خلیج مکزیک غرق کشتی مرگ و میر بودند و رمز و راز تا به حال. در اینجا این است که چگونه یک مرد جان سالم به در برد.

دیوید Adlerstein ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدامنتشر شده 1:02 PM EDT Jul 17, 2020هشت ماه پیش به چند کی

توسط NEWSSALAM در 27 تیر 1399

هشت ماه پیش به چند کیلومتری ساحل آرام از تمساح نقطه Beaumon راجرز تحمل از دست دادن هر دو برادر بزرگتر او و بهترین دوست او به تنهایی آبهای خلیج مکزیک است.

او تقریبا نابود همراه با آنها; او 60 سال بدن کوبیده با یک روز و نیم چسبیده به پشتی صندلی در 75 درجه اواسط اکتبر بود ،

"من در شکل بسیار بد در ثانیه به دور از مرگ" گفت: Beau به تازگی از بوگوتا دفاتر میگم یک ارائه دهنده جهانی از محیط زیست خدمات مشاوره یکی از بیش از 160 دفاتر در بیش از 40 کشور جهان است. "نجات شناگر گفت که او فکر آن را بیش از حد دیر است. من غرق شد زمانی که او کشیده به من."

یک شریک ارشد در شرکت, کمال خود را در سمت چپ صفحه اصلی در مدسنویل لوئیزیانا فقط upriver از دریاچه Ponchartrain در آخرین پرواز در اواخر ماه مارس و هوازدگی coronavirus همه گیر در پایتخت کلمبیا کشور, در گوشه شمال غربی آمریکای جنوبی با یک خط ساحلی است که از امتداد دریای کارائیب به اقیانوس آرام است.

اما در آن شب شنبه, اکتبر. 19 او برادر بزرگتر شن و ماسه و بهترین دوست دارن وفادار پترسون انجام آنچه آنها می تواند به outlast یک فاجعه با شانس بقا ناگهانی تخلیه کردن غرق شدن 49-پا کابین رزمناو به خشن ایسنا شلاق یک خروج طوفان گرمسیری نستور.

غم انگیز سفر شروع یک هفته زودتر در اجواتر, New Jersey, با توجه به گزارش های مونتاژ توسط محقق جیمز برایانت از زمینه کار انجام شده توسط یک تیم از افسران کار خارج از فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون Carrabelle ،

قایق مورد نیاز تعمیر قبل از تنظیم

پترسون که می توانست تبدیل 47 دو هفته پیش پرداخت $27,500 به خرید یک 1989 کری دریایی دوقلو دیزل قایق موتوری کلاسیک با عملکرد بالا بیان رزمناو. پس از انجام همه او می تواند برای به دست آوردن رگ پریشان او مجموعه ای از Oct. 12 for New Orleans با لیزا همسر خود را از فقط یک سال روی به عنوان دستیار اول و بهترین دوست, دوست, کمال, برای کمک به راه اندازی شناور.

"(او) سفرهای متعدد انجام نگهداری و تعمیرات قبل از گرفتن در جریان سفر" نوشت: در برایانت (آرکانزاس).

سه نفر هدایت "مدرسه" پایین رودخانه هادسون و جنوب به اقیانوس City, مریلند, جایی که آنها لنگر انداخت در غروب آفتاب مارینا برای شب.

آنها به رهبری زود ساعت 5 اما درست قبل از 1 بعد از ظهر رگ مشکلات مواجه می شوند با یک فیلتر سوخت در سواحل نورفولک ویرجینیا که آنها را مجبور به یک شب در Wrightsville کارولینای شمالی به سوخت گیری و تعمیرات مورد نیاز.

روز دوشنبه آنها همچنان جنوبی به Charleston, کارولینای جنوبی, که در آن آنها کاهش یافته لیزا پترسون به پرواز بازگشت به خانه در مونترو کلرادو و در ادامه به جکسون ویل.

وجود دارد که آنها را برداشت والاس ماسه راجرز کمال را با دو سال که پرواز وجود دارد از خانه اش در لیتل راک آرکانزاس آنها را برای پیوستن به بقیه از سفر.

روز سه شنبه آنها در آنجا ماند شب در استوارت و روز بعد قطع در سراسر شبه جزیره از طریق دریاچه اوکیچوبی ورود در روز پنج شنبه بعد از ظهر در توین ریورس مارینا در کریستال رودخانه برای سوخت گیری.

یک FWC مصاحبه با مارینا کارمند گفت: او گفت: کاپیتان سمت راست موتور بخار بیشتر از آن را باید شده اند و سخت گیر بود و خیلی کم در آب, اما توصیه شد این کشتی نیست با داشتن هر گونه مشکلات.

COVID مرگ: فورت والتون زن نمی تواند به استطاعت از دست, کار در تام نما. او روز بعد از COVID.

Airman مرگ: دو فرمان تیم رها وظیفه زیر گزارش kayle jo dyer airman مرگ

در روز پنج شنبه باد نیروی باد مشاهده شد خاموش تکدی ساحل. پس از آنها ضعیف و آهسته آنها در ابتدا تعریف شده تنها به عنوان یک extratropical cyclone اما شب شد به نام طوفان گرمسیری نستور. شنبه طوفان مانده بود محصل در سنت وینسنت جزیره با باد تا 45 مایل در ساعت.

به عنوان یک پست-tropical cyclone, نستور پرتاب گردباد ویرانگر در Hillsborough, پولک و لی شهرستانهای استان و birthed چهار پا موج طوفان و جاری شدن سیل در جنوب فلوریدا. توسط دوشنبه, اکتبر. 21 آن جذب می شود به یکی دیگر از extratropical طوفان خاموش اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی.

که همان روز صبح یک هلیکوپتر گارد ساحلی کشیده خلیج مکزیک شکننده کمال راجرز در آستانه غرق شدن است.

مشکل با یک موتور دو مایل از زمین

مدرسه قدیمی چپ کریستال رودخانه در آن سرنوشت ساز روز شنبه حدود ساعت 10 صبح و در آب های نزدیک به هشت ساعت آن را به عنوان در آغوش گرفت پن هندل ساحل در تمام طول روز. غرب وزش باد به تدریج کاهش یافته و به 25 گره با gusts از نزدیک به 40. صبح 23-پا دریاها به آرامی فروکش کرد به شش فوت و آب محافظت از بسیار خشن به نور ریز ریز کردن.

در حدود 8 p. m., "ما کمتر از دو کیلومتر از ورودی در تمساح نقطه. ما تا به حال تلفن همراه و پوشش شده اند که در پنج دقیقه" گفت: مردیکه خیلی بزن توجه دارد.

او از محققان گفت: "کشتی گرفتن شده از امواج برای ساعت ها و او تا به حال متوجه این کشتی فرمان تنبل بود و پس از آن یکی از موتورهای رفت.

"او پس از آن باز موتور دریچه و متوجه آب نیمه راه تا موتورهای بنابراین او آنها تعطیل است. بلافاصله پس از هر دو موتور رفت به باد تبدیل استرن قایق به امواج. دو امواج ضربه و قایق رفت و احتمالا در سه دقیقه اما به نظر می رسید دوست ثانیه" نوشت: در برایانت (آرکانزاس).

"استرن بسیار پایین تر است و با آب در آن حتی پایین تر" Beau به یاد می آورد از طریق تلفن. "امواج شکست بیش از قایق و آب گرفتگی آن است. قایق قدرت از دست رفته با یک استرن پر از آب و موج دوم در زمان قایق."

مردیکه خیلی بزن توجه دارد که بازگشت به کار در ژانویه گفت: او پس از بررسی نمودار برای موج دوره و ارتفاع برای آن زمان و مکان و معتقد است سه امواج وجود دارد و شش ثانیه از هم جدا.

"آن زمان حدود 18 ثانیه," او گفت:.

نیروی آب به دام افتاده و او را در کابین خلبان به عنوان او تلاش برای گرفتن جلیقه نجات و اورژانس موقعیت نشان می دهد رادیویی که با ارسال یک هشدار است که به احتمال زیاد می توانست امدادگران به مردان در مدت زمانی کوتاه.

"دارن شنا کردن و رو به من. من کاملا آشفته و تاریک بود," کمال گفت. "من نمی دانستم قایق تا به حال حل و فصل به صورت عمودی; من نگه داشته در حال اجرا به تاج. من هنوز هم وجود دارن اگر تا به حال شنا کردن و من کردم. او کشیده به من."

سنجش قایق که قرار بود تحت مردان برداشت همه آنها می تواند به شناور باقی می ماند. این تبدیل به مخده زندگی رسن (یک به شکل نعل اسب شناوری یقه) و یک زندگی حلقه و آنها موفق به ماندن با هم در حالی که باد و جریان جاروب آنها را دور از قایق. پترسون در حلقه شن و ماسه و راجرز در زنجیر و کمال راجرز برگزاری بالشتک برادرش بود برداشت.

"ما نمی گرفتن قایق," او گفت:.

مردان گره خورده بالشتک همراه با برخی از طناب و به عنوان فعلی کشیده و آنها را در شرق به آنها می تواند چراغ از ساحل در فاصله.

"تمام مردان لگد برای ساعت ها در تلاش برای آن را به ساحل اما متوجه نبود کمک با توجه به این دریا خشن دولت" نوشت: در برایانت (آرکانزاس).

"ما می توانید ببینید سواحل کل در روز یکشنبه. ما می توانید ببینید مردم راه رفتن در ساحل" کمال گفت.

'او نمی تواند بشنود ما نمی تواند ما را ببینید'

به عنوان مردان منتظر کمال گفت: آنها تو را دیدم دو قایق عبور در مجاورت یک میگو قایق بیرون آمدن از ورودی در تمساح و دیگر به اندازه یک قایق با یک قایقران احتمالا یک مناقصه برای یک قایق بزرگتر.

"نزدیک بود در واقع در صبح روز یکشنبه حدود 200 متری از ما," او گفت:. "او نمی تواند بشنود و ما نمی تواند به ما مراجعه کنید."

آن را تا حدود 5 p. m. روز شنبه که محلی shrimper دیدم قایق چسبیده در آب حدود چهار مایل دریایی با هیچ یک از سرنشینان. پس از آن بود که مقامات به زودی کشف کرد دقیقا همان است که آنها به دنبال.

این FWC و گارد ساحلی به سرعت راه اندازی یک عملیات جستجو و تحلیل همه چیز از جایی که و زمانی که سیگنال GPS لیزا پترسون شده بود ردیابی متوقف شده بود انتقال به پزشکی قانونی تلفن همراه به تماس های ساخته شده به صاحب قبلی به گروهی از پرسنل در آورده برای دیدن آنچه که آنها می توانند در آب بالا و پایین که انتهای غربی شهرستان است.

مردان کشف گارد ساحلی جستجو و نجات تلاش های در جریان است اما نومید شدند که به نظر می رسید که به عنوان جستجو و تلاش پیشرفت, هلیکوپتر و هواپیما بودند جستجوی بیشتر برای جنوب از محل خود.

"آن را در این نقطه جایی که آنها شروع به از دست دادن امید و ترس آنها ممکن است واقع شده و نجات. بنابراین آنها تصمیم گرفتند پس از اعتقاد آنها به تنها یک مایل یا بیشتر دریایی آن را بهترین شانس خود را امتحان کنید برای شنا کردن به ساحل از دریا آرام بود" نوشت: در برایانت (آرکانزاس).

"دارن پترسون که جوانترین و در بهترین شکل او را به تلاش برای شنا کردن به ساحل در حالی که هنوز در زندگی حلقه. هر سه این توافق" نوشت: محقق شده است. "Beaumon راجرز توصیه او در برادر خود را نگاه والاس و آن را 8:30 p. m. زمانی که دارن پترسون گروه چپ و شنا به ساحل."

راجرز گفت: آنها خسته کننده گرفتار یک نگاه اجمالی از گارد ساحلی را MH-65 دلفین و MH-60 Jayhawk هلیکوپتر و 25-و 45 -, پا, پاسخ, قایق, اعزام به خارج از گارد ساحلی ایستگاه پاناما سیتی.

"سخت ترین قسمت بود و تماشای آنها را به جستجو در محل اشتباه" کمال گفت. "دارن چپ ما یکشنبه به تلاش برای شنا به ساحل به تماس با کسی که آمده ما را.

"او هرگز آن را و ما هرگز نمی دانید دقیقا چه اتفاقی افتاده است," او گفت:. "آنها هرگز بدن خود را."

جوانترین COVID مرگ: میلتون 24 ساله می میرد COVID-19, جوانترین مرگ در شمال غرب فلوریدا

عکس: خرابه از 2019 سواحل خلیج فارس غرق کشتی که در سمت چپ دو مرده

زندگی حلقه نشان می دهد shark bite marks

قبل از جستجو برای پترسون نامیده می شد با پایان هفته در طول زمان روز زمانی که اعضای خانواده در حال پرواز و جمع آوری گارد ساحلی واقع در یک حلقه.

پس از مشورت با R. دین Grubbs, دانشیار مدیر تحقیقات در دانشگاه ایالتی فلوریدا ساحلی و دریایی آزمایشگاهی مشخص شد هشت پا گاو کوسه در ارتباط بود پترسون مرگ است.

از آنجا که علائم گزش بودند در تطبیق الگو در دو طرف از حلقه آنها سازگار با هر دو فک بالا و پایین ساخت تماس Grubbs نوشت در گزارش خود.

"در برخی از سری دندان الگوی قوس به عنوان اکثریت از دندان ها در فک سوراخ حلقه," او نوشت. "شکل علائم در هر دو طرف حلقه را فراهم می کند برخی از نشانه ای از احتمال کوسه گونه است."

یک طرف از حلقه ایجاد برش و طرف مقابل سوراخ بنابراین یک ببر کوسه می تواند حکومت را از دندان خود را تمام کرده اند به همان شکل و اغلب تولید کمی منحنی برش وسیع تری در پایان یک وقتی آنها نفوذ کند.

"بسیاری از مرثیه کوسه مانند گاو کوسه sandbar کوسه تاریک کوسه ها باید دندان در فک بالا که بیشتر مثلثی (تولید یک تکه) در حالی که فک پایین دندان های باریک (تولید یک سوراخ)," Grubbs نوشت. "از زاویه نیش قوس کوسه بسیار بزرگ است و این نیز پشتیبانی شده توسط این واقعیت است که یک بار در زندگی حلقه شکسته کوسه قادر به متناسب با قطر لوله حلقه در دهان خود و کمی از آن چندین بار."

او در نتیجه به احتمال زیاد نامزد شد و بر اساس عرض فک بالا دندان, دندان فاصله و نیش شعاع. "این نیز فلوریدا شایع ترین بزرگ مرثیه کوسه که تولید چنین bite marks," او نوشت.

شن و ماسه ورقه بی سر و صدا به دریا

نیمه شب یکشنبه و به زمین سیاه و سفید ساعات اولیه صبح کمال و برادر خود را می توانید ببینید گارد ساحلی هواپیما سربار اما تا به حال هیچ راهی برای سیگنال آنها. و پس از مدت پترسون مانده بود ساحل, شن و ماسه و انرژی به شدت پایانی.

"(او) شروع نمایش نشانه های هیپوترمی و ساخت اظهارات ساخته شده است که هیچ حس" نوشت: در برایانت (آرکانزاس). "Beaumon ادامه داد: برای گفتن والاس که آنها در حال رفتن به آن را و زنده ماندن در تلاش برای نگه داشتن امید خود را زنده است."

کاملا خسته از بیش از یک روز در آب دو مرد می افتد در خواب به صورت دوره ای.

"Beaumon تا به حال به جلو و والاس (شن و ماسه) از آب چندین بار به خاطر او نگه داشته لیز کردن از مخده" این گزارش را بخوانید. "گاهی اوقات در طول شب Beaumon از خواب بیدار شد و برادرش رفته بود. او می دانست که او تا به حال رفته زیر آب و نبود قدرت کافی برای نگه داشتن بر روی مخده دیگر هیچ."

کمال گفت: برادر خود را در کنار او برای حدود 32 ساعت نهایی آنهایی که در آغوش او.

"برادر من درگذشت, تماشای هلیکوپتر او فوت کرد قبل از آن نور" گفت: مردیکه خیلی بزن توجه دارد. "در آن زمان برادر من درگذشت, من می دانستم که دارن انجام آن را ندارد."

کمال گفت: او هیچ خاطره ای از دیدن هواپیما, او گذشته بود به عنوان آن را در بزرگنمایی و غواصان او را برداشته از آب توسط 9:30 صبح شنبه خوبی 37 ساعت از زمانی که او تا به حال پرتاب به دریا.

"من به یاد داشته باشید در حال غرق شدن و چیزی که بعد از من می دانستم که من دروغ گفتن در پشت من در هلیکوپتر," او گفت:.

ویران شده توسط هیپوترمی یک عامل اصلی در خود غرق شدن و مرگ و در شرایط بحرانی از کلیه و نارسایی کبد, کمال بود با عجله به تالاهاسی یادبود بیمارستان که در آن او به آرامی قدرت خود را به دست آورد.

روز جمعه برابر توصیه پزشکان او تصمیم به سفر به لیتل راک می گویند رسمی خداحافظی به برادر خود که بی رحمانه آب ممنوع کرده بود.

"من تا به حال برای رفتن به برادر من مراسم تشییع جنازه. آنها را نگه داشته و من از طریق آخر هفته" کمال گفت.

طولانی نیست پس از خدمات کلیسا او سفر با شن و ماسه' دختر به خانه دریاچه در آرکانزاس که در آنها پراکنده پدرش خاکستر.

پس از آن کمال استخدام یک شرکت بازیابی به دو مدرسه و نزدیک به ساحل که در آن نشسته برای چند ماه. باقی مانده است در حال حاضر در حیاط Carrabelle FWC ،

"آنها نقل مکان کرد و آن را به آب کم عمق بود و آن را فقط نشستن وجود دارد و مردم شروع به سلب قایق," او گفت:. "خرابکاری را نابود کرده بود و قایق پاره سر از آن و سرقت یکی از outdrives.

"این 40-year-old الکترونیک; آنها باید فکر می کردند که چیزی با ارزش" او گفت:. "آنها را به سرقت برده همه ما لباس های آنها را به سرقت برده همه چیز. آنها را محروم از همه چیز خارج از آن; من هیچ نظری ندارم که چرا."

کمال نیز حساب با چرا این فاجعه آشکار به عنوان آن را از یک مرد که در حال عبور از اقیانوس اطلس سه بار در 50 پا بادبانی.

"من نمی خواهم به مرگ," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن