پس از ریزش زمین در مکزیک را طوفان گرمسیری کریستبل رسیدن به پنساکولا? دنبال آخرین.

فضل Pateras Pensacola, اخبار مجلهانتشار: 10:33 AM EDT Jun 3, 2020طوفان گرمسیری کریستبل است که انتظار می رود به

توسط NEWSSALAM در 14 خرداد 1399

طوفان گرمسیری کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین در مکزیک روز شنبه با اثرات مربوط به تاثیر متحده در سراسر مکزیک و همچنین گواتمالا و ال سالوادور بلیز و هندوراس.

در حالی که آن را هنوز هم خیلی زود به پیش بینی کریستبل را توسعه و تاثیر آمریکا و کشورهای ساحلی خلیج فارس, پیش بینی مسیر طوفان محل آن را بین تگزاس و لوئیزیانا و فلوریدا تکدی روز جمعه و یا اوایل هفته آینده.

اگر شما زندگی می کنند در این مناطق در حال حاضر زمان مناسبی برای نقد و بررسی خود گرمسیری آمادگی طرح ملی خدمات آب و هوا موبایل/Pensacola گفت.

طوفان گرمسیری کریستبل مسیر

طوفان گرمسیری کریستبل نزدیک بود به ساخت ریزش زمین در سواحل مکزیک با 60 مایل در ساعت-بادها با توجه به 7 صبح مشورتی از National Hurricane Center.

  • موقعیت: 25 مایلی شمال غربی شهر سیوداد دل کارمن, مکزیک
  • حداکثر پایدار باد: 60 مایل در ساعت
  • حرکت: جنوب شرقی در 3 مایل در ساعت
  • بعدی برنامه ریزی مشاوره: 10 صبح

انتظار می رود فلوریدا اثرات از کریستوبال در این زمان شامل متورم با افزایش خطر قوی جریان های پاره ساحل فرسايش و ممکن ساحلی جاری شدن سیل همراه آلاباما و Northwest Florida beaches با توجه به خدمات ملی آب و هوا موبایل/Pensacola.

در ساعت 8 صبح در مرکز طوفان گرمسیری کریستبل بود واقع در 25 مایلی شمال غربی شهر سیوداد دل کارمن, مکزیک با توجه به National Hurricane Center.

کریستوبال در حال حرکت به سمت جنوب شرقی نزدیک به 3 مایل در ساعت و این حرکت عمومی است که انتظار می رود ادامه این صبح به دنبال به نوبه خود به سمت شرق این بعد از ظهر.

حرکت به سمت شمال-شمال شرق و شمال رود که پنج شنبه و جمعه.

پیش بینی مسیر این مرکز به صلیب جنوبی خلیج کامپچه ساحل بعد از امروز و حرکت داخلی بیش شرقی مکزیک امشب و پنجشنبه.

کریستبل انتظار می رود برای به دست آوردن قدرت در خلیج فارس

پس از یک انتظار ریزش زمین در مکزیک کریستبل پیش بینی شده است برای ایجاد یک حلقه و دوباره وارد خلیج مکزیک که در آن انتظار می رود برای به دست آوردن قدرت و شروع حرکت به سمت ایالات متحده آمریکا

چگونه به سرعت و تا چه حد کریستبل حرکت شمال در اواخر این هفته و اوایل هفته آینده ممکن است تعیین کند که در آن حملات زمین بعد با توجه به AccuWeather هواشناسان.

بیشتر: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس "یک زمین شناسی سناریو'

"اگر آن مسابقات شمال در اطراف این زمان فشار بالا منطقه تضعیف شده است ممکن است آمار مرکزی سواحل خلیج فارس شاید در نزدیکی لوئیزیانا در اوایل بعد از ظهر یکشنبه و یا دوشنبه شب گفت:" AccuWeather طوفان کارشناس دن Kottlowski.

"اگر آن را با تاخیر بالا فشار هوا به بازسازی بیش از مرکزی و جنوب شرقی ایالات متحده در این آخر هفته که می تواند نیروی سیستم به سمت تگزاس مدتی در اوایل هفته آینده."

جاری شدن سیل بیش از ایالات جنوبی در صدر فهرست اولیه نگرانی اگر کریستبل را به جلو پیشرفت کند پس از مهاجرت به ایالات متحده در هفته آینده اگر چه قدرت دقیق و پیگیری از سیستم است که هنوز مشخص نیست این دور از AccuWeather گفت.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

Cheryl McCloud ناپل اخبار روزانه کمک به این داستان.

فضل Pateras دیجیتال تولید برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @gracepateras.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب