کوتاه کردن مو ؟ اطمینان حاصل کنید. پرواز ؟ شاید نه. به عنوان متحده بازگشایی آمریکایی ها راحت تر با گام های کوچک, بررسی نشان می دهد

ربکا مورن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:52 AM EDT مه 1 سال 2020واشنگتن – در حالی که برخی از کشورهای در

توسط NEWSSALAM در 15 اردیبهشت 1399

واشنگتن – در حالی که برخی از کشورهای در حال آماده سازی برای بازگشایی پس از قفل کردن برای coronavirus کمتر از نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها آماده هستند به شرکت در فعالیت های مختلف است که سیگنال بازگشت به زندگی عادی و یا یک مقیاس بزرگ اقتصادی تاثیر, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات نشان داد تردید هنگامی که آن را به فرستادن کودکان به مدرسه رفتن به یک کنسرت و یا حتی سوار حمل و نقل عمومی با توجه به یافته های حاصل از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه.

اما وجود دارد برخی از فعالیت های است که اکثر آمریکایی ها می گویند که به احتمال زیاد شرکت در بسیاری از آن ها بیشتر شخصی و یا کوچکتر اقتصادی. در هر مثال جمهوری خواهان با احتمال بیشتری به شرکت از خود را دموکراتیک همتایان خود در این فعالیت ها است.

یک ترکیب 44 درصد از آمریکایی ها گفت: اگر محدودیت برداشته شد و به توصیه مقامات بهداشت عمومی آنها احتمالا یا قطعا نمی خواهد فرستادن فرزند خود به مدرسه. یک ترکیب 54 درصد احتمالا یا قطعا نمی خواهد سوار حمل و نقل عمومی در حالی که 57 درصد نمی خواهد پرواز در هواپیما.

بیشتر: آمریکایی ها می گویند اقتصاد بدتر در حد اعداد بزرگتر نسبت به هفته پیش

و حداقل احتمال رویداد برای آمریکایی ها برای حضور در? ترکیب 60 درصد از آمریکایی ها احتمالا یا قطعا نمی خواهد به عضویت ده ها هزار نفر از مردم دیگر به ورزشگاه کنسرت.

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

این بررسی انجام شد بین مارس 16 و 23 با 5,997 آمریکایی مورد بررسی. وجود یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.2. درصد است.

این نظرسنجی می آید که چندین ایالت از جمله تگزاس و جورجیا آلاسکا و کارولینای جنوبی شروع به اجازه می دهد رستوران ها برای خدمت به مشتریان در ساختمان های خود و برخی دیگر از کسب و کار برای باز اجتماعی فاصله دستورالعمل. تاثیر اقتصادی اجتماعی فاصله به موضوع مطرح شده از تظاهرات در سراسر این کشور خواستار متحده بازگشایی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشنهاد بسیاری متحده می تواند شروع بازگشایی جمعه.

رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان گروه مطالعه گفت: این نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها تمایل بیشتری به شرکت در فعالیت های که در مقابله با یک زندگی اجتماعی است. اما که به عنوان چیزهایی مانند رویدادهای ورزشی شروع به راه اندازی مجدد "روشن نیست در حال حاضر که آمریکا در حال رفتن به یک کامل در آغوش این است."

بیشتر: نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها بر این باورند coronavirus واکسن وجود دارد و در حال نکردن, مطالعه می یابد

به طور کلی, اما, گریفین به ذکر است که اکثر افرادی که در حال حاضر درگیر شدن در این فعالیت ها به طور معمول "هستند گفت:" آره, من قصد دارم برای انجام این کار حق دور. که چیزی است که من احساس اعتماد به نفس مورد نشده است.' "

فعالیت های دیگر که اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها آماده نیست برای شرکت در عبارتند از:

  • یک فیلم. یک ترکیب 58 درصد گفت: آنها قطعا و یا احتمالا نمی خواهد بروید.
  • حرفه ای رویداد ورزشی. یک ترکیب 57% گفت: آنها قطعا و یا احتمالا حضور نداشت.
  • رفتن به بازار. یک ترکیب 54 درصد گفت: آنها قطعا و یا احتمالا نمی خواهد.
  • مراسم عروسی. یک ترکیب 53 درصد گفت: آنها قطعا و یا احتمالا حضور نداشت.

اما حضور کوچکتر و صمیمی تر قرار ... اکثر آمریکایی ها در هیئت مدیره با برخی از کسانی که همه چیز.

یک ترکیب 57 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها قطعا و یا احتمالا رفتن به شام در خانه یکی از دوستان — از جمله 66 درصد از جمهوری خواهان و 52 درصد از دموکرات ها ،

شما می توانید یک مدل موی? یک ترکیب 52 درصد گفت: آنها قطعا و یا احتمالا; 59 درصد از جمهوری خواهان به 48 درصد از دموکرات ها ،

بلند کردن اجسام coronavirus مستندات: بیش از نیمی از کشورها در حال حرکت به بازگشایی شده است. دیدن لیست.

ترکیب 50 درصد از آمریکایی ها قطعا و یا احتمالا شرکت در یک مراسم تشییع جنازه. دوباره جمهوری خواهان به احتمال زیاد برای حضور در, با 58 درصد گفت: آنها قطعا و یا احتمالا در مقایسه با 46 درصد از دموکرات ها ،

یک ترکیب 45 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها قطعا و یا احتمالا شرکت خدمات مذهبی در مقایسه با 29 درصد از دموکرات ها ، اما 26 درصد از دموکرات ها گفت: آنها را انجام داده اند با حضور در خدمات مذهبی قبل از coronavirus همه گیر در مقایسه با 18 درصد از جمهوری خواهان.

علاوه بر این وجود دارد که 15 درصد شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان که می گویند آنها قطعا و یا احتمالا غذا خوردن در یک رستوران با جمهوری خواهان در 55% و دموکرات ها در 40٪.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de