فلوریدا اولیه انتخابات ماه آینده. چگونه COVID-19 همه گیر را تحت تاثیر قرار سنجی?

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 8:13 AM EDT Jul 16, 2020فلوریدا گرایش به یک wildcard در هر انتخا

توسط NEWSSALAM در 26 تیر 1399

فلوریدا گرایش به یک wildcard در هر انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 چرخه انتخابات وعده داده می شود یکی از عجیب و غریب حتی توسط دولت ما استانداردهای.

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به خشم از طریق فلوریدا وجود دارد بلندی سوال در مورد اینکه آیا بیماری را حفظ خواهد کرد رای دهندگان دور از انتخابات. اجتماعی فاصله تغییر کرده است کمپین چشم انداز برای بسیاری از نامزدها و سیاست های محلی در پوشش و بازگشایی به احتمال زیاد به مسائل مهم در بسیاری از رقابت های سیاسی.

در بالا از آن همه فلوریدا است که درگیر در یک نبرد قانونی برای تصمیم گیری که آیا صدها هزار نفر از حقوق خود محروم رای دهندگان قادر خواهد بود به بازیگران برگه های رای.

با مقدماتی فقط چند هفته دور, چشم انداز کلی در مورد چگونه آفتاب دولت در انتخابات را بازی کردن است و حتی cloudier از حد معمول.

"تاپیک فوق العاده ای از عدم اطمینان در مورد دقیقا چه اثرات در حال رفتن به فقط به خاطر اینکه ما نداشته انتخابات بود" گفت: آدم Cayton, دستیار استاد در دانشگاه وست فلوریدا Reubin O می خواهم. Askew بخش از دولت است.

جانی رای گیری: گزارش: جریمه پرداخت نشده و می تواند هزینه های نوار بیش از 10000 Escambia سابق مجرم از رای گیری

هزینه ها و جریمه های نقدی: اکثر felons به دنبال حق رای نمی توانیم به پرداخت هزینه

ارائه ایمنی در غرفه رای گیری برترین برای انتخابات محلی سرپرستان

Tappie Villane و دیوید استافورد مربوطه ناظران انتخابات برای سانتا رزا و Escambia شهرستانهای استان هم گفت: آنها در حال برداشتن گام برای اطمینان از رای دهندگان امن هستند زمانی که آنها سر به پای صندوق های رای.

"ما خواهد بود ارائه نظر سنجی ما کارگران با ماسک اگر آنها خود به خود ضد عفونی کننده دست, همه چیز برای تمیز کردن تجهیزات و غرفه رای گیری با آن نوع از چیزی" Villane گفت. "ما خریداری پلکسی گلاس عطسه سپاه پاسداران خواهد شد که در تمام این بررسی در ایستگاه در طول رای گیری اولیه و همچنین روز انتخابات."

استافورد گفت: دفتر خود را در اقدامات مشابه و استفاده از راه حل های فن آوری مانند ID اسکنر و یکبار مصرف, ثبت نام در, پد styluses به حد فرد-به-فرد تماس بگیرید. او گفت: برای اولین بار خیلی از این آموزش برای نظرسنجی کارگران انجام شده دیجیتالی در نظم اجتماعی را حفظ فاصله.

در حالی که رای گیری در حوزه Escambia County خواهد شد تا حد زیادی بدون تغییر از ماه مارس ریاست جمهوری اولویت اولیه Villane گفت: سانتا رزا شهرستان منتقل شده برخی از آن حوزه به سالن بزرگتر اجازه می دهد تا برای شش پا را از فضای بین غرفه رای گیری.

Villane گفت دفتر او ارسال خواهد شد mailers به هر کس که حوزه محل اتحادش را تغییر همراه با جمله محل جدید جزئیات در نمونه برگه های رای که می خواهد تا پایان ماه. این دفتر همچنین ارسال علائم و اطلاعات در حوزه پیر مستقیم رای دهندگان به مکان های جدید است.

اقدامات احتیاطی اضافی: Coronavirus جرقه اضافی مایع تغییرات در رای گیری سایت ها جلوتر از فلوریدا اولیه

کاهش مشارکت: مشارکت پایین در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای انتخابات مقدماتی میان coronavirus

اولیه انتخابات برگزار خواهد شد Aug. 18 و کلی انتخابات نوامبر است. 3. اولیه رای گیری اولیه خواهد بود Aug. 3-15 در سانتا رزا شهرستان و اوت. 8-15 در Escambia County است.

مهلت ثبت نام اولیه و یا به تغییر وابستگی حزب جولای 20.

وجود دارد افزایش علاقه در رای گیری توسط ایمیل

هر دو Villane و استافورد گفت: آنها انتظار برای دیدن یک افزایش قابل توجهی در تعداد رای دهندگان را انتخاب کنید که ایمیل خود را در برگه های رای این سال است.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن برای بیشتر مردم درخواست آراء" Villane گفت. "بسیاری از آنچه که ما از رای دهندگان است" من فقط نمی دانم چه آن را به نگاه مانند آمده اوت یا نوامبر و آنها می خواهم به درخواست یک رای گیری به مطمئن شوید که آنها در یک رای گیری برای رای دادن در صورتی که آنها قادر به بیرون رفتن و زود رای دادن یا رای دادن در فرد در خود حوزه در روز انتخابات."

Villane گفت: در طول ریاست جمهوری اولویت اصلی در ماه مارس دفتر او ارسال بیش از 12000 رای-توسط-mail برگه های رای. پیش از اوت اولیه انتخابات این ارسال بیش از 17,600.

استافورد گفت: به دلیل Escambia County عمل در یک بسته اولیه سیستم — که محدودیت خاصی ابتدایی مسابقه توسط حزب سیاسی وابستگی و یا شهرداری منطقه اقامت — در حال حاضر وجود دارد در مورد 35,000 فعال رای-با-ایمیل درخواست. او گفت که او انتظار دارد که تعداد به صعود به 70 ، 000 به 75,0000 با انتخابات عمومی ،

او گفت: هر گونه ثبت نام رای دهندگان می تواند درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری اولیه از طریق Aug. 8 هر چند او توصیه می شود از ارسال درخواست زودتر و نه بعد از آن برای اطمینان کافی است زمان بازگشت.

"اگر به دلایل بهداشتی یا فقط با توجه به عدم اطمینان آنها ترجیح می دهند را انتخاب کنید برای رای دادن با ایمیل ما در حال پرداخت برای بازگشت هزینه در تمام رای-با-ایمیل آراء پس همه رای دهندگان را مجبور به انجام است قرار داده و آن را در صندوق پستی" استافورد گفت.

انتخابات سال 2020: در اینجا نامزدها در Escambia, Santa Rosa شما ببینید در انتخابات

Cayson از UWF سیاسی وزارت علوم گفت: یکی از بزرگترین گمنام از انتخابات آینده این است که چگونه COVID-19 تاثیر رای دهندگان. او گفت: احتمال وجود خواهد داشت بسیاری از افرادی که ترس از رفتن به ترافیک مکان های عمومی مانند غرفه رای گیری, اما او همچنین اشاره کرد که در انتخابات ریاست جمهوری تمایل به یک محرک بسیار قوی برای مردمی سر به پای صندوق های رای.

"به نظر می رسد حزبی اختلاف در چگونه ترس از coronavirus مردم" Cayson گفت. "به نظر می رسد دموکرات ها بیشتر نگران آن از جمهوری خواهان هستند که ممکن است — و این حدس و گمان محض است چرا که ما واقعا نمی دانم — اما ترس از این ویروس ممکن است دموکرات ها بیشتر نگران ریخته اند. از سوی دیگر ناکامی با ما پاسخ به این ویروس ممکن است ایجاد انگیزه بیشتر دموکرات ها برای رفتن بازیگران برگه های رای."

تصمیم گیری در سیاست عمومی در COVID-19 به احتمال زیاد به کمک انتخابات از بالا به پایین

دیدگاه در آیا فلوریدا نقل مکان کرد بیش از حد سریع یا خیلی آهسته در بازگشایی به احتمال زیاد خواهد شد که تأثیر عمده ای بر دولت محلی و سطح مسابقه.

افکار عمومی تقسیم شده است در مورد اینکه آیا شهرداری باید حکم و اجرای سیاست های مانند پوشش اجباری در فضاهای عمومی re-دهانه از مدارس و بسته شدن از میله ها و سواحل است.

Cayson گفت: رای دهندگان به احتمال زیاد به دنبال رهبری محلی که دیدگاه های همسو با خود را دارند.

"ما دیدن, در سطح ملی, اختلاف نظر بر سر نحوه رویکرد پاسخ از نظر تست فدرال کمک به افرادی که مشاغل از دست رفته و کمک های فدرال به افرادی که بیشتر نیاز به مراقبت های بهداشتی از آنها قادر به دریافت" Cayson گفت. "اما من فکر می کنم در سطح محلی شما خیلی بیشتر از یک دانه بحث در مورد چگونه به دوباره باز کردن یا نه نیاز به ماسک و این نوع از چیزی."

Cayson اشاره کرد مبارزات سیاسی در حال حاضر نگاه بسیاری های مختلف در هر سطح.

"در سال 2016 2012 و 2008 نامزد از هر دو طرف بودند پس از حوادث canvassers شد رفتن درب به درب و داوطلبان و مبارزات بودند ثبت نام رای دهندگان در فرد به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند" Cayson گفت. "ما فقط دیدن نیست که به اندازه این سال به دلیل coronavirus."

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده چند توقف در پنساکولا و او ادامه داد: برای برگزاری تظاهرات در طول مدت خود را. شوهر گفت: ما ممکن است بسیار کمتر از این کمپین تاکتیک این چرخه.

"آن را به سخت تر برای پیدا کردن دولت (و) محلی است که به آنها اجازه استفاده از سالن و آن را به سخت تر برای مردم را به رفتن به شلوغ عرصه," او گفت:.

تعداد فلوریدا سابق مجرم که نشان می دهد تا در پای صندوقهای رای یکی دیگر از کلمات بزرگ

یکی دیگر از بزرگ چین و چروک در فلوریدا پیچیده انتخابات تصویر است که چگونه بسیاری از مردم با قبلی محکومیت جنایت در رای گیری خواهد شد این سال است.

اکثریت رای دهندگان فلوریدا به تصویب 2018 متمم برای بازگرداندن مجرمین سابق حقوق برای رای دادن هنگامی که آنها به پایان نظر خود حکم آزادی مشروط و عفو مشروط. قانونگذاران ایالتی در نهایت امضا و به قانون قانون نیاز به سابق مجرم به پرداخت تمام هزینه جریمه و هزینه های جبران قبل از آنها می توانند رای بدهند.

منتقدان این قانون گفت: آن برابر با یک "نظرسنجی مالیاتی" گره خورده است که شهروندان حق رای در توانایی خود را برای پرداخت و شکایت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و دولت او بیش از سیاست.

این مسئله هنوز هم پیچ در پیچ راه خود را از طریق دادگاه های فدرال. ایالات متحده منطقه قاضی طرفه در برابر فلوریدا در این مورد اما به تازگی یک دادگاه تجدید نظر فدرال overrode که تصمیم گیری و قرار دادن قاضی منطقه را در خود نگه دارد. دادگاه استیناف قرار است به شنیدن شفاهی در مورد Aug. 18 همان روز به عنوان فلوریدا مقدماتی.

در این میان وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا مجرمین سابق — از جمله حدود 10 ، 000 در Escambia County — که نمی دانم اگر آراء آنها بازیگران شمارش خواهد شد.

"این پیچیده شده تا در این عقب و جلو در دادگاه" استافورد گفت. "امید من و من فکر می کنم از همکاران من از دولت این است که ... این افراد وجود دارد که به دنبال برخی از قطعی هدایت است که ما در حال حاضر نمی تواند به آنها بدهد که آن را هر چه زودتر به جای بعد."

محلی استافورد و Villane گفت: هیچ چیز تغییر خواهد کرد برای آنها در نظر آنها چگونه فرایند رای گیری. رای دهندگان ثبت نام و بررسی جعبه که می گوید: هر دو آنها محکوم نشده از جنایت و یا آنها را به حال حقوق خود را دوباره بازسازی شد. ثبت نام نرم افزار را به تالاهاسی برای تایید. اگر هیچ سابقه ای از آنها حقوق خود را ترمیم این موضوع را دوباره به شهرستان برای بررسی بیشتر.

Cayson گفت: جمعیت بسیاری از مجرمین سابق نشان داد که بسیاری از آنها به احتمال زیاد در این انتخابات دموکراتیک بلیط, اما او گفت: آن را غیر ممکن بود برای اطمینان می گویند که آنها را برای رای دادن به و یا اینکه آیا آنها حتی نشان می دهد.

"تازه enfranchised گروه از مردم تمایل به رای دادن در خیلی پایین نرخ" Cayson گفت. "ما شاهد این پس زنان داده شد حق رای در سال 1920 پس از سن رای گیری شد کاهش به 18 در سال 1972 است. افرادی که به تازگی enfranchised نه در عادت از رای گیری. این امر منجر به چند چرخه های انتخاباتی قبل از آن غرق در آنها می توانید آن را انجام دهید و آنها شروع به انجام آن در اعداد بزرگ است.

"بنابراین من انتظار می رود میزان مشارکت در محکوم felons به طور متوسط به پایین است. اما البته فلوریدا انتخابات همیشه تیغ نازک و ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از مردم است. پس از آن می تواند بسیار تاثیرگذار در نتایج هر دو انتخابات ریاست جمهوری و بسیاری از دولت های محلی و مسابقه بیش از حد."

او افزود: "فکر کردن در مورد این در ترکیب با کروناویروس و چگونه آن را به تحت تاثیر قرار مردم در انتخابات چگونه coronavirus در حال رفتن به تحت تاثیر قرار راه مردم فکر می کنم در مورد انتخابات و همه موانع به دولت انتخابات که ایالات و استان ها در حال رفتن به برخورد با, من فکر می کنم حتی بیشتر از حد معمول این انتخابات بسیار دشوار است برای پیش بینی."

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن