Escambia, Santa Rosa شهرستانهای هر یک گزارش جدید COVID-19 مورد سهشنبه

از کارکنان گزارش منتشر شده 12:25 PM EDT 26 مه سال 2020یک مورد جدید از COVID-19 گزارش شده بود روز سه شنبه در هر

توسط NEWSSALAM در 7 خرداد 1399

یک مورد جدید از COVID-19 گزارش شده بود روز سه شنبه در هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستانهای آوردن این شهرستان در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر به 769 و 209 بود.

جدید مرگ و میر گزارش شده در هر شهرستان با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

به تاریخ Escambia County تا به حال 26 و میر به علت COVID-19 از جمله 19 که ساکنان و یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

مرگ و میر گزارش شده در بیسید بهداشت و مرکز توانبخشی (هفت نفر) از جنوب اوکس مرکز مراقبت های پرستاری (پنج ساکنان و یک عضو ستاد), بروکدل Pensacola تسهیلات زندگی کمک (چهار نفر) و در Arcadia بهداشت و مرکز توانبخشی (یک شهروند). آن را هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است که تسهیلات به جدید ترین, مرگ, گزارش روز شنبه.

آن را غیر ممکن است برای محاسبه دقیقا چگونه بسیاری از شهرستان مجموع موارد شده اند در دراز مدت مراقبت از مراکز چرا که دولت نمی لیست تجمعی موارد در دراز مدت, مراقبت, اما تنها در حال حاضر فعال هستند. آخرین گزارش شناسایی 119 فعال موارد این ویروس در میان ساکنان و یا کارکنان 14 طولانی مدت مراکز مراقبت در Escambia County است. وجود دارد دو فعال موارد هر دو کارکنان در دو مرکز در شهرستان سانتا رزا.

سانتا رزا شهرستان گزارش شده است نه مرگ و میر پس از شروع شیوع. هفت نفر از زندانیان در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در میلتون. همانطور که از شنبه, زندان تا به حال 72 زندانیان و 14 کارکنان که تست مثبت برای COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت اصلاحات است.

ایالت دیگری 421 COVID-19 موارد تایید شد سه شنبه به رشد کل به 52,170. در مجموع 2,259 مردم فوت کرده اند پس از آغاز شیوع. هفت مرگ و میر بیشتر شد در گزارش وزارت امور خارجه روز سه شنبه.

به تاریخ 9,482 موارد در دولت منجر به بستری شدن در بیمارستان از جمله 64 در Escambia County و 24 در سانتا رزا. که منعکس نمی کند زمان تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان; دولت است نه گزارش که تعداد. دولت نیز گزارش چگونه بسیاری از مردم مبتلا به COVID-19 بهبود یافته اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب