Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis درصدد, دولت, گزارش, روزانه, رکورد 173 COVID-19 مرگ و میر به نقل از مثبت داده

دیو برمن فلوریدا امروزمنتشر شده 4:27 PM EDT Jul 23, 2020ملبورن — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز پ

توسط NEWSSALAM در 3 مرداد 1399

ملبورن — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز پنج شنبه بعد از ظهر, عنوان یک گزارش صادر شده در روز قبل از آن توسط وزارت بهداشت نشان دادن یک رکورد روزانه 173 جدید COVID-19 مرگ و میر در کشور است.

DeSantis گفت: این اطلاعات شامل مرگ و میر رخ داده است که در روز های مختلف اما آنها تنها در حال گزارش شده توسط وزارت بهداشت در روز پنج شنبه.

DeSantis گفت: سایر اطلاعات نشان می دهد روند مثبت در نبرد در برابر گسترش coronavirus. او اشاره کرد به عنوان مثال کاهش درصد COVID-19 نتایج آزمون هستند که مثبت برای coronavirus; به طور کلی خوب بودن از امکانات بیمارستان و تجهیزات و کاهش مراجعات به بخش اورژانس.

"اگر شما نگاه در آنچه که ما در حال دیدن بر روی زمین در مکان هایی مانند Brevard County, من فکر می کنم که ما در حال دیدن برخی از حرکت مثبت," DeSantis گفت. "من فکر می کنم که ما در حال رفتن به سر در جهت بهتر است در اینجا به زودی."

"من بسیار به جای در فلات از بودن در یک تشدید" DeSantis اضافه شده است. "ما به وضوح تثبیت شده با این موارد است. ما قطعا روند در جهت بهتر است. ما روند بسیار بهتر از امروز ما دو هفته پیش است."

طی یک کنفرانس خبری در سلامت اول را هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن DeSantis همچنین گفت که او نمی خواهد در نظر گرفتن یک ایالت مورد نیاز برای مردم به پوشیدن ماسک مانند زمانی که مشتریان در کسب و کار خرده فروشی و نمی خواهد پیاده سازی محدودیت های دیگر در کسب و کار.

"ما قصد داریم برای محدود کردن کسب و کار" DeSantis گفت. "من فکر می کنم اگر شما نگاهی به گسترش آن را واقعا نمی استخراج از کسب و کار به همان اندازه آن را به عنوان استخراج از صفحه اصلی شیوع و سپس خانواده و دوستان که فقط واقعیت ما شاهد بالا و پایین دولت است. و بنابراین من فکر نمی کنم که موجه خواهد بود. ما قصد داریم به ادامه توصیه می کنند اما ما در حال رفتن به اعمال هیچ نوع مجازات کیفری است. من فکر نمی کنم که موثر خواهد بود."

او مردم را تشویق به استفاده از ماسک صورت به فاصله اجتماعی و رعایت بهداشت به منظور کاهش احتمال COVID-19 گسترش یافته است.

کروناویروس در Brevard, جولای 23: 2 جدید, مرگ و میر, 97 موارد

کروناویروس در فلوریدا در 23 ژوئیه: در 7 روز گذشته دولت تایید کرده است 997 COVID-19 مرگ و میر

تعدادی از استان ها و شهرستانها و شهرهای کوچک ایالت را به اجرا در انواع مختلف ماسک مورد نیاز در جوامع خود به عنوان تعدادی از عمده فروشان از جمله CVS, Publix, هدف و خارج شده است.

توجه خریداران: همانطور که از جولای 21, Publix نیاز به ماسک در تمام فروشگاه های خود را

173 جدید COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته و دولت تجمعی کل به 5,518. در هفت روز گذشته فلوریدا تایید کرده است 997 ساکن مرگ و میر مربوط به COVID-19.

فلوریدا وزارت بهداشت نیز گزارش داد 10,249 جدید COVID-شنبه 19 مورد افزایش دولت در مجموع به 389,868.

DeSantis نمی آورد تا هر دو بخش بهداشت و درمان را COVID-19 مرگ و داده های مورد یا موضوع نیاز به ماسک صورت در سخنان افتتاحیه خود اما خطاب آنها فقط پس از مورد سوال خبرنگاران در کنفرانس خبری.

"بدیهی است که ما خیلی دوست دارم به صفر مرگ" DeSantis گفت. "ما می خواهیم به عنوان چند به عنوان ما می توانیم."

در اینجا چیزی است که DeSantis گفت: در دیگر COVID-19 موضوعات مرتبط:

مدرسه بازگشایی: DeSantis تصریح کرد که مدارس نیاز به باز کردن برای فرد در این آموزش قرار می گیرند.

"بچه های ما کسانی هستند که حداقل در معرض خطر تا کنون" برای COVID-19, DeSantis گفت. "آنها این مهم حداقل در شرایط انتقال این ویروس و در عین حال آنها واقعا رنج زیادی تحت کنترل اقدامات شده اند که در جای خود قرار داده از اواسط ماه مارس و به طوری که یک مشکل واقعی است. و من معتقدم که ما باید به پدر و مادر از گزینه های برای گرفتن بچه های خود را به صورت چهره به چهره" تحصیل.

اما DeSantis اضافه شده است که پدر و مادر که ناراحت کننده در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه باید این گزینه از آموزش از راه دور. او گفت همان درست است برای معلمان است که مشکلات بهداشتی و یا ناراحت کننده در مورد رفتن به کلاس درس.

COVID-19 طولانی مدت مراقبت امکانات: تا پایان ماه چهار بیشتر در دراز مدت-امکانات مراقبت های ایالتی تعیین خواهند شد برای COVID-19 بیماران زندگی می کنند که در دراز مدت-امکانات مراقبت تشخیص داده شد با این ویروس اما لازم نیست که به اندازه کافی جدی صورت نیاز به بستری شدن در بیمارستان. که آوردن تعداد کل امکانات از جمله به 25 ایالت با حدود 1,700 تخت.

این frees تا تخت بیمارستان برای COVID-19 بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان در حالی که دادن COVID-19 بيمار که ساکنان طولانی مدت-امکانات مراقبت از "یک مکان امن که در آن آنها می توانند جدا شده است."

حادثه-تیم مدیریت: DeSantis گفت: حادثه-تیم مدیریت در حال اعزام به بیش از 4000 دراز مدت مراقبت از امکانات دولت برای نظارت بر عفونت-شیوه های کنترل و غربالگری از کارکنان بهداشت و مطمئن شوید که مردم در امکانات پوشیدن لازم تجهیزات حفاظت شخصی.

Remdesivir حمل و نقل: او گفت: یک سوم حمل و نقل از دولت فدرال از دارو درمانی remdesivir باید وارد روز جمعه برای استفاده توسط فلوریدا بیمارستان در درمان COVID-19. جدید حمل و نقل خواهد شد که در مجموع 11,000 ویال از این دارو.

"این چیزی است که من فکر می کنم پزشکان گفته اند که تا به حال تاثیر مثبت" DeSantis گفت. "بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در سطح دولت برای دریافت کنید که در دست خود."

دادن خون: او در تشویق مردم برای نظر دادن خون اگر آنها COVID-19 آنتی بادی و پاک از این بیماری است.

"استفاده از نقاهت پلاسما می تواند کمک به بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و با توجه به COVID-19," DeSantis گفت. "رفتن به خون است. این یک چیز خوب می شود قادر به انجام و ما واقعا خوشحال است که بسیاری از مردم در حال پاسخ دادن به تماس."

دو سلامت برای اولین بار مقامات همچنین شرکت در فرمانداری کنفرانس خبری — برت Esrock, جامعه, بیمارستان, مدیر ارشد اجرایی برای سلامت اول, Brevard County بزرگترین بیمارستان شرکت; و دکتر جفری Stalnaker بهداشت اول رئیس اجرایی پزشک.

آنها تشکر بهداشت برای اولین بار بیش از 9000 کارمند برای کار خود را در طول coronavirus همه گیر و بهداشت گفت: اولین کافی نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات برای رسیدگی به این حجم از COVID-19 و موارد دیگر می بینند.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا dberman@floridatoday.com. توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب