کامیون مواد غذایی برنامه آزمایشی برای پارک شرق و غرب پارک در Pensacola Beach نهایی

Pensacola Beach بازدید کنندگان به پارک شرق و غرب پارک به زودی ممکن است بیشتر گزینه های غذایی پس از سانتا رزا جزیره اقتدار را اعلام کرد کامیون مواد غذایی برنامه جمعه.

این برنامه آزمایشی را در چهار آخر هفته در پاییز و ویژگی تا 10 مواد غذایی کامیون یا تریلر. فروشندگان می تواند درخواست برای این برنامه آغاز روز شنبه با ارسال یک درخواست به SRIA را در 1 از طریق de Luna درایو.

در تعطیلات آخر هفته به صورت آزمایشی برنامه هفت. 12-13 سپتامبر. 19-20 اکتبر. 24-25 و اکتبر. 31 Nov. 1.

فروشندگان در نظر گرفته خواهد شد در اول بیا اول خدمت پایگاه و نیز بررسی کامل از برنامه های خود با توجه به انتشار اخبار.

این SRIA هیئت مدیره مورد بحث و بررسی این پیشنهاد در اوایل این ماه بود که در پاسخ به یک قانون دولت جدید که کاهش کنترل محلی را که در آن کامیون مواد غذایی می تواند محدود شود. در حال حاضر تنها Kona یخ مجاز است به کار در هر دو پارک غرب یا شرق پارک.

بیشتر: SRIA پیشنهاد کامیون مواد غذایی برنامه آزمایشی برای پارک شرق و غرب پارک در Pensacola Beach

“این SRIA به طور مداوم دریافت بسیار زیادی از علاقه از کامیون مواد غذایی که مایل به اشتراک گذاشتن ارائه آنها در Pensacola Beach گفت:” پائولو Ghio مدیر اجرایی SRIA, در بیانیه ای. “این برنامه ارائه خواهد شد یک فرصت برای یک محاکمه اجرا برای هر دو فروشندگان و برای Pensacola Beach.”

مدیسون آرنولد را می توان در رسید [email protected] و 850-435-8522.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>