فرصتی برای اصلاحات جدید 100 واحد مهندسی شیمی عمده

در دانشگاه استنفورد دانش آموزان می توانند تحصیل در خارج از کشور انجام پژوهش در سطح جهانی دنبال متعدد فکری احساسات — یک لیست بی پایان. نه همه دانش آموزان به دانشگاه استنفورد با همان فرصت ها و تنوع بزرگ در واحدهای مختلف رشته تنها تشدید این اختلاف و جلوگیری از برخی از دانش آموزان با بهره گیری از همه که دانشگاه استنفورد ارائه کرده است. دانشکده سنا رای به محدودیت عمده برای 60 به 100 واحد است که تلاش برای حل این اختلاف را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار, مهندسی شیمی طراحی مخلوط را از نظرات دانشجویان و استادان.

فعلی واحد کلاه به عنوان مشخص شده توسط دانشگاه استنفورد بولتن نیاز به تمام رشته را به “تشکیل حداقل یک سوم از یک دانش آموز برنامه (55-65 واحد) . . . [و] بیش از دو سوم از یک دانش آموز برنامه (115-125 واحد).”

بنابراین عمده مانند chemical engineering (ChemE) است که در موجود واحد محدود چالش های به طور قابل توجهی کاهش آن واحد مورد نیاز است. در 2018-19 سال تحصیلی عمده بین 120 و 130 واحد است. شروع این سال تحصیلی عمده دیگر ABET-معتبر تصمیم گیری انگیزه در بخش تمایل به افزایش انعطاف پذیری برنامه درسی با توجه به یک ایمیل فرستاده می شود و پس از آن-ChemE صندلی اریک Shaqfeh در نوامبر 2017. این 2019-20 عمده بین 112 و 126 واحد هنوز به خوبی بیش از 100 واحد کلاه.

در این زمان عمده

یکی از دلایل که چرا ChemE بالا واحد شمارش است و به دلیل همه کاره بودن آن. در مصاحبه صندلی از ChemE کارشناسی کمیته اندرو Spakowitz توصیف میان رشته ای ChemE skillset به عنوان “واقعا یک جامد پایه و اساس نه تنها در شیمی و ریاضیات بلکه در فیزیک در زیست شناسی و همچنین موضوعات هسته ای از مهندسی شیمی . . . سینتیک ترمودینامیک و حمل و نقل.”

نه مبهم تعریف ChemE به عنوان یک رشته اجازه می دهد تا دانش آموزان خود به دنبال یک طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد مسیرهای از جمله دانشکده داروسازی, تولید مواد شیمیایی, مشاوره و سرمایه گذاری.

ChemE را به دقت نیز القا دانش آموزان را با مهارت به انجام هر کاری است. Archana Verma ’21 قدردانی چگونه “ChemE شما می آموزد که چگونه به چیزی کاملا مضحک و ترسناک به دنبال و به طور بالقوه ناشناخته و سیستماتیک شکستن آن را.” سلا Berenblum ’20 صحبت در رشد اعتماد به نفس خود را به حل هر گونه مشکل و چالش و یا سختی در زندگی خود.

دلایل اصلاحات

به رغم کاربرد گسترده اما عمده به اصلاحات نیاز دارد. اریک میسون ’20 اذعان کرد که عمده مورد نیاز تسلط بر اصول ریاضی و علوم. اما به عنوان یک FLI, دانشجو, او تلاش می کرد چرا که او نمی باید AP اعتبارات به جست و خیز هر گونه پیش نیاز کلاس. برنامه خود شد قابل کنترل به عنوان او به کلاس های پیشرفته است که ارائه شده تنها یک بار در سال.

“وجود دارد یک چهارم جایی که من فکر می کردم همه چیز تمام شد . . . شیمی 131, شیمی 181, شیمی 173, Chemeng 100 و من کلاس زبان” میسون به یاد می آورد. او “17 یا 18 امتحانات در طول این سه ماهه” وادار کردن او به یک چرخه بی پایان از غفلت برخی از کلاس های مطالعه برای آزمون های دیگر.

این برنامه در حال حاضر نیز قفل دانش آموزان به عمده. اگر ChemE دانش آموزان نمی آیند با AP یا IB اعتبار در دو سال اول خود را از دانشگاه استنفورد آموزش و پرورش در حال صرف نظر گرفتن پیش نیازها. بسیاری از ChemE کلاس نمی شروع تا سال سوم. میسون در بر داشت که “وجود دارد هیچ عطف در اطراف” در آن زمان او را درک آنچه مهم مستلزم چون خیلی دیر شده بود.

میسون وضعیت نشان دهنده عدم انعطاف از عمده خارج فقط واحد شمارش. Berenblum توضیح می دهد که “مانع عمده است و نه فقط تعدادی از واحد است. آن هم در زمانی که کلاس های ارائه شده و دنباله شما در حال انتظار برای آنها.” او اضافه می کند که یک راه وجود دارد که نسبتا بالاتر واحد شمارش اما باید کلاس های ارائه شده بیشتر یا توزیع به طور مساوی در طول سال تا دانش آموزان می توانند تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کلاسهای در زمینه های دیگر در هر سه ماهه.

خوشبختانه ChemE بخش به نظر می رسد به دست گرفته اند توجه کنید. استاد Spakowitz موافق است که عمده نیاز به تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر با بیان اینکه اصلاحات مداوم بوده است پس قبل از دانشکده سنا اعلام. در حالی که نونما عمده نیاز به تجدید نظر برای دیدار با واحد جدید کلاه او که از اظهارات “میزان انعطاف پذیری ما در حال رفتن برای به دست آوردن بزرگ است.”

علاوه بر افزایش انعطاف پذیری و اصلاحات لازم است برای بقای ChemE به عنوان عمده ای در دانشگاه استنفورد. Berenblum اشاره می کند که مقدماتی ChemE کلاس می تواند تهدید آمیز به ویژه برای دانش آموزانی که نه تکمیل به عنوان بسیاری از ریاضی و علوم کلاس.

Berenblum به یاد او دانشجوی سال اول بهار در کلاس آشنایی با مهندسی شیمی. “من به یاد داشته باشید انجام یکپارچه سازی عوامل — من تا به حال حتی یک کلاس در قصیده است و در عین حال” او گفت:.

او استدلال می کند که مقدمه کلاس باید بیشتر شبیه مقدماتی سمینار که در آن دانش آموزان می توانید به طور کلی قرار گرفتن در معرض عمده و زمینه و به عنوان یک نتیجه باید زمان بیشتری را در برنامه های خود را برای تکمیل ویژگی های ریاضی و علوم, کلاس های قبل از نیاز به دست و پنجه نرم کردن با این مواد در ChemE کلاس.

Luciano Santollani, ’18 و زمان دکتری در ChemE در MIT پژواک این احساسات است. در حالی که او لذت می برد و تجربه خود را با برنامه او احساس مانند میسون که دانش آموزان نمی توانید تصویری دقیق از عمده تا زمانی که آنها در نیمه راه انجام می شود. داشتن یک دوره مقدماتی است که واقعا یک معرفی رشته لازم است برای کمک به دانش آموزان درک اگر ChemE است که عمده آنها می خواهند به دنبال و یا نه.

علاوه بر تلاش برای حفظ هویت ChemE بیش از حد به شدت می تواند منجر به مرگ آن است. دانشجوی دکتری و CHEMENG 170 مربی Joel اشنایدر بر ضرورت آموزش مهارت های قابل انتقال.

“مهندسی شیمی به عنوان یک کل در حال رفتن به لبه وجود دارد مقدار زیادی از با هم تداخل دارند… با شیمی و علم مواد و مهندسی مکانیک,” او توضیح می دهد. به منظور حفظ ارتباط عمده و حتی در این زمینه از مهارت های آموزش داده شده توسط هر ChemE بخش باید قابل انتقال “به جای اینکه بیش از حد خاص و بیش از حد متمرکز بر روی یک زن و شوهر از برنامه های کاربردی کار.”

100 واحد کلاه

در حالی که واحد کلاه فرصتی برای اصلاحات قابل توجهی به رخ می دهند ChemE بخش باید با احتیاط آن است که تغییرات انجام پایان کار نبود تا از آسیب رساندن به دانش آموزان است. ماسون اشاره می کند که حتی با چنین تعداد واحد مهم نیست دقت تعیین واحد به کلاس. تنگ واحد درپوش می تواند منجر به کلاس های واحد شمارش بودن کاهش یافته و بدون کاهش حجم کار و یا ایجاد تغییرات به برنامه “زیانی به دانش آموزان زیرا آنها نمی دانند چه آنها در حال ثبت نام برای” هشدار اشنایدر.

استاد Spakowitz اذعان این نگرانی موافقت خود که آنها را “مشروعیت” و از آن خواهد شد یک چالش به تعادل واحد کلاه در حالی که از دست دادن توانایی برای ChemE به cross-disciplinary.

یکی دیگر از نگرانی های است که واحد درپوش را افزایش می دهد این است که دقت و اعتبار یک دانشگاه استنفورد مدرک به خصوص دانشگاه استنفورد در رشته مهندسی. اما دقت است که یک تابع مستقیم از تعداد واحد در یک رشته است. اشنایدر معتقد است که مهارت های واقعی مستقل از تعداد کلاس ها گرفته شده و به عنوان بیشتر کلاس های تحمیل شده بر دانشجویان نازک تر دانش آموزان در حال گسترش و کمتر موثر هر کلاس می شود.

حتی پس از فارغ التحصیلی فرصت اشنایدر و Santollani نمی بر این باورند که از بین بردن یک کلاس و یا مورد نیاز از عمده منفی تحت تاثیر قرار خواهد یک استنفورد مدرک شهرت یا ChemE فارغ التحصیل کار یا فارغ التحصیل مدرسه چشم انداز.

با 100 واحد ChemE برنامه دانش آموزان می خواهم که انعطاف پذیری به این سطح از دقت آنها می خواهند در برنامه درسی خود را. ورما استدلال می کند که “دقت است تا دانشجو” و کاهش بخش تجویز مورد نیاز می تواند اجازه می دهد دانش آموزان به “تخصص کمی بیشتر” در مناطق دیگر. برای مثال یک ChemE دانشجو می تواند انتخاب کنید به فیزیک کلاس و یا یک کلاس زیست شناسی با اتاق اضافی در برنامه خود را.

اصلاح ChemE برنامه

به تهیه کردن به متنوع دانشجو منافع دیگر دانشگاه ها آهنگ های درون خود ChemE برنامه. با یک میدان به عنوان گسترده ای به عنوان ChemE, آهنگ کمک به محدود کردن تمرکز از برنامه برای هر دانش آموز. Santollani توصیف زمان استنفورد رویکرد برنامه درسی به عنوان “یک اندازه متناسب با همه” و خواسته است که این مهم می توانست بیشتر personalizable.

اشنایدر که خود را تکمیل مدرک کارشناسی در دانشگاه فنی ماساچوست, تجربه کرده, آهنگ درسی دست اول. در MIT او توضیح می دهد که بسیاری از کلاس های هسته یکسان هستند برای سالهای اول و دوم. پس از آن به عنوان مردم شروع به توسعه منافع خود در کلاس های واگرا. کلاس های بیوشیمیایی مانند مهندسی است که در تمام دانشگاه استنفورد ChemE دانش آموزان را می توان انتخابی مورد نیاز برای تنها کسانی که در زیستی آهنگ.

استاد Spakowitz دفاع ChemE برنامه ادغام پهنای گسترده ای از کلاس ها. از یک آموزشی نظر او استدلال می کند “به تنها مشاهده هر موضوع . . . از دیدگاه [از] . . . یادگیری یک مهارت است . . . به شدت از انتقال این مشکل به این مشکل نتواند نقطه است.” این مهم است که به یادگیری راه های جدید فکر می کنم و رویکرد مشکلات به جای پین یک کلاس ابزار در کاربرد های خاص و مهارت های تدریس با توجه به Spakowitz.

انعطاف پذیری ندارد به آمده در هزینه جامع ChemE برنامه ، Berenblum اشاره می کند که سه چهارم شیمی آلی نیست همه لازم است برای درک دیدگاه تدریس شیمی آلی و دانش آموزان باید با توجه به آزادی انتخاب چقدر شیمی آلی آنها را در مقابل شیمی فیزیک ،

یک هسته ChemE درسی هنوز هم می تواند وجود داشته باشد در یک مسیر system اما خدمت بهتر به دانشجويان ، ورما اشاره کرد که او را باید دوست داشت یک گزینه به شیمی فیزیک کلاس به جای بیوشیمی کلاس. او به پایان رسید تا پیدا کردن اتاق را در برنامه خود را به شیمی فیزیک سری بالای مورد نیاز بیوشیمی کلاس اما گزینه ای را ساخته اند زندگی خود را آسان تر است.

همچنین برخی از کلاس ها واقعا بی ربط برای برخی از دانش آموزان است. در حالی که این مورد را می توان ساخته شده است که هر کس باید یک یا دو طبقه در یک مفهوم اساسی مانند شیمی آلی نیست هر کس نیاز به دانستن چگونه یک تخمیر راکتور کار می کند. اشنایدر نشان می دهد که دانش آموزانی که به نفت و گاز باید یاد بگیرند که چگونه یک برج تقطیر کار می کند اما دانش آموزان رفتن به دارو نیاز به یاد بگیرند که چگونه به کار بیو راکتور ناپيوسته. کسانی که قصد رفتن به مدرسه گراد باید حفر کردن عمیق تر به سمت نظری از ChemE اما دانش آموزانی که به سرمایه گذاری به سادگی نیاز به مهارت حل مسئله و نه جزئیات فنی.

علاوه بر واحد

در حالی که کلاس های مهم برای هر رشته به انتقال دانش های بنیادی بر روی دانش آموزان خود منابع دیگر فقط به عنوان مهم است. Santollani مشارکت در شیمی ثانیه برنامه تحت پروفسور Chaitan Khosla به شدت تحت تاثیر او بعد از فارغ التحصیل برنامه های او باقی مانده است بسیار سپاسگزار برای چنین فرصت هایی برای رشد به عنوان یک ChemE دانش آموز در خارج از کلاس درس. این بخش باید باقی می ماند آگاه از محدودیت زمان کلاس اعمال در دانش آموزان, جلوگیری از شرکت آنها در غنی سازی تجربه است که بیشتر آنها در یادگیری و رشد.

بیشتر دپارتمان پشتیبانی نیز قدردانی توسط دانش آموزان. میسون به یاد می آورد نه داشتن راهنمایی سال اول: “من آرزو می کنم وجود دارد برخی از نوع از برنامه است که شما در . . . وجود دارد هیچ کدام از آن.” او نشان می دهد داشتن یک همکار-مشاوره برنامه بنابراین دانش آموزان می توانند برای درخواست مشاوره از افرادی که از طریق این برنامه است.

خارج از ساختار و منابع رسمی این دانش آموزان ساخته شده است یک جامعه در طول چند سال را صرف با هم در کلاس. ورما و Berenblum یافت حمایتی و مشارکتی جامعه در میان هموطنان ChemE رشته. میسون در بر داشت یک گروه از دوستان که انگیزه او را با ایمان خود را در او زمانی که همه چیز سخت بود.

در علاوه بر این به جامعه دانشجویی ChemE رشته پیدا کرده اند حمایت های بزرگ خود اساتید و TAs. میسون به یاد استاد جری فولر ناهار نقد و بررسی جلسات قبل از کلاس و قدردانی منابع اضافی است که ارائه شده برای کمک به دانش آموزان بیشتر موفق می شوند. ورما نیز یافت عمده مشاور استاد استیسی خم به عنوان به خوبی به عنوان استاد Roseanna ضیا به منابع او همیشه می تواند تبدیل به.

در برخی از مناطق استنفورد ChemE برتری دارد. در دیگران بهبود مورد نیاز است. این واحد جدید کلاه فرصتی است برای این بخش تجدید نظر درسی و اهداف. یک ChemE عمده است که در خدمت دانش آموزان خود را به خوبی نیست و باید به بیش از 100 واحد است. به جای نگاه کردن به تمام مفاهیم و مطالب است که باید به یک جا ChemE درسی اشنایدر معتقد شروع در سطح بالاتر اهداف یادگیری و کار عقب آن را آسان تر شامل محتوا است که به طور مستقیم و به طور موثر در خدمت به طور کلی اهداف یادگیری. تعداد واحدهای ChemE عمده نمایندگی نمی کند که چگونه به خوبی ChemE دانش آموزان یاد بگیرند.

به عنوان ماسون, خلاصه, “[آن را] همه پایین می آید به دانش های بنیادی است که شما به دست آوردن و چگونه شما قادر خواهید بود به آن اعمال می شود.”

تماس با کارولین کیم در ckim99 ‘در’ stanford.edu.

روزانه متعهد به انتشار یک تنوع از op-eds و نامه به سردبیر. ما دوست دارم به گوش افکار خود را. ایمیل و نامه به سردبیر به eic ‘در’ stanforddaily.com و op-ed ارسالی به نظرات ‘در’ stanforddaily.com.

به دنبال روزانه در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>