فلوریدا احتکار حدود 1M دوز هیدروکسی کلروکین برای اثبات نشده COVID-19 درمان

ملانی Payne فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:46 AM EDT Jun 12, 2020به عنوان بیماران مبتلا به لوپوس در تلاش

توسط NEWSSALAM در 23 خرداد 1399

به عنوان بیماران مبتلا به لوپوس در تلاش برای پیدا کردن لوازم از مواد مخدر آنها به شدت نیاز ایالت فلوریدا احتکار شده از یک انبار برای یک COVID-19 درمان نشان داده شده است نه به کار.

در مارس Gov. ران DeSantis مرتب برای کمک مالی از 1 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین برای بیمارستان ها در سراسر کشور. کمتر از 2% توزیع شد, ترک 983,900 دوز نشسته در تالاهاسی.

"ما تا به حال 1000 نفر ارسال نامه درخواست فرماندار برای رسیدگی به آنچه که تبدیل شدن به یک کمبود" گفت: Amy Yalden مدیر اجرایی بنیاد لوپوس آمریکا فلوریدا فصل. او گفت: آنها شنیده ام هیچ چیز: "هیچ پاسخ. هیچ. هرگز."

به عنوان مواد مخدر باقی می ماند warehoused افراد مبتلا به لوپوس که تکیه بر هیدروکسی کلروکین برای دفع آسیب ارگان های درد و ناتوانی در پرداخت سه برابر هزینه و اغلب نیاز به جایگزین گسترده تر با نام تجاری-نام نسخه Plaquenil.

"مردم نمی توانند خود را عادی تجویز و ما نمی دانیم که در آن مواد مخدر است که رفت و به بیمارستان" Yalden گفت: در ماه گذشته.

چه Yalden نمی دانست این بود که بیشتر از دوز هرگز آن را به دولت مراکز پزشکی.

"به تاریخ 16,100 دوز توزیع شده به شش بیمارستان که درخواست دارو" با توجه به یک ایمیل پنج شنبه از دولت مشترک مرکز اطلاعات در COVID-19. "دولت هنوز 983,900 دوز در دست است."

با توجه به تولید کننده Amneal, هیدروکسی کلروکین یک عمر 24 ماه.

'عصبانی و نا امید و ترس': هیدروکسی کلروکین در تامین کوتاه مدت می گوید FDA. 'عصبانی و نا امید و ترس' می گویند بیماران مبتلا به لوپوس.

ظهور و سقوط HCQ

در نزدیکی شروع coronavirus همه گیر گزارش های موردی از موفقیت با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 عفونت گسترش از طریق شبکه های رسانه های اجتماعی و اخبار گزارش. این دارو معمولا به نام HCQ استفاده شده است برای چندین دهه برای جلوگیری از مالاریا و یک استاندارد برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید یکی دیگر از بیماری های خود ایمنی.

واقعی افزایش برای HCQ آمد در ماه مارس زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج مواد مخدر نوشتن در مارس 21, صدای جیر جیر که در ترکیب با یک آنتی بیوتیک می تواند آن را "یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است." در 18 مه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال شروع به گرفتن HCQ برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19 عفونت است.

چند هفته بعد در ژوئن 3, نتایج کنترل شده مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که HCQ بود بهتر از دارونما در پیشگیری از یک عفونت کروناویروس.

کارشناسان پزشکی تا به حال هشدار داد در مقابل با تکیه بر شواهد به جای آزمایشات بالینی به اثبات دارو اثر بخشی. اما DeSantis نیست صبر کنید برای اثبات علمی که مواد مخدر کار کرده است.

در آوریل 7, DeSantis اعلام کرد او رسیده بود به تهمت درخواست او صحبت با نخست وزیر هند برای هموار کردن راه برای یک دوم "حمل و نقل" از HCQ از Teva صنایع داروسازی به فلوریدا بیمارستان. در همان کنفرانس خبری DeSantis گفت: نیوجرسی-بر اساس Amneal داروسازی خواهد بود حمل و نقل "یک میلیون دوز" به تالاهاسی روز بعد.

واقعیت را بررسی کنید: 'هزاران' از پزشکان گفته اند هیدروکسی کلروکین درمان COVID-19

بیماران مبتلا به لوپوس سمت چپ

دولت هیدروکسی کلروکین افتضاح rankles سارا Esidore تمپا. 37 ساله شده است مبارزه با لوپوس برای 17 سال است.

"مصرف آن را از یک بیمار جمعیت و دادن آن به دیگری به نظر نمی رسد مثل یک راه حل و آن را بسیار خسته کننده برای جامعه ما" Esidore گفت. "این یک محاکمه و درست دارو برای لوپوس تایید شده در سال 1955 و آن را مورد تایید نیست برای COVID زمانی که این اتفاق افتاد."

هیدروکسی کلروکین نگه می دارد ناتوان کننده شعلهور شدن این بیماری تحت کنترل Esidore گفت. "من تا به حال تمام نارسایی ارگان زمانی که من در خارج از آن. من نمی هر گونه نارسایی ارگان زمانی که من در آن بود."

'دارو من نمی توانم بدون زندگی': بیماران مبتلا به لوپوس در تلاش برای دریافت هیدروکسی کلروکین در تقاضا برای COVID-19

تجویز تحمل بار مسئولیت کمبود سعید نیک Monfreda یک عضو هیئت مدیره و خزانه دار از فلوریدا فصل لوپوس پایه و اساس است.

"من نا امید شدم با پزشکان نوشت که این نسخه. هیچ دلیلی وجود یک دندانپزشک باید نوشتن یک نسخه برای هیدروکسی کلروکین" گفت: Monfreda از ساحل بوینتون. "اگر شما به یک پزشک مسئول شما نباید در نوشتن این نسخه. من سرزنش پزشکان بیشتر از رسانه ها و سیاستمداران است."

مواد مخدر در کمبود: FDA داده ها نشان می دهد که داروهای متعدد در کمبود از جمله پیشرو ضد افسردگی

در فلوریدا های مختلف حرفه ای پزشکی از جمله پزشک و دستیاران پیشرفته پرستار ثبت شده پزشکان optometrists, podiatrists و دندانپزشکان می توانید با نوشتن نسخه.

Monfreda که لوپوس گفت: بعد از شنیدن در مورد هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای COVID-19 او رفت و به او به طور منظم داروخانه به یک نسخه پر است. در حالی که وجود دارد او معمولی پرسید که آیا آنها تا به حال شنیده در مورد هیدروکسی کلروکین و COVID-19 اتصال. "بله, ما در حال حاضر" بود جواب او گفت:. و او نمی تواند دریافت نسخه خود را پر.

برای اولین بار نسخه برای HCQ در دو هفته گذشته از افزایش مارس 1,235% در سراسر کشور که نسبت به دو هفته اول ماه مارس با توجه به IPM.ai, a subsidiary of the Cambridge, Mass.-بر اساس از بین بردن یک شرکت متخصص در مراقبت های بهداشتی داده ها و تجزیه و تحلیل. در فلوریدا نسخه برای HCQ افزایش 2,973% در ماه مارس 16-31 در مقایسه با ماه مارس 1-15.

Esidore گفت: برای چند ماه گذشته افراد مبتلا به لوپوس باید تلاش برای پیدا کردن هیدروکسی کلروکین. پایه و راه اندازی لوازم از طریق داروخانه آنلاین, اما این سیستم افزایش هزینه HCQ برای بیماران.

"قبلی به این همه آن را بسیار مقرون به صرفه مواد مخدر 30 دلار به 40 دلار برای سه ماه به عرضه" او گفت:. و حتی اگر پایه کار کرده است برای دریافت هزینه های پایین حاضر تامین کننده مردم هنوز پرداخت سه برابر برای 30 روز و بیشتر نمی تواند بیش از دو هفته از عرضه است.

پرداختن به کمبود

از حدود 1.5 میلیون آمریکایی مبتلا به لوپوس 90 درصد زنان هستند. این بیماری به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم افریقایی, آسیایی, آمریکایی های بومی و جزایر اقیانوس آرام فرود.

افرادی که مواد مخدر برای سال نمی توانید نسخه خود را پر برای بیش از چند هفته است. و آنها نمی توانند دسترسی ارزان تر نسخه عمومی. این نام تجاری نسخه Plaquenil می تواند هزینه 10 برابر.

بنیاد لوپوس نیز خواسته دولت داروسازی هیئت مدیره به بحث در مورد مواد مخدر را کمبود و ویرانگر جسمی و مالی و اثر آن در افراد مبتلا به مزمن اختلالات خود ایمنی مانند لوپوس.

"آنها حتی نمی خواهد آن را در دستور کار" Monfreda گفت.

"فلوریدا مدیره از داروخانه مورد بحث نیست هیدروکسی کلروکین و یا هر گونه دیگر داروهای مربوط به COVID-19," هیئت مدیره ارتباطات دفتر نوشت: در پاسخ به یک پرسش از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا.

اکثر کشورهای دیگر خطاب نامناسب تجویز و احتکار هیدروکسی کلروکین به "اطمینان حاصل شود که بیماران مبتلا به بیماری مزمن می تواند همچنان به مدیریت خود و بیماری های است که بیشترین شدت بیمار دریافت دارو نیاز آنها" با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اتحاد ملی از دولت داروسازی انجمن.

پاسخ در همه اما 12 متحده در بازه زمانی از مشاوره داروسازان به استفاده از خود را "قضاوت حرفه ای" در هنگام پر کردن نسخه به منع داروسازان از پر کردن نسخه اگر آن را برای استفاده در پیشگیری و یا درمان COVID-19.

برخی از دولت ادارات بهداشت توصیه پزشکان که هیچ کارشناسی مطالعات اثربخشی این دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19 و هشدار داد که "نامناسب تجویز یا توزیع داروها به منزله غیر حرفه ای انجام. ... تجویز و داروسازان موظف به پیروی از قانون استاندارد مراقبت و حرفه ای کدهای اخلاق در خدمت بیماران خود و سلامت عمومی است."

Yalden از فلوریدا لوپوس بنیاد گفت: یک دکتر تماس خود را پس از خواندن در مورد وضعیت افراد مبتلا به لوپوس قادر به دریافت دارو. او تا به حال تجویز آن برای خود و اعضای خانواده. او به او گفت که او تا به حال متوجه تاثیر اقدامات او و کسانی که از سایر پزشکان است.

مشابه اذعان و ندامت فاقد آن بوده اند از نظارتی و مقامات منتخب. افراد مبتلا به لوپوس بودند "به طور کامل نادیده گرفته شده است. ما نمی هر گونه کمک از رهبران ما" Esidore گفت.

"در حال حاضر ما می دانیم که این می تواند اتفاق می افتد ... ای کاش می شد برنامه ریزی بهتر و پروتکل های قرار داده در محل" Esidore گفت. "اگر این اتفاق می افتد با یکی دیگر از مواد مخدر و بیماری دیگری من می خواهم برای دیدن لوازم حفظ برای بیماران که نیاز به آن را برای خود مزمن بیماری است."

ملانی Payne یک خبرنگار تحقیقی با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. تماس با او را در mpayne@gannett.com و یا در توییتر @TellMel.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن