بیمارستان در ساراسوتا-گاو دریایی نیست تیره و تار توسط COVID-19

زک اندرسون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 6:55 PM EDT مه 27 سال 2020از آن شده است نزدیک به سه ماه از پزشکان بی

توسط NEWSSALAM در 8 خرداد 1399

از آن شده است نزدیک به سه ماه از پزشکان بیمارستان از ساراسوتا نازل شد به یکی از دو COVID-19 مورد در فلوریدا و پس از آن بیمارستان های محلی باید در برخورد با یک جریان ثابت از افراد بیمار توسط رمان coronavirus.

اما تا کنون بیمارستان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان به راحتی جذب تعداد COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت های بیمارستانی در این دو شهرستان در منطقه است. و اکثر بیمارستان های محلی در حال رفتن به تابستان با مقدار زیادی از در دسترس تخت.

پس مارس 28 123 نفر بستری شده اند با COVID-19 در دو شهرستان یک کنترل تعداد در یک منطقه با 1,491 تخت بیمارستان.

همانطور که از دوشنبه 28 بود مردم بستری با COVID-19 در ساراسوتا کانتی و 30 در گاو دریایی شهرستان با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. که یکی COVID-19 بستری برای هر 12,913 مردم در گاو دریایی شهرستان و یکی برای هر 15,224 مردم در ساراسوتا کانتی.

DOH گزارش یک بستری در گاو دریایی شنبه و دو در ساراسوتا.

ساراسوتا کانتی آغاز هفته با 321 در دسترس تخت بیمارستان در حالی که گاو دریایی تا به حال 255 در دسترس تخت. بیش از یک چهارم از این منطقه بیمارستان تخت خالی شد در روز سه شنبه.

تخت بیمارستان در دسترس بودن یک کلید نقطه داده که مقامات بهداشتی دولت و اضطراری برنامه ریزان در حال پیگیری به عنوان فلوریدا آماده برای ورود به فاز 2 رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' بازگشایی طرح است.

یک دلیل بزرگ DeSantis و بسیاری دیگر از فرمانداران تحمیل مستندات بود برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق. وقتی که اتفاق نمی افتد, در, فلوریدا, DeSantis شروع به هل دادن به بازگشایی شده است.

یک تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی یکی از بزرگترین عواملی است که می تواند به خطر اندازد بازگشایی. تا کنون فلوریدا به نظر می رسد در شکل خوب است.

ایالت 31 درصد از تخت بیمارستان شدند روز شنبه از جمله 31 درصد از واحد مراقبت های ویژه تخت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بیماران بدحال که نیاز به هواکش. نزدیک به نیمی از تخت ICU در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در دسترس بود جمعه.

تخت در دسترس بودن بالا باقی می ماند حتی به بیمارستان ها آغاز کرده اند با ارائه روش انتخابی دوباره. بیماران آهسته بوده است به برنامه مانند رویه در میان نگرانی های طولانی در مورد اینکه در معرض COVID-19 در مراقبت های بهداشتی تنظیمات چیزی مقامات بیمارستان می گویند بسیار بعید است.

بیمارستان محلی رهبران خود را می گویند کنترل عفونت روش کار کرده و امکانات خود را بسیار امن است. و برخی از بیمارستان های محلی گزارش داده اند که داشتن هر COVID-19 بيمار در روز های اخیر.

سخنگوی ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت گفت: بیمارستان تا به حال فقط یک COVID-19 بیمار سه شنبه.

"ما بسیار دیده ایم چند COVID-19 موارد" پزشکان بیمارستان سخنگوی مونیکا Yadav روز سه شنبه گفت.

این در حالی است که تعداد COVID-19 بيمار است نه ضعف محلی و بیمارستان و درمان این بیماران باقی مانده است روزانه یک واقعیت از زندگی برای برخی از.

ساراسوتا بیمارستان یادبود همواره در خط مقدم درمان COVID-19 بيمار به صورت محلی. این بیمارستان تا به حال 26 COVID-19 بيمار در مارس 31, صدر 30 بيمار در اوایل ماه آوریل و رفت بالای 40 نفر در بخش ممکن است.

ساراسوتا یادبود 32 COVID-19 بيمار در روز جمعه. سه شنبه که تعداد کاهش یافته و به 23 یا 4.2 درصد از بیمارستان 553 بیماران. این بیمارستان در حال حاضر ندارد COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه.

ساراسوتا یادبود شاهد بوده است یک نوع متفاوت از COVID-19 بیمار در هفته های اخیر. بسیاری از بیماران جدید در حال ساکنان خانه سالمندان.

"ممکن است ما به طور متوسط یک یا دو نفر در روز و اکثریت قریب به اتفاق آنها در حال حاضر در حال آمدن از تمدید امکانات مراقبت از که را که ما با توجه به" ساراسوتا یادبود افسر ارشد پزشکی دکتر جیمز Fiorica گفت: در اوایل این ماه.

"ما blips شده آن, امکانات, اما آنها در حال انجام بهترین خود را برای کنترل آن" Fiorica اضافه شده است. "اینجا جایی است که ما در حال دیدن آن را از در حال حاضر. به همین دلیل این شهر شروع به باز دوباره. ما در حال دیدن به عنوان بسیاری از جامعه به دست آورد و آنهایی که در حال حاضر است."

ساراسوتا هرالد تریبون تحریریه کارلوس Munoz کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب