کشف و باز کردن مسیر جدید در مطالعه دریایی تکامل و تنوع زیستی

جدید UCLA تحقیقات نشان می دهد که یک تکاملی پدیده پیش از این هرگز مشاهده شده در میان دریایی زندگی می تواند کمک

توسط NEWSSALAM در 19 تیر 1399

جدید UCLA تحقیقات نشان می دهد که یک تکاملی پدیده پیش از این هرگز مشاهده شده در میان دریایی زندگی می تواند کمک به توضیح دهد که چرا چنین وجود دارد بسیار زیاد تنوع زیستی در جهان است و صخره های مرجانی اقیانوس فراتر از آن.

دو مطالعه — یکی از صخره های مسکونی دریایی حلزونهای دیگر مشابه نرم تنان به نام nudibranchs — نشان می دهد برای اولین بار است که گونه های جدید از هر دو گروه ممکن است در حال ظهور به عنوان یک نتیجه از میزبان سوئیچینگ که در آن جمعیت این حیوانات است که تکیه بر یک گونه از مرجان برای مواد غذایی و زیستگاه سوئیچ به یک گونه مرجان منجر به گسترده ژنتیکی و فیزیکی تمایز. این پدیده تنها به حال دیده شده است که قبلا در ویروس های حشرات و چند تن دیگر موجودات زنده.

"این اولین بار است که هر کسی به خود دیده است اما هیچ کس تا به حال نگاه کرد و گفت:" UCLA استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی پل باربر که در آزمایشگاه انجام شده هر دو مطالعه. "این بسیار خوب می تواند از نوک کوه یخ است."

این یافته ها نشان می دهد احتمال این که شکل گیری جدید و متمایز از گونه های دریایی از طریق host-تغییر ممکن است رخ دهد در میان دیگر موجودات دریایی به عنوان آرایشگر گفت: باز کردن راه های جدید برای تحقیقات به علل دریایی تنوع زیستی.

در زمین جدید species به طور معمول به فکر تکامل زمانی که موانع طبیعی مانند کوه ها و دره ها یا رودخانه ها جدا کردن افراد یا گروه ها از یکدیگر است. اقیانوس, اما, دارای موانع مختلف از جمله ریف سازه ها و جریان های که هر دو منجر به میزبان-تغییر در میان حلزون و nudibranchs محققان توجه داشته باشید.

Larvae از حلزون و nudibranchs که گذران زندگی در یک گونه از مرجان ها را در زمان جاروب دور توسط جریانهای اقیانوسی; اگر آنها از دست رفته و یا خورده آنها می توانند زمین کاملا متفاوت گونه مرجان که در آن آنها اثر و صرف تمام زندگی خود را. در نهایت دانشمندان می گویند یک نسل خط حلزون و یا nudibranchs خواهد شد ترجیح می دهند که خاص مرجان و به شکل یک گونه جدید.

"این بسیار محتمل است که مرجان ها در حال کمک به nudibranchs فرم گونه های جدید در راه" گفت: Allison Fritts-Aud نویسنده سرب از لیسه دریایی بررسی که گزارش سه برابر افزایش در گونه های شناخته شده برای این گروه است. "بیشتر مرجان های آنها می تواند در زندگی بیشتر متفاوت لیسه دریایی گونه می تواند تکامل پیدا کند."

این دو مقاله ممکن است علامت آغاز دریایی زایی اکتشافات برای nudibranchs و حلزون که مشترک هستند اما understudied و همچنین به عنوان به طور گسترده تر گفت: سارا Simmonds نویسنده سرب از حلزون مطالعه که با استفاده از ژنتیک برای گرفتن زایی در عمل است.

"پیدا کردن که واگرایی و تخصصی می تواند اتفاق می افتد در اقیانوس ها حتی با جریان ژن یک کشف مهم نه تنها برای محیط زیست دریایی بلکه برای درک تکامل و تخصصی در عمومی" Simmonds گفت.

هر دو مطالعه متمرکز در یک منطقه نسبتا کوچک غربی اقیانوس آرام شناخته شده در این مثلث مرجانی است که یکی از بالاترین سطح از تنوع زیستی در جهان از جمله 600 مختلف گونه مرجان.

"اگر وجود دارد بسیاری از مرجانها و بسیاری از آنها از اين انجمن به این خوبی می تواند فوق العاده مهم در روند تولید از این همه تنوع" گفت: آرایشگر, که همچنین با تاکید بر اهمیت حفاظت از صخره های سیستم مانند مثلث مرجانی از اثرات مخرب تغییر آب و هوا و مرتبط با صنعت تهدیدات.

حفظ مثلث مرجانی

مرجان مثلث دهانه حدود 6.3 میلیون مایل مربع حسابداری برای حدود 1.6 درصد از اقیانوس های جهان است و هم مرز با کشورهای مختلف از جمله اندونزی و فیلیپین و گینه جدید پاپوآ. با صدها نفر از مرجان گونه و هزاران گونه از ماهی ها و دیگر موجودات دریایی آن است که سلمان می گوید: یکی از مهمترین زیستی حداقل مورد مطالعه قرار گرفته و بیشترین تهدید مکان در جهان است.

در حالی که ساحلی توسعه گردشگری ناپایدار و تخریب زیستگاه از طریق "بمب ماهیگیری" با مواد منفجره در خانه همه را در برخواهد داشت خطرات قابل توجهی به این منطقه بزرگترین تهدید است که تغییر آب و هوا است که آسیب رساندن به صخره است که زیر بنای این مثلث زیستی اکوسیستم. اقیانوس گرم اسیدی شدن و بالا آمدن سطح دریا باعث توده های مرجانی سفید که در آن مرجان اخراج زندگی جلبک ها از بافت خود را و به نوبه خود به طور کامل سفید; این می تواند منجر به مرگ مرجان اگر شرایط استرس زا ادامه برای بیش از حد طولانی است. صندوق حیات وحش جهانی پیش بینی کرد که نرخ فعلی تغییر آب و هوا, مرجان مثلث ناپدید می شوند توسط 2100.

عمده تغییرات آب و هوایی ناشی از آسیب به این منطقه تنوع زیستی نیز قرار می دهد اقتصاد کشورهای در معرض خطر Barber, یادداشت های یک فروپاشی اکوسیستم دریایی را در نتیجه تخریب عظیم منطقه ماهیگیری صنعت و متعاقب آن عدم امنیت غذایی برای صدها میلیون نفر از مردم است.

در ادامه برای انجام تحقیقات به افزایش درک ما چه تولید تنوع زیستی در مثلث مرجانی و صخره یکی از مهم ترین کلید برای حفاظت از آنها را در مبارزه با تغییر آب و هوا آرایشگر گفت.

حتی مردم درگیر شدن در پیشبرد این درک با شهروند snorkelers ها و غواصان در سراسر جهان کمک به تلاش توسط سازمان های غیر انتفاعی iNaturalist یک ابتکار مشترک از آکادمی علوم کالیفرنیا و انجمن جغرافیای ملی به جستجو برای جدید مرجان-همراه لیسه دریایی گونه و کمک به دانشمندان با کار میدانی مورد نیاز برای مطالعه بیشتر.

"این مثلث مرجانی در جهان است, بزرگترین, ترین زیستی اکوسیستم دریایی گفت:" آرایشگر. "هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری از آن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب