"من آماده هستم به بیش از شروع': Pensacola ارتش دامپزشک سپاسگزار برای 'خانه برای نیروهای ما خانه

جیک Newby Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 6:07 PM EDT Jul 24, 2020زمانی که بازنشسته ارتش ایالات متحده Spc. الیو

توسط NEWSSALAM در 4 مرداد 1399

زمانی که بازنشسته ارتش ایالات متحده Spc. الیوت اسمیت تبدیل می شود بر روی کامپیوتر خود پنج شنبه به تماشای خانه برای ما سربازان مجازی پیشگامانه جدید خود را Pensacola خانه او انتظار دارد به طور رسمی روشن کردن صفحه در عین حال یکی دیگر از دردناک فصل از زندگی خود را.

اسمیت که به نام Pensacola خانه برای 10 سال گذشته در پاسخ به هر جانبی لحظه یا یک رویداد در زندگی خود را با یک نگرش ذهنی مثبت و معتقد است او را در طرف دیگر به عنوان یک فرد قوی تر در هر زمان.

می سی سی پی و بومی خود را از دست داده پا در جنگ عراق در سال 2005. در حال حاضر او در حال اجرا 5K و 10K نژادها با یک پای مصنوعی.

به عنوان یک اثر جانبی از زمان جنگ تروما اسمیت مبارزه الکل و اعتیاد به مواد مخدر به عنوان او تلاش برای تنظیم مجدد به زندگی غیر نظامی. در حال حاضر هوشیار اسمیت است که داوطلبانه برای کمک به دیگر مبارزه جانبازان از طریق Pensacola غیر انتفاعی پو در عمل است.

اما این آخرین رنج در 38 سال زندگی که واقعا تقریبا او را شکست.

اسمیت تا به حال توقف خود را پیگیری ورزش رشته علوم در دانشگاه وست فلوریدا برای مراقبت از مادرش که به تازگی از سرطان درگذشت و پس از سه سال مبارزه.

"واقعا مراقبت از او بود و تمرکز اصلی در زندگی من" اسمیت در روز جمعه گفت. "پس این خانه ساخته شده است که واقعا چرخش صفحه است. من می خواهم به عقب نگاه به دانشگاه و همه چیز و در حال حرکت در گذشته است."

از سال 2004 خانه برای نیروهای ما ساخته شده است بیش از 295 خانه برای پست-سپتامبر. 11 متحده جانبازان. بخشی از این فرآیند شامل دامپزشکان مانند اسمیت جزئیات خاص خود را دارند معلولیت تا خانه های خود را می توان سفارشی ساخته شده توسط ماساچوست-غیر انتفاعی بر اساس.

► خانه های سالمندان گرفتن یک آسانسور: VA ارائه COVID-19 منابع و آموزش به پنساکولا خانه های پرستاری

'بیدارباش': خانواده Pensacola با COVID-19 دنبال نقاهت پلاسما کمک های مالی

سازمان نگه می دارد که تنها 10 سنت از هر دلار اهدا سربار اهداف متکی بر کمک از خیرین و حامیان و شرکای تجاری شرکت های بزرگ برای ساخت هر جانباز و اطمینان حاصل شود که هر یک ساخته شده است وام مسکن-رایگان برای صاحبان.

"من نمی خواهید به نگرانی در مورد چگونه من قصد دارم به پرداخت برای جایی که من زندگی می کنم آن را یک بار خاموش, برخی از تنش های روزمره زندگی است که همه ما" اسمیت گفت. "این رفتن به یک مقدار زیادی از آن بشقاب من و به من انرژی بیشتری در قرار دادن زندگی من با هم و ساخت آن را به چیزی معنی دار است."

اسمیت کاربردی برای یک خانه ساخته شده با غیر انتفاعی سه سال پیش. چندی پس از آن او انتخاب شد برای بهره مندی از خدمات خیریه.

"ما به ماساچوست این بود که یک رویداد بزرگ در واقع ما را از طریق انواع مختلف از خانه آنها راه های مختلف آنها در ساخت آنها" اسمیت گفت. "من به انتخاب رنگ از دیوار با رنگ کابینت راهی است که من می خواستم چیزهای ساخته شده در این طرح است. من در حال حاضر همه از انتخاب راه من می خواهم آن را ساخته شده است."

خانه ساخته شده برای اسمیت خواهد شد از ویژگی های بیش از 40 ویژه عمده لوازم جانبی مانند افزایش درگاه برای دسترسی با صندلی چرخدار یک رول در حمام و آشپزخانه از امکانات رفاهی که شامل کشویی قفسه بندی و کاهش کانتر.

COVID-19 قرار داده است دمپر در چه باید سنتی در شخص پیشگامانه برای اسمیت به زودی به خانه که خود را به جای او به لذت بردن از لحظه ای عملا از طریق زوم جلسه که به عموم مردم باز است.

شروع جلسه شنبه در ساعت 10 صبح CST.

"من حتی نمی توانم توصیف چگونه از یک معامله بزرگ خواهد بود برای من" اسمیت گفت. "در چند سال گذشته با من, مادر, درگذشت, من تا به حال برای قرار دادن بسیاری از چیزها را در زندگی من است. اما در حال حاضر آن را مانند من آماده برای شروع بیش از. این خانه در آینده در این نقطه در زمان است مانند زمان مناسب برای شروع یک فصل جدید."

خانه برای ما نیروهای, مدیر اجرایی, لایحه Ivey روز جمعه گفت که این سازمان نه تنها بسته و خداحافظی به جانبازان هنگامی که خود را در خانه های جدید ساخته شده است. این سازمان همچنین با این نسخهها کار به کمک های بیشتر به حرفه ای یا آموزشی پیگیری از خانه گیرندگان.

در اسمیت مورد سازمان خواهد شد که پشت خود را وقتی که می آید زمان برای او را انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن در UWF.

"ما پیوند او را با هر گونه منابع است که لازم است به او کمک کند با آن" Ivey در روز جمعه گفت. "گاهی اوقات آن را به عنوان ساده به عنوان کمک به جانبازان کار از طریق بوروکراسی به طوری که آنها دریافت مزایای آنها برخوردار است. ما می توانید لینک آنها را با یک سازمان دیگر است که کمک های مالی برای سازمان. ما سعی می کنیم به یک منبع واحد برای همه جانبازان ما به آنها مرتبط با کارشناسان که توانایی کمک به آنها را با هر چالش های آنها."

عضویت در اسمیت "جامعه Kickoff" زوم جلسه با مراجعه به این لینک در HFOT سایت.

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de