DeSantis می خواهد به لغو محدودیت اجازه می دهد تا تیم های ورزشی به بازی دوباره

جیم ترنر منتشر شده 3:38 PM EDT مارس 13 سال 2020تالاهاسی --- Gov. ران DeSantis گفت: آن زمان برای تیم های ورزشی

توسط NEWSSALAM در 25 اردیبهشت 1399

تالاهاسی --- Gov. ران DeSantis گفت: آن زمان برای تیم های ورزشی حرفه ای به بازی توپ دوباره در فلوریدا.

DeSantis که هنوز هم نورد از فاز اول دولت بهبود اقتصادی تلاش در میان coronavirus همه گیر گفت: او را لغو محدودیت بنابراین تیم خواهد بود خوش آمدید به آموزش و بازی در خالی استادیوم ها در فلوریدا.

"ما می خواهیم به شما در اینجا. ما می خواهیم به بسکتبال تمرین دوباره" DeSantis به خبرنگاران گفت: در کنگره. "ما خیلی دوست دارم به لیگ اصلی بیس بال. و من فکر می کنم پیام این است که مردم ما در حال گرسنگی به برخی از این در زندگی خود. آن را بخش مهمی از زندگی مردم است."

DeSantis افزود که دفتر خود را در حال کار بر روی راه هایی برای همچنین احیای ورزش جوانان در دولت است.

نوشته واشنگتن پست گزارش داد که لیگ برتر فوتبال به دنبال خانه بازیکنان بزرگ تفریحی در نزدیکی دیزنی جهان به عنوان یک راه برای بازی به رزومه برای همه 26 تیم در اورلاندو است.

هیچ بیس بال ؟ Wahoos ورزشگاه تبدیل به رستوران هوایی را باز با موضوع شب

Coronavirus: آبی Wahoos انتظار نداریم که ممکن است بازگشت به لیگ کوچک بیس بال

لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان اتحادیه نیز در مذاکرات بیش از یک صاحبان پیشنهاد برای 82-بازی شروع فصل در اوایل ماه جولای با بازی در استادیوم ها در مناطق که محلی و دولت تصویب.

بیس بال حرفه ای در اوایل به عنوان یک پیشنهاد برای شروع فصل با در اختیار داشتن تیم های بازی در بهار آموزش سایت در فلوریدا و آریزونا.

"آنچه من می خواهم بگویم در کمیسیون های لیگ است اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا از آنجا که ما فکر می کنم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت" DeSantis سابق کالج بازیکن بیس بال گفت.

یک تیم بیس بال است که می تواند قادر به بازی در ورزشگاه خانگی خود به دلیل coronavirus محدودیت است Toronto Blue Jays که قطار در DeSantis' زادگاه Dunedin.

DeSantis زودتر اعلام کرد کشتی های غول پیکر WWE ضروری کسب و کار پس از آن می تواند نوار حوادث در اورلاندو در این بیماری همه گیر. همچنین مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی در حال برگزاری است حملات در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل.

فرماندار همچنین حمایت تلویزیونی خیریه گلف حوادث در دولت است.

گلف بازان Rory McIlroy فعلی برتر بازیکن در جهان داستین Johnson, ریکی فاولر و متی ولف میله میله برای شرکت در تلویزیونی پوسته بازی یکشنبه در سمینول باشگاه گلف در جونو ساحل.

یک هفته بعد از تایگر وودز گلف باز و بازنشسته NFL quarterback Peyton منینگ را شروع کردن در تلویزیون در برابر گلف باز فیل مایکلسون و Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی در مدال باشگاه گلف در حوب ساند.

"ما می خواهیم که" DeSantis گفت: مسابقات گلف.

DeSantis گفت: در ماه گذشته که مردم پس از اقامت در خانه سفارشات بودند "گرسنگی" برای سرگرمی های جدید.

"مردم chomping در بیت او گفت:" در ماه گذشته. "اگر شما در مورد آن فکر می کنم ما هرگز تا به حال یک دوره در تاریخ آمریکای مدرن که در آن شما تا به حال بسیار کمی محتوای جدید به خصوص در ورزشی قلمرو. منظورم این است که ما در حال تماشای قسمت های تکراری از مثل اوایل 2000s."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن