقدار زیادی از پول و زمان مهم است که شما می خواهید به جایی که شما خرید یک گواهی هواپیما و پرداخت 10 برابر بیشتر و این برای آنچه شما انجام دهد” برادلی گفت و اشاره کرد که او صاحب یک CX-5 هواپیما که تاچر به او کمک کرد برای ساخت.

“اما اگر شما مانند من هستید و شما در حال بازنشسته و شما در عجله نیست به هر حال من فقط پرواز به گینسویل و آن را به من طول می کشد دو و نیم ساعت و من توقف در تالاهاسی و ناهار — و من پرواز خود من از هواپیما می کند که همه چیز من نیاز به آن را برای من نوع پرواز است.”

تاچر پیوست و نیروی هوایی ایالات متحده تازه از دبیرستان در سال 1955 برای جلوگیری از پیش نویس به ارتش در طول جنگ کره ،

“آنها از من پرسید چه چیز من بیشتر علاقه مند و من به آنها گفتم که من بیشتر علاقه مند به هواپیما تعمیر و نگهداری و ساخت و ساز و مهندسی” او به یاد می آورد. “بنابراین آنها فرستاده من به مکانیک و من شده ام یک مکانیک هواپیما بوده است.”

زمانی که او منتقل شد به یک پایگاه در ویچیتا فالز, تگزاس, او برای پرداخت می شود درس پرواز آموخته و به پرواز در تعطیلات آخر هفته و در حالی که مستقر در یک کنترل از راه دور پاسگاه در نیوفاندلند او در زمان دوره های مکاتبات در مهندسی هوانوردی.

در حال حاضر تاچر به فروش می رساند CX-4 طراحی برنامه برای $375, CX-5 برنامه برای $400 و برنامه های در قرار دادن CX-7 طراحی در بازار برای $550, او گفت:. بیش از دهه گذشته او به فروش می رسد طرح به سازندگان از سراسر جهان است.

“او یک نوع فرقه” گفت: Sheldon Heatherington, هواپیما علاقه مندان که اغلب تبدیل به تاچر مکانیک مشاوره. “این مرد است که یک شعبده باز از نظر فنی و مهندسی است.”

تاچر گفت که او به فروش می رسد طراحی CX-4 به حدود 600 نفر و CX-5 برنامه ای برای حدود 200 نفر در سراسر جهان.

“آنها به نظر می رسید به خصوص علاقه مند در هواپیما در, استرالیا, اگر شما می توانید بر این باورند که” او گفت:. “حتی اگر من واقعا مطمئن نیستم که چرا.”

او اعتبار برخی از موفقیت خود را به او به ارمغان آورد و CX-4 به یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در جهان, EAA AirVenture اشکوش.

“آن را به خوبی دریافت شده در این کنوانسیون حمل و نقل هوایی آنها در اشکوش ، من در آن وجود دارد و به فروش می رسد چهار یا پنج مجموعه از برنامه وجود دارد” تاچر به یاد. “اما آن نوشته شده بود در مجله خود که انتشار آنها در هر ماه که خبر از سراسر جهان و این زمانی است که من واقعا شروع به گرفتن سفارشات برای برنامه.”

اما تاچر فکر می کند او می داند که چه چیزی واقعا در هسته خود را به طور کلی موفقیت و این همان چیزی است که در اصل به خود جلب کرد او را به خود زمینه انتخاب تمام کسانی که از سال پیش.

“بر اساس ارتباط من با هواپیما تمام زندگی من فقط با قرار دادن به هواپیماهای آنچه من می خواهم برای دیدن” او گفت:. “اصلی ترین چیزی که مردم در مورد من هواپیما در حال راه آنها نگاه کنید.

“آنها بسیار به خود جلب از راه آنها نگاه کنید.”

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>