DeSantis می گوید اخراج COVID-19 دیتا رئیس یک مسئله غیر " هر چند ایمیل می گویند در غیر این صورت

الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروزمنتشر شده 5:30 PM EDT مارس 20, 2020فرماندار ران DeSantis عنوان اتهامات که

توسط NEWSSALAM در 1 خرداد 1399

فرماندار ران DeSantis عنوان اتهامات که دانشمند مسئول فلوریدا COVID-19 داشبورد اخراج شد به دلیل تعهد به شفافیت و دسترسی خواستار این امر یک "غیر موضوع" هر چند دیگر ایمیل های داخلی نشان می دهد در بخش بهداشت و درمان تنش بیش از دسترسی به داده ها.

"من نمی دانم که او چه کسی است اما آنها به من یک ایمیل که او فرستاده شده به سرپرست او گفت که شما می دانید آه-آه من ممکن است گفت: چیزی که تحریف," DeSantis گفت: در 5 بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به سئوال یک خبرنگار.

Rebekah جونز که تا روز دوشنبه بود که وزارت بهداشت, سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) مدیر در روز جمعه هفته گذشته با ارسال یک ایمیل به یک گروه از محققان و کاربران داده است که در آن او گفت که او تا به حال شده از نقش او را در اتهام از داشبورد به عنوان ممکن است 5.

"به عنوان یک کلمه از احتیاط, من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول. پس از همه تعهد من به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن را," او نوشت.

DeSantis گفت که چه جونز " به معنای که در ایمیل است که تیم "مشغول هستند و نمی توانید پاسخ هر ایمیل."

DeSantis نشان داد که جونز به سادگی "خسته" و "نیاز به یک استراحت از کار دو ماه متوالی."

"من افتخار می کنم از مردمی که در آن کار می کنند و به خصوص آن دسته از مردمی که, شما می دانید, ماهر اپیدیولوژی و آن مردمی که واقعا خوب هستند و اطلاعات علم او گفت:" امیدوار به ارائه ایمیل جونز فرستاده شده به استاد راهنما.

که ایمیل ارائه شده توسط دفتر فرماندار شنبه شب.

بیشتر: Coronavirus: به عنوان فلوریدا دوباره باز COVID-19 داده می شود رئیس طرد و محققان گریه ناپاک

بیشتر: فلوریدا دانشمند اخراج شد برای 'امتناع دستکاری' COVID-19 داده او گفت:

"این یکی از آن کارهای احمقانه من نباید گفت؟" جونز نوشت. "من واقعا نمی خواهم این را به عنوان یک داستان" او افزود: با امضای "لطفا به من کمک کند."

مدت کوتاهی پس از فرماندار به پایان رسید صحبت کردن خود را سخنگوی هلن Ferre منتشر شد یک بیانیه که impugned جونز' عملکرد شغلی. داشبورد قبلا بود مورد تحسین قرار گرفته توسط دکتر دبورا Birx یک مقام ارشد از کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

در این بیانیه گفت: جونز متوقف شد چرا که "جونز به نمایش گذاشته تکرار دوره از نافرمانی ... از جمله یک جانبه تصمیم گیری برای تغییر بخش COVID-19 داشبورد بدون ورودی و یا تایید از اپیدمیولوژیک تیم یا سرپرستان. این بی احترامی آشکار به صورت حرفه ای که مشغول به کار در سراسر ساعت به ارائه اطلاعات مهم برای COVID-19 وب سایت های مضر برای تیم است."

"دقت و شفافیت همیشه ضروری به خصوص در طول یک بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی مانند COVID-19 بیانیه ادامه می دهد. "داشتن کسی مخل نمی توان تحمل در طول این بیماری همه گیر که رهبری گروه برای تعیین آن است که بهترین را به او خاتمه اشتغال است."

درخواست برای جونز' فایل پرسنل و تمام مکاتبات ایمیل نشده است ملاقات کرد.

جونز بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اما اطلاعات نظرات کاربران در DOH سایت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که محققان با آنها فلوریدا امروز صحبت نشان می دهد جونز پاسخگو حرفه ای و به طور گسترده ای مورد ستایش او را برای کار خود را. برخی از محققان می ترسید او را اخراج می تواند به این معنی است که تالاهاسی ممکن است سانسور اطلاعات به حمایت فرماندار فشار به دوباره باز دولت است.

"ربکا با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. دوباره ما قدر کار تیم خود را در حال انجام است. امن" یک کاربر نوشت.

ایمیل های به دست آمده توسط South Florida Sun-نگهبان و به اشتراک گذاشته شده با فلوریدا امروز جونز به نظر می رسد به عقب براند در تقاضا توسط جونز' مافوق به داده ها کمتر در دسترس است.

"اجازه دهید می توانید از وب سایت جمعیت در راه است که نمی شود در معرض داده های خام برای کسانی که نمی نیاز به دسترسی" نوشت: مدیر برای بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت مدیر Carina Blackmore در مارس 5 ایمیل.

این به دنبال ایمیل دستورالعمل در مارس 4 از آن مدیر کریگ کاری که "هر دکتر Blackmore, غیر فعال کردن توانایی به صادرات داده ها به فایل ها از داشبورد بلافاصله. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که تاریخ (تاریخ fields) در همه اشیاء مطابقت با همتای خود در PDF خط لیست منتشر شده است.

جونز در پاسخ بیان کرد این بود که "اشتباه تماس بگیرید."

اما دستورالعمل به لغو دسترسی به داده ها آمد پیش از آن در روز در مارس 4 به عنوان جونز برای اولین بار نوشت: یک ایمیل به کاری با ابراز نگرانی از چنین حرکت می کند.

"من نمی کشیدن ما منابع اولیه برای coronavirus داده چرا که او می خواهد به چوب آن را به روزنامه نگاران و آنها را کپی و گذشته از جداول در فایلهای pdf," او نوشت: در یک ایمیل به همکاران. معلوم نیست که این "او" جونز اشاره به است.

"اگر آن را در داشبورد است. دوره. هیچ راهی وجود دارد که در اطراف," او نوشت.

که دسترسی لغو شد و پس از آن به ارمغان آورد هفته گذشته است.

نه فرمانداری یا وزارت بهداشت باید پاسخ داد که چرا دسترسی به این توانایی به صادرات داده ها از داشبورد محدود بود برای چند روز. نیز وجود دارد یک ستون از داده ها است که ناپدید شده و سپس برگشتم.

"هر زمان که شما داده ها را ناپدید می شود و در آینده که باعث می شود مسائل مربوط به تمامیت می گوید:" جنیفر Larsen یک محقق در دانشگاه مرکزی فلوریدا LabX.

داده ها همچنین تغییر فرمت بیش از زمان. ابتدا آن را در دسترس در یک پورتال اینترنتی اما پس از آن بود که تقسیم آن به جدا پورتال بدون هشدار این پورتال سپس تغییر آدرس در طول چند هفته گذشته است. دوباره این گونه توضیح می دهد که باعث مشکلات برای محققان در تلاش برای اعتبارسنجی داده های تاریخی.

"ما امیدواریم که فلوریدا را به دسترسی به داده های تاریخی به نفع شفافیت" لارسن گفت. یک درخواست برای چنین داده اما لارسن و همکاران او بود ملاقات با یک پاسخ که آنها را مجبور به صبر بیش از یک سال و به درخواست آن است. اما انتشار این اطلاعات را سهولت نگرانی در مورد هر گونه تغییر از اعداد است.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis سیاهی بازگشایی فشار دفاع بیکاری سیستم

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis نکات در دو برابر ظرفیت رستوران باز, ورزشگاه

DeSantis وعده داده است که تصمیمات سیاسی را دوباره باز دولت خواهد بود "data-driven."

کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده و چندین ایالت فلوریدا در مجلس نمایندگان و رئیس حزب دموکرات فلوریدا به نام برای تحقیقات در جونز' اخراج.

Tampa Bay کنگره کتی کرچک می گذراند در نامه ای به فرماندار و جراح عمومی دکتر اسکات Rivkes خواستار دولت "به طور کامل گزارش تمام COVID-19 بهداشت عمومی داده بدون سانسور."

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا asassoon@floridatoday.com. توییتر: @alemzstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب