واقع در دو هکتار از این افسانه سه خوابه چهار حمام (دو کامل یک نیم) محل اقامت ارائه می دهد فضاهای باز حریم خصوصی و راحتی. این خانه شامل یک خانواده بزرگ زندگی در منطقه رسمی ناهارخوری, فضای, گسترده, اتاق آفتاب / پاسیو به یک آشپز و آشپزخانه و طراوت در زمین استخر.

پس از ورود در اموال مهمانان ارائه شده فراوان جلوی پارکینگ با مالکان فراهم بزرگ, دو-گاراژ ماشین. “زرق و برق دار مهار درخواست تجدید نظر مجموعه جاده و جدید سربی شیشه ای درب ورود را تضمین می کند شما قلاب می گوید:” مسکن کتی Batterton.

ورود به سالن انتظار اتاق ناهار خوری است که به سمت چپ مشرف به وسیع چمن جلو با اتاق خانواده به طور مستقیم در پیش است.

خانواده بزرگ اتاق شامل یک گاز, شومینه, قالب تاج کف چوب است و باز به اتاق آفتاب / پاسیو و آشپزخانه. این مخلوط منطقه زندگی می کنند اجازه می دهد تا شما را سرگرم اجتماعات بزرگ از خانواده و دوستان خود را با سهولت.

صفحه اصلی سرآشپزها عشق ورزیدن ، فضای باز با نوار صندلی ویژگی های یک وایکینگ حرفه ای اجاق گاز با آسان خروج قطره پان گرانیت کانتر فراوان cabinetry زیادی جزیره Subzero یخچال تراورتن کاشی backsplash یک غذا خوردن در صبحانه منطقه یک شربت خانه گنجه و شربت خانه cabinetry.

اتاق آفتاب / پاسیو است “سرگرم کننده hub خانه” تأکید Batterton. آن مشرف به استخر عرشه و سطح زیرکشت اجازه می دهد تا شما را به زحمت میزبان احزاب که دهانه در داخل خانه و خارج از منزل. علاوه بر این, آن را بسیار عالی اتاق یا اتاق حزب.

اتمام این داغ خواص

بازسازی مرکز شهر خانه دودی تاریخی جذابیت مدرن احساسات

خانه در قلب خلیج فارس نسیم ارائه می دهد آسایش و حریم خصوصی و راحتی

شرق جذاب Hill صفحه اصلی است ‘کتاب داستان خانواده’ رویای

کارشناسی ارشد مجموعه شامل یک اتاق خواب و یک حمام en-مجموعه حمام. استاد حمام “است که به سادگی منصوب با دو vanities یک باغ وان جیب درب گنجه آب و حمام جداگانه می گوید:” Batterton. فضای اضافی خاموش استاد که شامل درب های فرانسوی به رواق می را برای یک افسانه منطقه نشسته مهد کودک در اتاق یا سالن ورزش.

دو اتاق خواب اضافی در حال تقسیم از کارشناسی ارشد مجموعه ارائه حریم خصوصی را به صاحبخانه و مهمانان.

حیاط خلوت یک رویا است. باز فضای سبز استخر در زمین و تحت پوشش ایوان است ایده آل برای کباب کردن, استخر احزاب حیوانات خانگی و کودکان به اجرا و بازی.

مالکان لذت ببرید عملی انتخاب در اموال مانند تهویه مطبوع جدید و آبگرمکن فلزی پله اتاق زیر شیروانی, جدید, ویندوز جدید, استخر پمپ و به روز رسانی تابلو برق برای احداث ساختمان های اضافی در اموال. علاوه بر این, این صفحه اصلی است طبقه بندی برای اسب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net