رابرت Schlitt عمل خود Pensacola, مراقبت از چمن, کسب و کار برای 35 سال و در روز دوشنبه بعد از ظهر او به تماشای آن بروید تا در شعله های آتش.

Escambia County آتش نجات پاسخ داد و در مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر دوشنبه به سه زنگ آتش در شرق جانسون خیابان بعدی به Trinitas مدرسه مسیحی.

شعله های آتش فرا گرفته Schlitt کسب و کار انسان-من-درمان چمن خدمات در 3233 E. Johnson Ave. در زمان آتش خاموش شد و در حدود 2:30 بعد از ظهر, ساختمان نابود شد.

Schlitt نشسته بر روی درب عقب اتومبیل فلوریدا خدمات جنگل کامیون و صحبت کرد و به ماموران دولتی به عنوان او را تماشا ساختمان اتش سوختن.

“این فقط رفت و خیلی سریع,” او گفت:. “آتش گسترش بسیار سریع است.”

خصوصی Trinitas مدرسه مسیحی شد برگزاری کلاس روز شنبه هنگامی که کارکنان دیدم دود با توجه به اصل ران Gilley. همه دانش آموزان و کارکنان تخلیه شدند با خیال راحت.

موقت Escambia County Fire Chief پل ویلیامز گفت: اورژانس مورد بررسی حداقل یک نفر را برای آسیب های پس از آن, آتش, اما آن فرد بود و نه انتقال به بیمارستان.

ویلیامز گفت: ساختمان است که خانه Trinitas مدرسه مسیحی بود “کمی از آسیب حرارتی” اما آسیب بسیار جزئی است.

Schlitt گفت: اخبار و مجله که در پشت ساختمان هنگامی که او برای اولین بار آگاه شد از آتش است. با نگاهی به گذشته او معتقد است که باقی مانده و باید کاهش یافته سوختگی سطل او با استفاده از به عنوان بخشی از خود, مراقبت از چمن, کسب و کار, او گفت:.

قبل از آتش تحریف آن یک حصار چوبی ایستاده در خط اموال بين زن و مرد-من-درمان و همسایه و ماگنولیا درختان صف حصار.

“من رفتم و دیدم برگ ماگنولیا در آتش” Schlitt به یاد می آورد.

او برداشت آتش نشانی به تلاش برای خاموش کردن آتش.

“اما آتش نشانی نیست که گذشته و آن را درست کردم تا داغ — داغ شدن بیش از حد” او گفت:.

یک کم فشار استاندارد شلنگ آب که Schlitt نیز برداشت نمی تواند در رقابت با سریع پخش كردن آتش است.

Schlitt به یاد می آورد بی اراده به تماشای آتش صعود کردن زمین و بالا تنه درختان ماگنولیا قبل از شعله های آتش شروع به پریدن کرد بر روی سقف ساختمان.

“من همه من می توانم” Schlitt گفت. “من شده است در کسب و کار برای 35 سال; آن را از دست دادن.”

در مجموع 10 firetrucks در پاسخ به آتش. خدمات جنگل در پاسخ به دلیل تماس گیرنده که در گزارش به فروغ گفت: آنها را دیدم سوزاندن شاخ و برگ, پس از آتش بود در ابتدا ذکر شده به عنوان یک wildland fire.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de