Coronavirus: Ron DeSantis می خواهد pro ورزش لیگ برای تمرین بازی در فلوریدا

جیم ترنر سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 4:09 PM EDT مارس 15 سال 2020تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت:

توسط NEWSSALAM در 27 اردیبهشت 1399

تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: آن زمان برای تیم های ورزشی حرفه ای به بازی توپ دوباره در فلوریدا.

DeSantis که هنوز هم نورد از فاز اول دولت بهبود اقتصادی تلاش در میان coronavirus همه گیر گفت: او را لغو محدودیت بنابراین تیم خواهد بود خوش آمدید به آموزش و بازی در خالی استادیوم ها در فلوریدا.

"ما می خواهیم به شما در اینجا. ما می خواهیم به بسکتبال تمرین دوباره" DeSantis به خبرنگاران گفت: در کنگره. "ما خیلی دوست دارم به لیگ اصلی بیس بال. و من فکر می کنم پیام این است که مردم ما در حال گرسنگی به برخی از این در زندگی خود. آن را بخش مهمی از زندگی مردم است."

DeSantis افزود که دفتر خود را در حال کار بر روی راه هایی برای همچنین احیای ورزش جوانان در دولت است.

نوشته واشنگتن پست گزارش داد که لیگ برتر فوتبال به دنبال خانه بازیکنان بزرگ تفریحی در نزدیکی دیزنی جهان به عنوان یک راه برای بازی به رزومه برای همه 26 تیم در اورلاندو است.

بیشتر: می تواند Doak کمپبل ورزشگاه باتلاق میزبان NFL تیم در این فصل ؟

لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان اتحادیه نیز در مذاکرات بیش از یک صاحبان پیشنهاد برای 82-بازی شروع فصل در اوایل ماه جولای با بازی در استادیوم ها در مناطق که محلی و دولت تصویب.

نظر: ورزشی جهان می دانستند که برای جلوگیری از دو ماه پیش اما لیگ گرفتن بیش از حد مشتاق به راه اندازی مجدد?

بیس بال حرفه ای در اوایل به عنوان یک پیشنهاد برای شروع فصل با در اختیار داشتن تیم های بازی در بهار آموزش سایت در فلوریدا و آریزونا.

"آنچه من می خواهم بگویم در کمیسیون های لیگ است اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا از آنجا که ما فکر می کنم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت گفت:" DeSantis سابق کالج بازیکن بیس بال.

یک تیم بیس بال است که می تواند قادر به بازی در ورزشگاه خانگی خود به دلیل coronavirus محدودیت است Toronto Blue Jays که قطار در DeSantis' زادگاه Dunedin.

DeSantis زودتر اعلام کرد کشتی های غول پیکر WWE ضروری کسب و کار پس از آن می تواند نوار حوادث در اورلاندو در این بیماری همه گیر. همچنین مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی در حال برگزاری است حملات در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل.

فرماندار همچنین حمایت تلویزیونی خیریه گلف حوادث در دولت است.

گلف بازان Rory McIlroy فعلی برتر بازیکن در جهان داستین Johnson, ریکی فاولر و متی ولف میله میله برای شرکت در تلویزیونی پوسته بازی یکشنبه در سمینول باشگاه گلف در جونو ساحل.

یک هفته بعد از تایگر وودز گلف باز و بازنشسته NFL quarterback Peyton منینگ را شروع کردن در تلویزیون در برابر گلف باز فیل مایکلسون و Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی در مدال باشگاه گلف در حوب ساند.

"ما می خواهیم که" DeSantis گفت: مسابقات گلف.

بیشتر: پاسخ به 15 سوال در مورد نسکار بازگشت به مسابقه در طول COVID-19 بحران

DeSantis گفت: در ماه گذشته که مردم پس از اقامت در خانه سفارشات بودند "گرسنگی" برای سرگرمی های جدید.

"مردم chomping در بیت او گفت:" در ماه گذشته. "اگر شما در مورد آن فکر می کنم ما هرگز تا به حال یک دوره در تاریخ آمریکای مدرن که در آن شما تا به حال بسیار کمی محتوای جدید به خصوص در ورزشی قلمرو. منظورم این است که ما در حال تماشای قسمت های تکراری از مثل اوایل 2000s."

PGA تور: هفت takeaways از برنامه را به عقب گلف

باب Ohrablo رئیس جمهور از کلاس فورت مایرز توانا صدف بیس بال تیم گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری است که باید انجام شود قبل از ورزش می تواند بازگشت به دولت آفتاب.

"یک آن را بزرگ برای دیدن همه چیز شروع به باز کردن. که فوق العاده" Ohrablo گفت. ", B, برای ما, آن را هنوز هم یک تماس با لیگ برتر/لیگ کوچک بیس بال و دوقلوها مینه سوتا در مورد ما. ما فقط منتظر شنیدن جهات از آنها."

Miami Dolphins: اگر ورزشگاه ظرفیت 15,000 می شود ؟ (و دیگر لجستیکی سوال)

متس نیویورک که قطار در شبدر پارک در پورت سنت لوسی کاهش یافته است به نظر DeSantis' اعلام. این تیم شده است به تعویق انداختن MLB در مورد مسائل و یا سوالات مربوط به کوروناویروس.

فلوریدا فن آوری یک NCAA بخش دوم مدرسه در ملبورن گفت: آن دو و میدانی امکانات را بسته باقی می ماند با وجود DeSantis' اظهارات.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا کمک به این گزارش.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن