تایید پیشنهاد می تواند اجازه می دهد خلیج فارس قدرت به تصویب coronavirus-هزینه های مربوط به مشتریان

جیم ساندرز سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 2:46 PM EDT Jul 7, 2020تالاهاسی --- تنظیم کننده دولت سهشنبه به تصویب یک

توسط NEWSSALAM در 18 تیر 1399

تالاهاسی --- تنظیم کننده دولت سهشنبه به تصویب یک پیشنهاد است که می تواند منجر به خلیج فارس Power Co. عبور همراه coronavirus-هزینه های مربوط به مشتریان با وجود استدلال که Northwest Florida ابزار باید مسئول هزینه های خود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تصمیم فلوریدا خدمات عمومی کمیسیون یک گام اولیه است که اجازه می دهد تا خلیج فارس برای شروع یک فرایند حسابداری برای هزینه های ایمنی مربوط به اقدامات و بدهی های بد از مشتریان نمی پرداخت صورتحساب در طول بیماری همه گیر. خلیج فارس در آینده می تواند به بازگشت به این کمیسیون به دنبال تصویب به جبران هزینه از مشتریان.

در حمایت از این پیشنهاد کمیسیون جولی قهوه ای و دونالد Polmann با اشاره به وضعیت منحصر به فرد با این بیماری همه گیر که باعث شده است که کسب و کار برای ساکنان به از دست دادن شغل و خلیج فارس به گام برای محافظت از کارگران خود را از ویروس. Polmann گفت: کمیسیون باید یک "حدیث" با این ابزار قادر به ارائه آنچه در آن می بیند که همه گیر هزینه های مربوط.

موارد جدید: COVID-19 موارد در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای رسیدن 4,000; یکی از جدید مرگ در Escambia

مبارزه برای زندگی خود را: میلتون, نوجوانان مبارزه برای زندگی خود را در برابر COVID-19; خانواده التماس مردم را به پوشیدن ماسک

"با همه گیر عدم اطمینان ها در خلیج فارس پیش بینی آن COVID-19 هزینه های خود ادامه خواهد داد به افزایش می دهد با توجه به بالاتر write-offs برای uncollectible حساب --- همان سناریو بسیاری از آب و برق روبرو هستند --- و همچنین ایمنی-هزینه های مرتبط" رئیس کمیسیون Gary Clark در بیانیه ای گفت: پس از تصمیم گیری. "تمام این هزینه ها در حال حاضر خواهد شد به طور کامل دنبال, از جمله خلیج فارس در تلاش برای به حداقل رساندن هزینه برای کمیسیون بررسی قبل از هر گونه بالقوه آینده بهبود مجاز است."

اما کمیسر هنر گراهام استدلال کرد که این روند باید محدود به ابزار بد-هزینه های بدهی. گراهام اعتراض به خلیج فارس با استفاده از فرایند ایمنی-هزینه های مربوط که او گفت: بسیاری از کارفرمایان --- از جمله خدمات عمومی کمیسیون --- در این بیماری همه گیر.

گراهام تنها مخالف رای سهشنبه توصیف ایمنی-هزینه های مربوط به عنوان "تنها بخشی از کسب و کار است."

خلیج فارس بزرگترین ابزار در شمال غرب فلوریدا گفت: ممکن است پر کردن است که آن را دریافت حدود 6 میلیون کمتر مشتری در پرداخت صورتحساب در ماه آوریل نسبت به آن معمولا اند جمع آوری شده در طول ماه. حدود 2.1 میلیون در نظر گرفته شد بدهی های بد از نظر تاریخی به طور متوسط برای ماه آوریل در حدود $300,000.

همچنین تشکیل پرونده گفت: خلیج فارس انتظار دارد به صرف میلیون ها دلار در این سال برای ایمنی مربوط به اقدامات از جمله نظارت بر سلامت و درجه حرارت از کارکنان و پیمانکاران در نیروگاه های برق و دیگر امکانات برای تست ویروس ها و آنتی بادی ها و خرید شخصی-تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش.

خلیج فارس مانند آب و برق دیگر در دولت و کشور به حالت تعلیق برقی-خدمات اشکالی در ماه مارس برای مشتریان که نمی پرداخت صورتحساب خود را.

خلیج فارس قدرت می رسید, در مارس: خلیج فارس قدرت می بیند $6 میلیون کمتر مشتری در پرداخت صورتحساب در ماه آوریل با توجه به COVID-19

در پاسخ به پرسش از کلارک, شرکت, وکیل راسل Badders تخمین زده شنبه که 15 تا 20 درصد از مشتری صورت حساب های گذشته به علت مقدار. او گفت که این ابزار با استفاده از استراتژی های مانند برنامه های پرداخت برای کار با مشتریان که مدیون پول هر چند این انتظار به سر اشکالی در ماه اوت است.

دولت دفتر وکیل که نشان دهنده مصرف کنندگان در ابزار مسائل استدلال در برابر خلیج فارس پیشنهاد سهشنبه و گفت: مشتریان نباید مسئول بالقوه چیدن تا همه از این ابزار همه گیر هزینه های مربوط.

دانشیار عمومی مشاور استفانی مورس اشاره کرد و در بخشی به خلیج فارس سودآوری است که معمولا از طریق اندازه گیری آنچه شناخته شده به عنوان یک بازده حقوق صاحبان سهام. او گفت: در خلیج فارس را حفظ کرده است یک 10.29 درصد بازده حقوق صاحبان سهام است که در یک محدوده مجاز تعیین شده توسط کمیسیون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن