Escambia County, گزارش های یکی جدید COVID-19 مرگ کل در 25

یک مرگ به علت COVID-19 گزارش شده در Escambia County روز جمعه به رشد این شهرستان را در مجموع به 25 پس از شروع شیوع.

اطلاعات بیشتر در مورد آخرین مرگ نمی شد فورا در دسترس است.

فلوریدا وزارت بهداشت در روز جمعه نیز تایید 10 مورد جدید از coronavirus بین هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستانهای استان است. Escambia County گزارش شش مورد جدید در مجموع 740 در حالی که سانتا رزا شهرستان اضافه شده چهار بیشتری برای رسیدن به 202.

حداقل 18 از Escambia County 25 مرگ شده اند یا شهروندان یا کارکنان مراقبت طولانی مدت مراکز در شهرستان ها است.

مرگ و میر گزارش شده در بیسید بهداشت و مرکز توانبخشی (پنج نفر) از جنوب اوکس مرکز مراقبت های پزشکی (چهار ساکنان و یک عضو ستاد), بروکدل Pensacola تسهیلات زندگی کمک (چهار نفر) و در Arcadia بهداشت و مرکز توانبخشی (یک شهروند). دولت هنوز شناسایی امکانات که در آن باقی مانده و میر رخ داده است.

این غیر ممکن است به می گویند که چگونه بسیاری از شهرستان مجموع موارد شده اند در دراز مدت مراقبت از مراکز چرا که دولت نمی لیست تجمعی موارد اما نه تنها در حال حاضر فعال هستند. آخرین گزارش شناسایی 75 فعال موارد در هر دو ساکنان و یا کارکنان 13 طولانی مدت مراکز مراقبت در Escambia County است.

سانتا رزا شهرستان گزارش شده است نه مرگ و میر پس از شروع شیوع. هفت زندانی در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در میلتون.

در مورد 775 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر کشور جمعه آوردن مجموع تا به 49,451.

از کسانی که 9,117 مورد نیاز بستری از جمله 63 در Escambia County و 24 در شهرستان سانتا رزا. دولت در مجموع بستری رشد 171 بیش از روز گذشته است.

در فلوریدا 2,190 مردم فوت کرده اند با توجه به COVID-19 اضافه کردن یکی دیگر از 46 از روز پنج شنبه.

شکستن Escambia و سانتا رزا موارد* * * *

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>