ECSO بررسی دو درایو توسط تیراندازی در حدود هفت ساعت

این Escambia County Sheriff دفتر در حال بررسی است و دو درایو توسط تیراندازی در طول حدود هفت ساعت سه شنبه شب و یکشنبه صبح.

یک نفر به ضرب گلوله کشته شد, در تیراندازی و هیچ کس زخمی در تیراندازی دوم با توجه به ECSO سخنگوی کهربا Southard.

همانطور که از 10:30 صبح روز شنبه مقامات هنوز در حال بررسی اینکه آیا یا نه این دو تیراندازی متصل شدند.

اولین تیراندازی آغاز شد و حدود 7 p. m. روز شنبه در Aaron درایو و درگیر دو وسیله نقلیه.

یکی از وسیله نقلیه بدبختانه در 8800 جلوگیری از Untreiner خیابان و نمایندگان یک گلوله قربانی در داخل که منتقل شد به یک بیمارستان محلی Southard گفت.

وضعیت فرد مجروح شده است منتشر شد. این ECSO در حال جستجو برای یک قرمز کیا که محققان اعتقاد بر این است که گره خورده به تیر اندازی.

دومین تیراندازی رخ داده است حدود 2 صبح روز شنبه در نزدیکی تقاطع عبور و شمال E خیابان ها به عنوان افرادی که در دو دستگاه خودرو رد و بدل شدند.

“وسایل نقلیه دو تیراندازی شد به عقب و جلو در هر یک از دیگر” Southard گفت. “هیچ کس مجروح شد اما نمایندگان در بر داشت پرتابه پوسته پوسته در صحنه است.”

مدت کوتاهی پس از ECSO تحقیقات خود را آغاز کرد سفید دوج چارجر با نزدیک شدن نمایندگان و کارکنان گفت: نمایندگان آنها به ضرب گلوله کشته شد توسط کسی که در داخل یک نقره تبدیل خوانده شده فورد موستانگ.

این ECSO جستجو برای موستانگ اعتقاد بر این است که در تیراندازی.

هر کسی با اطلاعات در مورد هر حادثه خواسته شده است تا با تماس Crime Stoppers در 850-433-توقف یا ECSO در 850-436-9620.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>